Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 57

Wątek: TT z 2001 roku ,ma spoiler ale brak esp.jakie ma zawieszenie

  1. #31

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Toronto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    183
    TRU zzz 8N z X1 000 101 to TRU zzz 8N z X1 026 905
    Build Start 01/09/1998 Build End 31/12/1999

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez max1236454
    payne100, Obrazek przecież oto chodzi ze nie pokazujje nr VIN!
    Rzeczywiscie, sorry. Ale jak macie jakis dobry dekoder VINow to on pokazuje dokladną date produkcji i po tym mozna to wtedy sprawdzic. A najprosciej do ASO. Nie maja powodu, zeby sciemniac, bo przeciez ASO na takich akcjach zarabia kupe kasy.

    Pozdrawiam,
    Marcin

  3. #33

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Toronto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez payne100
    Cytat Zamieszczone przez max1236454
    payne100, Obrazek przecież oto chodzi ze nie pokazujje nr VIN!
    Rzeczywiscie, sorry. Ale jak macie jakis dobry dekoder VINow to on pokazuje dokladną date produkcji i po tym mozna to wtedy sprawdzic. A najprosciej do ASO. Nie maja powodu, zeby sciemniac, bo przeciez ASO na takich akcjach zarabia kupe kasy.

    Pozdrawiam,
    Marcin
    http://www.vosa.gov.uk/vosa/apps/rec...freeText=Blank macie podane numery VIN od do

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez marconsio
    .uk/vosa/apps/recalls/searches/expand.asp?uniqueID=33416CBDF890089380256BB9002688 E2&freeText=Blank macie podane numery VIN od do
    Tak, ale my mowimy o tej akcji:

    http://www.vosa.gov.uk/vosa/apps/rec...freeText=Blank


  5. #35
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Odgrzebię stary temat Czytam i czytam. Moja TTka jest z 98r. Ma ESP nie wiem jakie ma wahacze i zawieszenie. Natomiast nie mam spojlera na tylnej klapie, a jak przeczytałem jakie są różnice z spojlerem i bez niego to trochę się zmartwiłem. Całą klape w kolorze srebrnym można dostać więc może się pokuszę. Trzeba podjechać do ASO i sprawdzić może coś powiedzą. Możliwe, że zrobili esp, zawieche, a nie dali spojlera ? Chyba, że coś się później działo z klapą :P

  6. #36
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Ja też nie mam spojlera. Sprawa wygląda tak, że poprzedni właściciel za granicą, albo w Polsce, ten który był posiadaczem twojej TT'tki podczas tej "akcji" po prostu odmówił jego montażu, bo np. mu się nie podobał
    Ostatnio edytowane przez KubaTT ; 01-12-2010 o 22:19

  7. #37
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Hmmm chyba nie ma się co spinać Raczej nie jeżdżę z dużymi prędkościami więc chyba nic się nie stanie bez niego. Osobiście tyłek TeTki podoba mi się bardziej bez spojlera Zobaczymy.

  8. #38
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Mi też podoba się bardziej, a mam na co innego wydawać pieniądze niż na spojler

  9. #39
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Dokładnie tak Może kiedyś przy okazji... :P Teraz trzeba zbierać na prezenty :P

  10. #40

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Ja mam ESP samochód rok produkcji grudzień 98 modelowo 99, a z papierami co dał mi poprzedni właściciel znalazłem list z serwisu gdzie zapraszali na akcje serwisową. Dziś ESP dupę mi uratowało i nie wyobrażam sobie kupować następnego samochodu bez ESP i innych bajerów.

    Co do wahaczy to jak robiłem serwis całego zawieszenia to mam te większe przeguby.
    ps. Jak jeszcze wymienię parę pierdółek w TT (które niby są dobre) to stan techniczny będzie lepszy niż TT z 2005 roku . Już się w domu na mnie wszyscy drą ze tak chucham i dmucham na ten samochód

  11. #41
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez IceMan09 Zobacz posta
    Ja mam ESP samochód rok produkcji grudzień 98 modelowo 99, a z papierami co dał mi poprzedni właściciel znalazłem list z serwisu gdzie zapraszali na akcje serwisową. Dziś ESP dupę mi uratowało i nie wyobrażam sobie kupować następnego samochodu bez ESP i innych bajerów.

    Co do wahaczy to jak robiłem serwis całego zawieszenia to mam te większe przeguby.
    ps. Jak jeszcze wymienię parę pierdółek w TT (które niby są dobre) to stan techniczny będzie lepszy niż TT z 2005 roku . Już się w domu na mnie wszyscy drą ze tak chucham i dmucham na ten samochód
    Ja osobiście też wolę jak jest ESP. W 100% popieram. Jak są możliwości wymieniać co się da i na najlepsze jakie jest. Na wiosnę planuję wymienić parę rzeczy i nie będzie litości, że ta guma dobra z tej strony ok a z tamtej do wymiany. Denerwują mnie "mechanicy", którzy tak mówią. ESP tak jak pisałem mam nie mam spojlera tylnego, ale z tym mi sie nie pali :P

  12. #42
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    TT z 2001 roku powinna miec już spoiler od nowości, a jeśli się mylę to sprawdzić vin i albo na forum będzie napisane od jakiego do jakiego nr była akcja a po jakim numerze już były ze spoilerem i esp od nowości...a jeśli na forum nie ma to w aso powinni znać takie info..ten spoiler nie czyni jakiś wielkich docisków bo kiedyś czytałem o tym w książce że to kilkanascie kg przy jakiejś średniej prędkości przelotowej ale przy 200 będzie to już zapewne kilkadziesiąt ( opory pow rosną do kwadratu ) a odnośnie czy ze spoilerem ładniej czy nie to już kwestia gustu jak dla mnie ze spoilerem i dokładka (dodatkowy docisk jeszcze) o wiele ładniej

  13. #43
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Odgrzeje kotleta, z ciekawości zapytam.
    Jeżeli ktoś ma auto, które mieściło się w tym VINie i powinno mieć tą akcje ASO przeprowadzoną.
    Auto nie posiada ESP, posiada inne wahacze i nie ma lotki. Czy jak ktoś sie uda taki do ASO to powinni zrobić to za darmo? czy dziś ta akcja już jest nie ważna i mam sam płacić?
    ciekawe

  14. #44
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    Odgrzeje kotleta, z ciekawości zapytam.
    Jeżeli ktoś ma auto, które mieściło się w tym VINie i powinno mieć tą akcje ASO przeprowadzoną.
    Auto nie posiada ESP, posiada inne wahacze i nie ma lotki. Czy jak ktoś sie uda taki do ASO to powinni zrobić to za darmo? czy dziś ta akcja już jest nie ważna i mam sam płacić?
    ciekawe
    W tamtych czasach właściciele byli wzywani przez ASO i ostateczną decyzję podejmował klient. Jeśli się nie zgodził ....
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #45
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    rozumiem, chodzi mi jednak o to czy dziś jak pojade takim autem to mi też to zrobia? odpłatnie czy nie?

Podobne wątki

  1. Zawieszenie - jakie części
    Przez xMaro w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17-11-2021, 18:26
  2. Jakie zawieszenie do agresywnej jazdy po torze ?
    Przez maehix w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-08-2014, 08:57
  3. MK1 [8N] Witam po roku
    Przez Michal_b w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-05-2014, 08:51
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-11-2013, 13:35
  5. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 20:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •