Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: Prosze o pomoc w wyborze rozrządu!

  1. #16

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    dokładnie, dla mnie sama książka też nic totalnie nie znaczy...
    Czarne jest piękne

  2. #17

    Dołączył
    Dec 2008
    Skąd
    Piotrków
    Posty
    15
    Tak ale zawsze jest wszystko wpisane w bazie danych audi. I to jest najwięcej warte. Każdą książkę czy fakture da sie podrobić. A wpisy w bazie raczej juz trudniej. Ja zanim kupiłem swoją TT miałem po VINie sprawdzoną w serwisie. Wszystkiego sie dowiedziałem przed podjęciem ostatecznej decyzji.

  3. #18

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    257
    podłączę się pod ten OT Tak naprawdę wszyscy wiemy, że jest naprawdę niewiele aut serwisowanych w ASO po okresie gwarancji, a szczególnie kiedy od tego momentu upłynęło już kilka lat. Każdy z nas ma swoje teorie na temat gdzie serwisować swoje auto i widać to chociażby na tym forum, co nie oznacza że nie dbamy o nie, ale nawet 100% wpisy w systemach i książkach gwarancyjnych nie potwierdzą nam czy auto nie miało w tym czasie wypadku lub innych przygód wpływających na jego stan techniczny. Sam więc nie zachłystuję się tą całą otoczką która potocznie się nazywa "udokumentowany przebieg" Nic nie zastąpi organoleptycznej weryfikacji przy zakupie przez dobrego mechanika Sam nie korzystam z usług ASO, no chyba że muszę kupić oryginalną część.

  4. #19
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez bolec
    Tak naprawdę wszyscy wiemy, że jest naprawdę niewiele aut serwisowanych w ASO po okresie gwarancji, a szczególnie kiedy od tego momentu upłynęło już kilka lat.
    tak jest chyba tylko w polsce i krajach typu wlochy. W niemczech i szwajcarii ludzie serwisuja auta w ASO. Kupilem moje TT jako 3 letnie, w srodku idelane, skory jak nowe. Serwisuje je do dzis w ASO, robie przeglady, zbieram faktury, nawet jak mi kamien uderzyl w blotnik i go zarysowal to rowniez zajelo sie tym ASO, zrobilem nawet pare fotek przed polakierowaniem tego elementu jak i po, jeszcze w serwisie ASO. To tyle jesli chodzi o to, ze niewiele osob odwiedza ASO. Co do przebiegu to nie wiem bolec co ktos musialby jeszcze robic, zeby Cie przekonac co do autentycznosci przebiegu - chyba fotke licznika co tydzien

  5. #20

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    257
    Mari, nie wiem jakie masz doświadczenie w kupowaniu aut w Niemczech starszych niż 3-letnich, w przypadku których brak dokumentacji byłby raczej niemożliwy.
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    Co do przebiegu to nie wiem bolec co ktos musialby jeszcze robic, zeby Cie przekonać co do autentyczności przebiegu - chyba fotke licznika co tydzien
    Naprawdę nie wiem po co to piszesz, nie proszę nikogo żeby mnie o tym przekonywał... W większości przypadków mieszkamy w Polsce i piszemy o realiach występujących właśnie tutaj, chociaż w Niemczech każdy Turek to też Niemiec ... (z całym szacunkiem ). Każdy pisze na podstawie swoich dotychczasowych doświadczeń, a Twoje Mari z tego co widzę i na które się powołujesz to zakup auta 3-letniego, które właśnie albo utraciło gwarancję albo ją wkrótce utraci, więc nie wiem jaki to ma związek z zakupem np. TT z 99r.

  6. #21

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    zgadzam sie z bolcem. Niemcy wcale tak ochoczo nioe serwisują smaochodów po okresie gwarancyjnym... Nie te czasy
    Czarne jest piękne

  7. #22
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    bolec, to prawda ze doswiadczenia moje ograniczaja sie w zasadzie wylacznie do samochodow swierzych (m. in. mk1 tak jak pisalem 3 letnie i mk2 niecaly rok i wczesniej) i bylem zadowlony. Na pewno nie kupilbym auta z wloch poniewaz tam slad zazwyczaj ginie po aucie zaraz po kupnie. To fakt ze nalezy unikac turkow, ale moim zdniem statystyczny niemiec przy dosc swierzym aucie nie bedzie oszczecdzac na serwisie. Sa oczywiscie sporadyczne wyjatki od tej reguly proponuje zakonczyc ta dyskosje bo sie robi niezly OT pozdrawiam

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Pomoc w wyborze lampki
    Przez maehix w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 10:19
  2. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-09-2013, 12:52
  3. pomoc w wyborze wersji TT, róznice 150 -180 - 225 i potencjał na mody
    Przez Klakier w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-08-2013, 20:25
  4. Pomoc w wyborze xenon kit h7.
    Przez WASKI w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2011, 12:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •