Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz by otworzono nowe forum dla MK1 ?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    11 52.38%
  • NIE

    10 47.62%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Wątek: O forum

  1. #1

    O forum

    Panowie,

    jak widzicie wkurzylismy sie z iceboyem bo forum to zlepek durnych tematow i kiczowatych rozwiazan na miare "radia i zapalniczki".

    Ile osob tak na prawde napisalo sensowne posty typu
    "zrob to sam"
    lub komus pomogly czy doradzily nie poslugujac sie wlepionym bezczelnie linkiem w obcym jezyku lecz piszac z wlasnego doswiadczenia (faktycznie maja TT).


    Jak widzimy te powtarzajace sie pytania ktore znamy na pamiec i linki ktore widzielismy juz setki razy, do tego te 'co by bylo gdyby' analizy o "tapicerach" i temu podobnych to odnosimy wrazenie, ze jestesmy na jakiejs gieldzie starych trupow gdzie sprzedaja rozlatujace sie graty i poskladane z 3 aut TTki.

    Sa oczywiscie wyjatki, nie trzeba tych osob reklamowac bo sa na forum widoczne w sensownych dzialach.

    Do tego wszystkiego brak mozliwosci wrzucania fot - to cofniecie sie przynajmniej do roku 1996 - gdzie administratorom brakowalo transferu na serwerach. O ile dobrze pamietam to era modemow skonczyla sie w 95 roku!!!!! Jak koledze szkoda pieniedzy na KlubTT.pl,
    niech sprzeda domene i postawi sie nowe forum za grosze.

    Wchodzac na forum czytam codziennie news o Audi TT ktory widzialem juz rok temu
    i co ? Mam byc zszokowany? Proponujemy zostawic samo forum bo i tak nikt tej pierwszej
    strony nie analizuje bo chyba kazdy zna ja na pamiec.

    Jak bede mial ochote poogladac nowe modele Audi - to napewno nie zagladne na klubtt.pl, przeciez to strona dla MK1 - a na dodatek to Forum, po co tu wlepiac nowosci ze swiata moto ?

    Ankieta kompletnie nie zrozumiala, po co to glosowanie ? Wyglada to jak jakas kompletna amatora... Ktos potrzebuje dowartosciowania czy co ?

    Zapytam z ciekawosci, ilu AKTYWNYCH czlonkow forum ma MK2 ?
    I ilu z nas tak na prawde to MK2 obchodzi?

    W porownaniu do innych polskich klubow - np A3 ( http://a3-club.net/portal/ ) - wygladamy dramatycznie...



    Proponuje sie wypowiedziec, moze warto cos w koncu pozmieniac zeby czytali nas profesjonalnie i zeby czuc bylo, ze jest tu naprawde garsc dobrych informacji.



    Czekam na info, propozycje - i w koncu ruch admina..


    Ile razy tu wchodze to wiem ze bedzie :

    - post o radiu / podgrzewaniu procesora
    - post o skrzypieniu polki
    - gdzie jest filtr powietrza?
    - co to jest vag
    - gdzie jest filtr przeciwpylkowy
    - jaki vag moge kupic?
    - czy kola 18tki czy 19tki czy 20tki?
    - lewa wycieraczka mi nie dziala
    - zmiana radia bo bose jest chu!#@
    - gdzie najladniejsze dywaniki
    - gdzie wymienic tapicere
    - cos mi piszczy w kole (jedz se na serwis)
    - jak cofnac licznik
    - gdzie kupie ( posty od handlarzy )
    - o myciu przeplywki sto razy
    - ustawianie szyb ( milion razy to samo )
    - pytanie co bym mogl a czego nie moge

    A juz hitem jest: GDZIE KUPIE GUMKE DO LEWARKA ZMIANY BIEGOW - porazka.

    generalnie bicie piany i zadnych konkretow, kupione rozlatujace sie ttki
    i wieczna ich naprawa.

    Zwroccie uwage ze wszystkie te posty dotycza ratowania zniszczonych elementow
    samochodu i wszystkie te rozwazania sklaniaja sie do tego, ze sie nad tym rozwodzimy
    do bolu. Jak ktos jeszcze nie wie, to w ASO mozna kupic WSZYSTKO co potrzebne 'od kopa'.

    Ps. po co te reklamy google ????? administratorowi szkoda $ na forum?


    A czy ktos napisal czym sie rozni fuel trim ADD od MULT ? Tylko paru z nas wie co to znaczy, czy reszta w ogole zdaje sobie sprawe z takich rzeczy? Zrobmy to wszystko PRO a nie na pol-gwizdka...



    Wchodzac na to forum ludzie oczekuja wyspecjalizowanego salonu obslugi - w rzeczywistosci deptaja po zabloconym zlomowisku.
    TTHud | carnivore extraordinaire

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    O kurna to sie zrobi gorąco przed świętami ALe powiem ci że ja często siedze na stonie audiA4 maja wszystkie kategorie pięknie to wszytsko zorganizowane nawet dla tekiego laika jak ja ;-D
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  3. #3
    No wlasnie o to chodzi Max..
    W koncu przestanmy byc posmiewiskiem innych forow.
    TTHud | carnivore extraordinaire

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Jeszcze jedno jesteśmy oburzeni że auta z drugiej ręki sa z reguły mocno kręcony i posty typu "jak cofnąć licznik " taka osoba powinna odrazu zostać zablokowana na forum bo przez takiego ****a potem płacze i bije sie w pierś. Może ktoś założy temat jak i gdzie robić lewe książki serwisowe ;-/
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  5. #5
    Dużo przesadzonej racji
    KOCHAM MAłE CZARNE

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Toxias
    Dużo przesadzonej racji
    Uderz w stol a nozyce sie odezwa. ( http://klubtt.pl/forum/postlink/1606...ghlight=#16060 )


    Rozumiem ze jestes swiezy i brak ci doswiadczenia - to widac po twoich postach.
    Jestes wytlumaczony.
    TTHud | carnivore extraordinaire

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    To jest gorzka prawda i mechanik za każdym razem jak oglada auto stwierdza nowe miejsca
    zatuszowań ;-/ i teraz musze to wszystko od nowa skręcac do kupy. A jak sprzedam to Kowalski np. spyta sie auto ma książke serwisowa a ja powiem nie to 8 koła mniej bo pewnie kręcona ;-/ A nie jest
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    Dlatego Panowie skończmy z publicznym "łataniem" TT'ek. Te auta, o ile nie są poskładane z iluś tam samochodów ( te są stracone) naprawdę dobrze się sprawują. No chyba, ze sami je popsujemy traktując je lutownicami, zapalniczkami, kitem, papierem toaletowym czy na skróty drucikami. Nie pogrążajmy autorytetu tego forum - już i tak tonącego, udzielając durnych rad. Takich rad (taniocha) oczekują nieuczciwi handlarze i cwaniacy chcący dalej "puścić" "podrobiony" złom. Nie pomagajmy im w tym.

    Jeżeli kogoś nie stać na solidną naprawę czy wymianę zużytej (zniszczonej) części, niech sobie szuka pomocy na giełdzie samochodowej, złomowisku czy w blaszanym warsztacie.


    Pzdr,

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    257
    Osobiście dołączę swoje uwagi jeżeli chodzi o nie pisanie bzdetów oraz o nie udzielanie bzdetnych odpowiedzi !!! Ostatnio sam miałem nawet lekkie potyczki z jednym z kolegów
    w tej sprawie... Korzystałem już wielokrotnie z konkretnych informacji na innych forach, kiedy dotyczyło to innych aut przeze mnie użytkowanych i pewne zasady były tam przestrzegane, między innymi nie robienie OT, nie pisanie po raz setny tego samego tematu, itp... Wszyscy podchodzili do tego z pełną pokorą...
    Każdy z nas oczekuje rzeczowej odpowiedzi, ale też powinien się odrobinę wysilić w celu przeszukania forum na temat już poruszany... Wiele tematów się rozmywa przez włączanie swoich 3 groszy zupełnie bez sensu.

  10. #10
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    pabloes, wiem że pewnie na Mnie naskoczysz ale Przeczytaj wszystkie swoje posty i czy sam się nie przyczyniasz do dennych wypowiedzi..???i zaśmiecania forum???, jedyną osobą którą tu widze która odpowiada rzeczowo i na temat jest arttur Wie co pisze...! Podnosisz swoje morale kierujesz do serwisu Może ktoś kto kocha Motoryzacje i pracował bardzo długo by sobie kupić TT i nie Ma na naprawe wydaje Mi się że warto mu pomóc a nie odsyłać do serwisu lub Pisać takie posty jak napisałeś ostatnio wydają Mi się Denne..Jak już Pisałem... Mam nadzieje że Cię nie uraziłem bo Nie Miałem tego w zamiarze ...Pozdrawiam

  11. #11
    Na tym forum jestem nowy mozna powiedziec. Nie jest to moje jedyne forum. Nie bede pisal jakinne fora wygladaja bo kazdy to wie. Raz zadalem pytanie na temat krecenia licznikow, tzn czy mozna poznac po wskazowkach, to zostalem lekko zbesztany przez kogos, nawet nie chce mi sie czukac kogo. Na szczescie nie byl to post o pytaniu : gdzie jest stacyjka lub ktore kolo jest prawe a ktore lewe.
    Dlaczego nie kasowac od razu niepotrzebnych postow? Forum to jest torszke zasmiecone, nie powiem, ale jest tu duzo waznych i potrzebnych rzeczy z ktorych sie duzo dowiedzialem i ciesze sie ze wogole to forum funkcjonuje. Moze niech ktos sie po porstu zajmie porzadkowianiem tego calego syfu.
    Po kupnie samochodu kazdy wpada w jakas panike,tu cos puknie tu cos stuknie i od razu na forum, po to ono jest-sama nazwa na to wskazuje. Tu sie szuka pomocy i oczekuje sie od starszych uzytkownikow auta jakis odpowiedzi. Oczywiscie na glupie pytanie otrzymasz zapewne glupia odp. Ale z wielu odp. mozna wyczytac ironie lub po porstu brak szacunku.
    Pozdrawiam
    PS
    Wiekszosc zarejestrowanych zuytkowniow to i tak tylko 'duchy', niektorzy nieaktywni od ponad roku albo dluzej..

  12. #12

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    pabloes...

    Twoja utopijna wizja forum ma się nijak do rzeczywistości. Według mnie nie jest to forum typu jak stuningować swoje auto, a raczej jak odpowiednio je użytkować i jakich pomyłek uniknąć. Nie sądzę też że tylko Artur jest w stanie rzeczowo odpowiadać... Co do pytań o części, to dlaczego miałoby ich nie być ?? nie każdego jest stać na same oryginalne z ASO. Np. Ja, i moja przygoda z rozrządem. Jest to forum o samochodach wiekowych (3-9 letnie) gdzie różne rzeczy się psują. Gdybym jeździł tylko po serwisach to do czego byłoby te forum ? To że jesteś bardzo długo na forum i znasz większość powtarzających się tematów jest super, tylko nie zapominaj że i chu* kiedyś siusiakiem był, więc daj szansę nowym, świeżym

    żeby jednak nie było tak negatywnie... To masz też wiele racji. Jest za mało osób porządkujących forum, a pierwszej strony tak naprawdę to chyba nikt nie prowadzi :0
    Z drugiej jednak strony potrzeba chętnych co by chcieli to uporządkować. Więc może zgłoście się z Iceboyem i spróbujcie tu wprowadzić trochę świeżości... Ale na Boga nie róbcie z tego forum dotyczące tlyko modyfikacji i upgradu auta.

    Pozdrawiam
    Ten co pytał o gumę drążka skrzyni.
    Czarne jest piękne

  13. #13
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    pabloes W paru kwestiach mam podobne poglady , nie interesuje mnie MK2 i nie jestem w 100% pewien czy potrzebna nam jest strona glowna ..

    Wybacz prosze ale pozostala czesc Twojego postu to klasyczne bicie piany w staropolskim stylu ..
    Caly post wyglada jak manifest powstanca ktory walczac od jakiegos czasu o wielka idee , poddal sie i w akcie desperacji cos takiego napisal ..

    Tymczasem jesli nie odpowiada Ci cos i pragniesz zmiany powinienes zaczac od siebie i swoimi wypowiedzami przynosic zmiany i poziom o ktorym piszesz .
    Popatrz na Twoje ostatnie posty , jak ma sie to do tego o czym napisales w tym temacie ..
    Tematyka forum jest o tym co interesuje klubowiczow a ze ostatnim czasem przybylo wielu nowych userow to i pytania czasem sa podstawowe i banalne dla ludzi siedzacych w temacie jakis czas ...
    Fakt , wiele z tych tematow bylo opisywanych na forum i wystarczy troche cierpliwosci w szukaniu , jednak zawsze na wszystkich forach jest ten problem ze ludziom nie chce sie szukac . I co u nnas trzeba ich banowac od razu ..

    Jesli tematyka jest dla Ciebie banalna i nie ciekawa dla czego nie zakladasz nowych watkow z ciekawymi tematami pociagajac tlumy do dyskusji ..

    Widzialem jak wyglada forum A3 , ale zobacz jak aktywni i sa czlonkowie ilu modow tam pilnuje i jak wielu czlonkow daje cos od siebie zamiast wymagac nie wiadomo czego nie wiele robiac w zamiam ..

    Zgadzam sie ze na forum nie ma idealnego ladu , wiele razy zwracalem sie z prosbami o nie robienie OT ,ktore nie zawsze przynosily efekt ...well
    Z drugiej jednak strony wojskowa dyscyplina jest dobra dla forum gdzie pisuje tysiace userow a w przypadku TT tak nie jest i mam nadzieje ze nie bedzie

    Nie podoba mie sie tez Twoj roszczeniowy ton w stosunku do Pawla ..
    Piszesz jak oszukany klient ktoremu za kupe kasy wciska sie jakis kit , tym czsem Pawel utrzymuje stronke z wlasnych funduszy a marne wplywy z reklam pewnie tylko rekompensuja mu niewielka czesc ..
    Jak zapewne widzisz Pawel nie upomina sie o kase a forum dziala ..
    Chcesz zakladac inne forum ?? Nie lepiej dac cos od siebie zeby to poprawialo sie z dnia na dzien ??


    Co jest w zlego w '' publicznym naprawianiu '' aut dzieje sie to na wszystkich forach , bo po to ludzie szukaja pomocy zeby nie byc zdani na kiepska wiedze niedouczonych mechanikow i niedoszkolonych serwisantow w wielu ASO ..
    Poza tym wielu klubowiczuw dzieki forum znacznie podnioslo poziom swojej wiedzy zaczynajac od pisania banalnych pytan doszli do poziomu ze potrafia udzielic fachowej odpowiedzi komus innemu
    Szkoda ze teraz na forum jest duzy procent aut po przejsciach , zaniedbanych i psujacych sie , ale jest tak jak jest i nic na to nie poradzimy . Czy moze klubowicze maja byc przyjmowaniu po ogledzinach auta przez fachowca ??

    Tez jestem przeciwnikiem kancenia na kosztach i oszczedzania na czesciach na ktorych nie powinno sie tego robic , ale nie bede banowal kogos bo ma weza w kieszeni ..

    Fotki wrzyca sie najlepiej umieszczajac je na serwerze typu imageshack lub fotosik tak jak wszedzie sie to robi , foty wygladaja o wiele lepiej i nie musisz sie tak o rozmiar przejmowac , fakt troche wiecej czasu to zajmie ale jak ktos ma dobre checi to pare minut go nie zbawi .. Dla przypomnienia wklejamy bezposredni adres do obrazka za pomoca przycisku IMG piszac posta , ladnie prosto i profesjonalnie ..

    Nie odbieraj prosze tego jako jakis atak na Twoja osobe lecz jako konstruktywna krytyke tego co napisales , doceniam to ze troszczysz sie o poziom forum ..

    Wszyscy ktorzy chca cos jeszcze zmianiac , po prostu zacznijcie od siebie Panowie



    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  14. #14
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Ja powiem tylko tyle, że każdy by chciał mieć jak najlepsze i najfajniejsze ale przy tym nic nie robić, na forum jest temat DONATORS odkąd zarejestrowałem się na forum to nie widzę żadnych zmian w tym temacie. Nie pisze tego dla tego że ja wpłaciłem jakieś pieniążki, zrobiłem to zupełnie bezinteresownie , uznałem że skoro forum tak dużo mi pomaga i czerpie frajdę z jego użytkowania to to będzie chociaż minimum tego co mogę zrobić odwdzięczając się. W życiu nic nie ma za darmo każdy tylko chwali się jakie to mody dokonał a jakie to fajny gadżet kupił itp. a o forum to już się nie pamięta. Przecież to wszystko kosztuje też pewnie nie chciało by mi się robić za darmo i jeszcze do tego wysłuchiwać narzekań.
    Naprawdę zanim zacznie się kogoś oceniać to proponuje najpierw spojrzeć na siebie samego.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  15. #15

    Dołączył
    Sep 2007
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    do pabloes...jest takie powiedzenie "zapomniał wół jak cielęciem był".
    Zobacz na swoje niektóre posty i spójrz na to wszystko z dystansem .

Podobne wątki

  1. Czystki na forum?
    Przez Mari w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 23:03
  2. Ktoś z forum??
    Przez caponex w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-02-2011, 16:38
  3. PW na forum
    Przez Mari w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-06-2008, 09:21
  4. TOP Forum
    Przez Golas w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 12-01-2007, 04:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •