Panowie,

jak widzicie wkurzylismy sie z iceboyem bo forum to zlepek durnych tematow i kiczowatych rozwiazan na miare "radia i zapalniczki".

Ile osob tak na prawde napisalo sensowne posty typu
"zrob to sam"
lub komus pomogly czy doradzily nie poslugujac sie wlepionym bezczelnie linkiem w obcym jezyku lecz piszac z wlasnego doswiadczenia (faktycznie maja TT).


Jak widzimy te powtarzajace sie pytania ktore znamy na pamiec i linki ktore widzielismy juz setki razy, do tego te 'co by bylo gdyby' analizy o "tapicerach" i temu podobnych to odnosimy wrazenie, ze jestesmy na jakiejs gieldzie starych trupow gdzie sprzedaja rozlatujace sie graty i poskladane z 3 aut TTki.

Sa oczywiscie wyjatki, nie trzeba tych osob reklamowac bo sa na forum widoczne w sensownych dzialach.

Do tego wszystkiego brak mozliwosci wrzucania fot - to cofniecie sie przynajmniej do roku 1996 - gdzie administratorom brakowalo transferu na serwerach. O ile dobrze pamietam to era modemow skonczyla sie w 95 roku!!!!! Jak koledze szkoda pieniedzy na KlubTT.pl,
niech sprzeda domene i postawi sie nowe forum za grosze.

Wchodzac na forum czytam codziennie news o Audi TT ktory widzialem juz rok temu
i co ? Mam byc zszokowany? Proponujemy zostawic samo forum bo i tak nikt tej pierwszej
strony nie analizuje bo chyba kazdy zna ja na pamiec.

Jak bede mial ochote poogladac nowe modele Audi - to napewno nie zagladne na klubtt.pl, przeciez to strona dla MK1 - a na dodatek to Forum, po co tu wlepiac nowosci ze swiata moto ?

Ankieta kompletnie nie zrozumiala, po co to glosowanie ? Wyglada to jak jakas kompletna amatora... Ktos potrzebuje dowartosciowania czy co ?

Zapytam z ciekawosci, ilu AKTYWNYCH czlonkow forum ma MK2 ?
I ilu z nas tak na prawde to MK2 obchodzi?

W porownaniu do innych polskich klubow - np A3 ( http://a3-club.net/portal/ ) - wygladamy dramatycznie...



Proponuje sie wypowiedziec, moze warto cos w koncu pozmieniac zeby czytali nas profesjonalnie i zeby czuc bylo, ze jest tu naprawde garsc dobrych informacji.



Czekam na info, propozycje - i w koncu ruch admina..


Ile razy tu wchodze to wiem ze bedzie :

- post o radiu / podgrzewaniu procesora
- post o skrzypieniu polki
- gdzie jest filtr powietrza?
- co to jest vag
- gdzie jest filtr przeciwpylkowy
- jaki vag moge kupic?
- czy kola 18tki czy 19tki czy 20tki?
- lewa wycieraczka mi nie dziala
- zmiana radia bo bose jest chu!#@
- gdzie najladniejsze dywaniki
- gdzie wymienic tapicere
- cos mi piszczy w kole (jedz se na serwis)
- jak cofnac licznik
- gdzie kupie ( posty od handlarzy )
- o myciu przeplywki sto razy
- ustawianie szyb ( milion razy to samo )
- pytanie co bym mogl a czego nie moge

A juz hitem jest: GDZIE KUPIE GUMKE DO LEWARKA ZMIANY BIEGOW - porazka.

generalnie bicie piany i zadnych konkretow, kupione rozlatujace sie ttki
i wieczna ich naprawa.

Zwroccie uwage ze wszystkie te posty dotycza ratowania zniszczonych elementow
samochodu i wszystkie te rozwazania sklaniaja sie do tego, ze sie nad tym rozwodzimy
do bolu. Jak ktos jeszcze nie wie, to w ASO mozna kupic WSZYSTKO co potrzebne 'od kopa'.

Ps. po co te reklamy google ????? administratorowi szkoda $ na forum?


A czy ktos napisal czym sie rozni fuel trim ADD od MULT ? Tylko paru z nas wie co to znaczy, czy reszta w ogole zdaje sobie sprawe z takich rzeczy? Zrobmy to wszystko PRO a nie na pol-gwizdka...



Wchodzac na to forum ludzie oczekuja wyspecjalizowanego salonu obslugi - w rzeczywistosci deptaja po zabloconym zlomowisku.