Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 53

Wątek: Felgi 18 czy 19, wymiary i wady/zalty prosze o porady

  1. #16

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    50
    niestety na innych planach, blizej itd itp wyglada tak samo moja TTka teraz na 17tkach wyglada koszmarnie, jak deskorolka.. no i 3cm wiecej wlasnie lamie sie czy to poprawi diametralnie... ta czarna TTka na tych co chce 19tkach wyglada kosmicznie chyba przyznacie?

  2. #17

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    skoro zamierzasz mieć auto pokazowe które bedzie stało to super, jeśli zamierzasz nim jeździć to tragedia... Wrocław gorszy niż Wawa pod tym względem. Dodatkowo, auto pokazowe z porysowanymi felgami ??
    Czarne jest piękne

  3. #18

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Richie, Powiem ci że ta w środku to moja a Kilazza ostatnia i pięknie to wyglada ale jak musiłbym używać ich we wrocku to sobie dałbym spokój. Miałem okazje pojezdzić troche na tych felgach łeb ci sie urwie hehe
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  4. #19
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    skoro forum jest od tego aby wyrażać wlasne zdanie tym samym wyrażę swoje.. kazdy sie podnieca felgami 19'' powiem wam ze osobiscie nie podobaja mi sie 19'' w TT .. jak z boku sie patrzy wyglada jak pudelko zapalek z felgami od jeepa. mysle za najlepszym rozwiazaniem sa 18"" - jesli chodzi o wyglad.. RICHE. .. posiadasz progi obnizające , tylni zderzak również.. zapewne chodzi ci aby byl lepszy efelt wisualny .. wiec czym bardziej przy ziemi auto tym lepiej.. mozna kombinowaac z 19" chociaz nie wiem jak to wyjdzie... proponuje wstawic jakies spreżynki H&R dac felge 18 eventualnie dystans jesli bedzie trzeba i na TO dobrą opone naciągnąć .. np mam felge 8,5j i bede myslal nad oponka 215/40 .. oczywiscie naciagnieta.. podaje stronke mozna wobie wylookac jak oponka bedzie wygladac na feldze.. pozdro http://www.tyrestretch.com/index.html

  5. #20
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Ale po co tak naciagac opone , nie dosc ze bedzie opona waska bo w serji jest 225 w 17-nastce to jeszcze tak naciagnieta opona nie ma wlasciwosci i wytrzymalosci przewidzianej przez producenta ..
    Jesli chodzi o moje odobiste preferencje to mam lekkie kute 17-stki , osiagi na pierwszym miejscu , o wyglad zadbali projektanci TT


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #21
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    No tak artur to prawda.. mniejsze kolo lepsze osiagi..ale Riche chce auto pokazowe .. a taki gadżet naprawde robi wrazenie ;] .... // fajny filmik z jazdy moze sie czegos nauczymy ;] .. http://video.kenblockracing.com/flash/player/ //no ja przy tych swoich 180 napewno nie ale inni moge probowac ^^ Pozdrawiam

    [ Dodano: 19 Grudzień 2008, 12:44 ]
    co prawda nie znalazlem fotki tt ale sami zobaczcie lekko naciagnieta opona nie wyglada zle ;]

  7. #22
    Awatar arab
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    Essen (D)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2--
    Rocznik
    1990
    Kolor
    bialy
    Posty
    16
    lekko naciagnieta????
    tam jest kolo przod 9j/16cali opona 215/35 tyl 9,5j/16 tez oponka 215/35
    i jest strasznie naciagnieta-ale tak wlasnie powinno to wygladac

  8. #23
    Awatar karodan
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    zielony
    Posty
    119
    Riche, ja mam 18"/40 i przy max skręcie już coś tam z lekka ociera.
    Proponuję Ci 18-tki, przy 19 na naszych polskich drogach wytrzęsie Cię ja cho.....
    Na moich trzęsie strasznie. Bardziej komfortowo byłoby na 17-tkach
    Pozdrawiam KARODAN Audi TT 1,8 225 KM Quattro

  9. #24

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    karodan, Po pierwsze widziłem cie pod castoramą w Sosnowcu ;-D ale to nie ten temat . U mnie tez ociera pewnie jakiś dystans trzeba wrzucić, szykuje sie na taka opcje przed sezonem. Co do razmiaru jeśli bede miał taka możliwość to 18" Jakoś trzeba sie pogodzić
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  10. #25
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    unsuitable, wiejsko to wyglada na tych fotkach, ktore pokazales. Pomijajac wyglad to jest 1) niezgodne z przepisami 2) brudzi samochod

  11. #26

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211

    .

    pqanowie czytam te wasze wypowiedzi to naprawde mi oczy bola,ja mam w swojej tt 20 cali kołka firmy brock,mam dystanse 2 cm na strone ktore dodatkowo zmieniaja rozstaw na 112,mam oponki 245/30/20 i sa to dla mnie balony,auto stoi w garazu bo jes to dla mnie sezonowy samochód,na lato kupuje juz 225/30 albo 235/25,auto mam na gwincie fk przod i tył bo nie dało sie za zadne skarby wykalibrowac zeby nie ocierało,tym bardziej ze nadkola poszły dawno do zyda bo znimi to juz mi na 18 tarło,wiec jesli kolega chce miec wypas wyglad to 20 cali proponuje,z jazda jest nie najgorzej bywało gorzej,musimy to zrozumiec ze nasz autko to sportowe bryki a nie limuzyny ze sie nie jedzie tylko płynie,aw sportowej furze musi troche trzasc to oczywiscie jest moje zdanie,pozdrawiam

  12. #27

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    20 "
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  13. #28

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    kamil pasik, pokaż jakies foTTy
    NO RISK,
    NO FUN.

  14. #29

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211

    .

    wiem,wiem ze chcelibyscie foty i sam chce je wrzucic zebym był wiarygodny,no ale chłopaki musicie poczekac do jutra wieczorem napewno wzuce bo jak pisałem to juz ciemno było i nie wyszły by za bardzowiec troche cierpliwosci.pozdro

  15. #30

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Chorzów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    94
    Witam!jako nowy użytkownik chciałbym się dołączyś do tego tematu ponieważ na swojej TT mam założone 19'' na oponie 245/40/19 dodam iż jest to na seryjnym zawieszeniu i bez żadnych dystansów.Wygląda kozacko nie powiem,jeśli chodzi o osiągi to w porównniu do zimowych 16'' na których teraz smigam to różnica jest ogromna..spalanie na 19" też jest odrobine większe.Jeśli chodzi o techniczne aspekty to na przeglądzie okazało się że zawieszenie też dostało za swoje więc zaczynają się koszty.Dodatkowo odczówalne jest tarcie o nadkola przy pełnym skręcie.Powiem szczerze gdybym nie kupił mojej TT na 19" to napewno bym sobie takich nie sprawił.Myśle że 18'' to max, a 17" i fajny zawiasik to złoty środek między wyglądem a osiągami i w dodatku inne podzespoły tek nie dostają po pupie...

Podobne wątki

  1. wymiary głośników
    Przez raffi20 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-05-2017, 22:00
  2. STS TURBO zalety i wady
    Przez HENRY007 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-06-2013, 08:18
  3. prośba oi wymiary katalizatora
    Przez Adrian TT w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-09-2010, 14:55
  4. Prosze o porady praktyczne
    Przez drak25 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 05:58
  5. Wady,usterki TT
    Przez ksolk w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 08:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •