pabloes W paru kwestiach mam podobne poglady , nie interesuje mnie MK2 i nie jestem w 100% pewien czy potrzebna nam jest strona glowna ..

Wybacz prosze ale pozostala czesc Twojego postu to klasyczne bicie piany w staropolskim stylu ..
Caly post wyglada jak manifest powstanca ktory walczac od jakiegos czasu o wielka idee , poddal sie i w akcie desperacji cos takiego napisal ..

Tymczasem jesli nie odpowiada Ci cos i pragniesz zmiany powinienes zaczac od siebie i swoimi wypowiedzami przynosic zmiany i poziom o ktorym piszesz .
Popatrz na Twoje ostatnie posty , jak ma sie to do tego o czym napisales w tym temacie ..
Tematyka forum jest o tym co interesuje klubowiczow a ze ostatnim czasem przybylo wielu nowych userow to i pytania czasem sa podstawowe i banalne dla ludzi siedzacych w temacie jakis czas ...
Fakt , wiele z tych tematow bylo opisywanych na forum i wystarczy troche cierpliwosci w szukaniu , jednak zawsze na wszystkich forach jest ten problem ze ludziom nie chce sie szukac . I co u nnas trzeba ich banowac od razu ..

Jesli tematyka jest dla Ciebie banalna i nie ciekawa dla czego nie zakladasz nowych watkow z ciekawymi tematami pociagajac tlumy do dyskusji ..

Widzialem jak wyglada forum A3 , ale zobacz jak aktywni i sa czlonkowie ilu modow tam pilnuje i jak wielu czlonkow daje cos od siebie zamiast wymagac nie wiadomo czego nie wiele robiac w zamiam ..

Zgadzam sie ze na forum nie ma idealnego ladu , wiele razy zwracalem sie z prosbami o nie robienie OT ,ktore nie zawsze przynosily efekt ...well
Z drugiej jednak strony wojskowa dyscyplina jest dobra dla forum gdzie pisuje tysiace userow a w przypadku TT tak nie jest i mam nadzieje ze nie bedzie

Nie podoba mie sie tez Twoj roszczeniowy ton w stosunku do Pawla ..
Piszesz jak oszukany klient ktoremu za kupe kasy wciska sie jakis kit , tym czsem Pawel utrzymuje stronke z wlasnych funduszy a marne wplywy z reklam pewnie tylko rekompensuja mu niewielka czesc ..
Jak zapewne widzisz Pawel nie upomina sie o kase a forum dziala ..
Chcesz zakladac inne forum ?? Nie lepiej dac cos od siebie zeby to poprawialo sie z dnia na dzien ??


Co jest w zlego w '' publicznym naprawianiu '' aut dzieje sie to na wszystkich forach , bo po to ludzie szukaja pomocy zeby nie byc zdani na kiepska wiedze niedouczonych mechanikow i niedoszkolonych serwisantow w wielu ASO ..
Poza tym wielu klubowiczuw dzieki forum znacznie podnioslo poziom swojej wiedzy zaczynajac od pisania banalnych pytan doszli do poziomu ze potrafia udzielic fachowej odpowiedzi komus innemu
Szkoda ze teraz na forum jest duzy procent aut po przejsciach , zaniedbanych i psujacych sie , ale jest tak jak jest i nic na to nie poradzimy . Czy moze klubowicze maja byc przyjmowaniu po ogledzinach auta przez fachowca ??

Tez jestem przeciwnikiem kancenia na kosztach i oszczedzania na czesciach na ktorych nie powinno sie tego robic , ale nie bede banowal kogos bo ma weza w kieszeni ..

Fotki wrzyca sie najlepiej umieszczajac je na serwerze typu imageshack lub fotosik tak jak wszedzie sie to robi , foty wygladaja o wiele lepiej i nie musisz sie tak o rozmiar przejmowac , fakt troche wiecej czasu to zajmie ale jak ktos ma dobre checi to pare minut go nie zbawi .. Dla przypomnienia wklejamy bezposredni adres do obrazka za pomoca przycisku IMG piszac posta , ladnie prosto i profesjonalnie ..

Nie odbieraj prosze tego jako jakis atak na Twoja osobe lecz jako konstruktywna krytyke tego co napisales , doceniam to ze troszczysz sie o poziom forum ..

Wszyscy ktorzy chca cos jeszcze zmianiac , po prostu zacznijcie od siebie Panowie



Pozdrawiam