Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: światła

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    25

    ¦wiatła

    Witam.

    Mam problem ze światłami w swojej tteci.
    Otóż zauważyłem, że prawe światło się samoreguluje. Natomiast lewe nie, co więcej lewe mi teraz świeci przed sam zderzak.
    Od samego początku było tak, że lewe się nie regulowało ale świeciło normalnie. Czy jest możliwość ręcznej regulacji. Mam wrażenie, że od początku lewa lampa się nie regulowała samoczynnie.

    pozdr
    R@fi

  2. #2

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    257
    może masz uszkodzony któryś czujnik poziomu... to ten przykręcony do łączników stabilizatora, może być tylko wypięta lub uszkodzona wtyczka. Najlepiej sprawdzić Vagiem. Z tego co się orientuję to można dokonać kalibracji z poziomu właśnie VAG-Com. Myślę że bez podłączenia interfejsu to może być tylko wróżenie z fusów...

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    bolec, zgadza sie ale musisz mieć ksenoy "normalne soczewki" mozna spróbować wyregulować za pomoca śrubokreta wystarczy otworzyć maskę i koło lamp jest dziura i może komp pozwoli ci zmienić kąt nachylenia świateł moze wystąpić taka sytuacja ze po zmianie komp sam ustawi lampy z powrotem ja mam swoje podniesione bo na światłach mijania to gówno widać
    NO RISK,
    NO FUN.

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    257
    oczywiście to co pisałem dotyczy ksenonów, zakładam że jak rafal pisze coś o samoregulacji (chyba chodzi właśnie o poziomowanie) jednej z lamp to chodzi właśnie o ksenony... ale to może kolega rafal się wypowie, żeby nie mącić w temacie

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    25
    Dziękuję za wskazówki. Jeszcze czujników nie oglądałem ale postaram się tam dzisiaj zajrzeć.
    Niestety co do lamp to są to zwykłe lamy a nie ksenony co mnie też mocno zdziwiło. Z tego co wiem to auttko miało wymieniany zderzak przedni. Co więcej w tteci były prawdopodobnie fabrycznie założone ksenony bo znalazłem w bezpiecznikach przepalony bezpiecznik od spryskiwaczy reflektorów.

    VAG-iem faktycznie można poruszać ale tylko prawym reflektorem. Lewy się nie rusza niestety.

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    rafal, UZYJ SRUBOKRETA
    NO RISK,
    NO FUN.

  7. #7

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    257
    max1236454, może jestem trochę czepialski ale proszę cię bardzo , napisz w końcu coś bardziej konstruktywnego....

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    chłop się pyta
    Cytat Zamieszczone przez rafal
    VAG-iem faktycznie można poruszać ale tylko prawym reflektorem. Lewy się nie rusza niestety.
    to odpowiadam
    "uzyj srubokreta" - co k*rw@ bardziej konstruktywnego mozna mu napisać dzgie sobie wsadzic ile razy przekrecic i czy ma sobie założyc rekawiczki biedak zeby sie ni pokaleczyl a i jeszcze zapomniałem zeby sobie kogos zawola do pomocy bo jak czsem sobie w nie w tą dziure wsadzi i zacznie krecic to hoho - wiesz co misiu weź się od demnie odwal i nie nabijam "sobie postow" bo jak dla mnie admin moze mi te cyferki wymazać lub skasować licznik tak zeby wogole nie pokazywal nie rozumim o co ci biega stary jesli sie ci nie podobają moje wypowiedzi to jak zaboczysz moje logo lub nik nastenym razem poprstu sobie przewiń kuleczkiem lub strzaleczka i po sprawi - a co do pytania jak jest taka jest odpowieź

    i co do tego "nabijania postów" to stary to ty juz 2 post sobie takimi uwagami w moim kireunk "nabijasz"

    moim zdaniem forum jest poto zeby gadac czasem mądre a czasem smieszne żeczy ale jak widz niektórzy tego drugiego pojecia wogole nie znaja

    pozdrawiam
    NO RISK,
    NO FUN.

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    257
    max1236454, trochę mniej inwektyw i nie "misiuj" mi tu, panie żabka. Staraj się używać znaków interpunkcyjnych bo często trudno ogarnąć o co ci chodzi. Twój poziom dowcipu powala na kolana, są na pewno jakieś kąciki humoru na necie, albo wiesz co - pogadaj z adminem i załóż nam swój na forum TT... Poza tym pisałeś już coś o śrubokręcie w pierwszej z odpowiedzi i widocznie cała twoja wiedza zatrzymała się na tym właśnie poziomie, podobnie jak TTwoje poczucie humoru...

  10. #10
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Panowie .....Zalatwiajcie prosze prywatne '' porachunki '' za pomoca PW , nie sadze zeby wszystkim milo bylo czytac Wsze potyczki slowne , laczy nas wszystkich zamilowanie do tego auta i dla tego tutaj jestesmy ... Koniec OT ....

    Wracajac do tematu , moze tez byc tak ze masz wylamane mocowania swiatla i ktos to jakos zesztukowal przez co nie ma regulacji , daj znac jak sie sprawa wyjasni ...



    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Swiatła audi tt 8n
    Przez voland2609 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2017, 19:07
  2. Światła mijania
    Przez mate1993 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-01-2017, 09:06
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-01-2016, 17:42
  4. Światła dzienne
    Przez Gery57 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-04-2015, 23:13
  5. Nie świecą światła
    Przez ICE w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 10:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •