Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Wątek: Bmw e46 330CI VS Audi TT 225KM

  1. #16

    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    26
    hmm e92 M3 jesli dobrze pamietam dysponuje moca 420 kucy (seryjnie) to chyba dokladnie tyle samo co Audi R8

  2. #17

    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Katowice
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Maxvibe
    xylo, własnie ;-P BMW to tylko BMW
    własnie BMW to tylko BMW ale M3 to az M3 polecam sie najpierw przejechac a potem wydawac sądy...to jest kawał dobrej maszyny i to niestety nie ulega watpliwosci.
    To tak jakby ktos powiedział np a4 to tylko audi ale juz RS4 to inna bajka prawda? Te wersj(M3 RS4 MB AMG czy Lex IS-F) to zupełnie inne samochody.

  3. #18

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    panowie nie wydaje mi się żeby jakakolwiek fura tutaj na forum mogłaby startować z e46 M3...
    zdania nie zmienie dopóki nie zobacze tego na własne oczy
    Czarne jest piękne

  4. #19

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    3
    Hej,

    przepraszam, że nie na swoim forum się wypowiadam - ale tutaj zaglądnąłem z racji tej, że kumpel śmiga TT 225KM, S-Line a sam też kiedyś bardzo chciałem kupić TTkę. Dopóki synek nie przyszedł na świat, wtedy już potrzebowałem czegoś z tylnim siedzeniem.

    Wtedy to kupiłem 330Ci. Nie ścigaliśmy się z kumplem, ale oba samochody są na tyle podobne pod względem parametrów, że bez modyfikacji wszystko zależałoby od umiejętności kierowcy.

    Co innego niektóre Wasze przerobione TTki - mało co to dogoni . Choć, wystarczy kompresor w 330Ci i ciężko byłoby "nas" dogonić )).

    Pozdrawiam Wszystkich maniaków i miłośników TT - naprawdę niezłe fury macie!
    D.

  5. #20

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Panowie tak naprawdę to tylko podpuchy robiłem M3 to M3 nie ma jeszcze TT które seryjnie może startować z tym mięsniakiem. Mam nadzieje że MK2 RS pokaże co to ponad 300 i to czego BMW nie maja Quattro ;-D
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  6. #21

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    BMW ma quatro !
    Czarne jest piękne

  7. #22
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Qatro to nazwa zastrzeżona wyłącznie dla audi w beemce nazywa się to Xdrive

    [ Dodano: 7 Styczeń 2009, 21:32 ]
    A tak po za tym to co my tu porównujemy to są inne klasy i w serii to inna bajka, TT należało by zestawić z Z3,Z4 a M3 z RS4 i tyle
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #23

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    xylo, Ale nie tak dobre jak Quattro Audi .Bmw ma 4&4 (Xdrive)
    wystarczy wpisać w google i wszystkie testy opon zimowych,testy motoryzacyjne mówia jednoznacznie o Quattro audi
    Nap A6 które wjechało na skocznie naraciarska o własnych siłach .Moim zdaniem i wielu osób które znam jeśli chodzi o 4&4 Audi to bajka
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  9. #24

    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    26
    M3 i M5 wystepuje jedynie w opcji z napedem na tylna oś

  10. #25

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Cytat Zamieszczone przez wuyu
    M3 i M5 wystepuje jedynie w opcji z napedem na tylna oś
    niestety
    NO RISK,
    NO FUN.

  11. #26

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    257
    Chyba będzie trochę OT
    Cytat Zamieszczone przez Maxvibe
    xylo, Ale nie tak dobre jak Quattro Audi .Bmw ma 4&4 (Xdrive)
    osobiście bardzo dobrze oceniam napęd Xdrive w BMW, sam ostatnio miałem taki w X3, a porównanie z Audi Allroad Quattro (miałem je przed X3) i odniosłem wrażenie większego komfortu jeżeli chodzi o bezpieczeństwo właśnie w BMW. Tutaj cytat o napędzie Xdrive:

    "Tak wspaniałe wrażenia z jazdy kierowca zawdzięcza układowi xDrive. Jazda „zwykłą Trójką”, czyli z napędem na tylną oś, też pozwala kierowcy na wiele, za sprawą niemal idealnego (w stosunku 50:50) rozkładu mas na obie osie. Jednak w BMW z układem xDrive kierowca otrzymuje jeszcze większe bezpieczeństwo i pewność prowadzenia. Naprawdę bardzo trzeba się postarać, żeby auto wypadło z zakrętu.
    Podczas zwykłej jazdy na prostej siła napędowa rozdzielana jest w stosunku 60% na oś tylną i 40% na oś przednią. Dzięki układowi xDrive przepływ siły napędu jest nieprzerwanie dopasowywany do sytuacji i np. gdy tracimy przyczepność jednego z kół, siła napędowa kierowana jest natychmiast na pozostałe koła. Elementem, któremu układ xDrive zawdzięcza swoje szczególne właściwości, jest elektronicznie sterowane sprzęgło wielotarczowe w przekładni rozdzielczej. W razie potrzeby reguluje ono transmisję siły napędowej na oś przednią. Odbywa się to płynnie w zakresie od 50:50% do 0:100%. W niektórych przypadkach może nastąpić nawet całkowite odłączenie jednej z osi od napędu lub ich sztywne połączenie. Sztywne połączenie odpowiada całkowitej blokadzie osi w konwencjonalnych napędach na cztery koła, tj. np. w Subaru.
    Skuteczność układu xDrive bierze się także stąd, że korzysta on ze wszystkich informacji systemu regulacji układu jezdnego DSC, tj. kąt skrętu pojazdu wokół osi pionowej mierzony przez czujnik prędkości kątowej czy skręt kierownicy. Informacje te w połączeniu z danymi o prędkości pojazdu przekazywanymi przez czujniki kół, o przyspieszeniu bocznym i z danymi silnika, pozwalają xDrive optymalnie rozdzielać siłę napędu pomiędzy przednią i tylną oś."

Podobne wątki

  1. Audi TT 225KM seria vs Audi A8 D2 4.2 V8 310 KM
    Przez JIMMY w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-03-2017, 17:58
  2. nadkole audi tt 225km
    Przez matimati w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-02-2015, 17:04
  3. TT vs BMW 330CI
    Przez ŁukaszS w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 01-08-2013, 08:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •