pabloes...

Twoja utopijna wizja forum ma się nijak do rzeczywistości. Według mnie nie jest to forum typu jak stuningować swoje auto, a raczej jak odpowiednio je użytkować i jakich pomyłek uniknąć. Nie sądzę też że tylko Artur jest w stanie rzeczowo odpowiadać... Co do pytań o części, to dlaczego miałoby ich nie być ?? nie każdego jest stać na same oryginalne z ASO. Np. Ja, i moja przygoda z rozrządem. Jest to forum o samochodach wiekowych (3-9 letnie) gdzie różne rzeczy się psują. Gdybym jeździł tylko po serwisach to do czego byłoby te forum ? To że jesteś bardzo długo na forum i znasz większość powtarzających się tematów jest super, tylko nie zapominaj że i chu* kiedyś siusiakiem był, więc daj szansę nowym, świeżym

żeby jednak nie było tak negatywnie... To masz też wiele racji. Jest za mało osób porządkujących forum, a pierwszej strony tak naprawdę to chyba nikt nie prowadzi :0
Z drugiej jednak strony potrzeba chętnych co by chcieli to uporządkować. Więc może zgłoście się z Iceboyem i spróbujcie tu wprowadzić trochę świeżości... Ale na Boga nie róbcie z tego forum dotyczące tlyko modyfikacji i upgradu auta.

Pozdrawiam
Ten co pytał o gumę drążka skrzyni.