Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 57

Wątek: TT z 2001 roku ,ma spoiler ale brak esp.jakie ma zawieszenie

  1. #1
    Awatar Kazek
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Szary
    Posty
    103

    TT z 2001 roku ,ma spoiler ale brak esp.jakie ma zawieszenie

    Witam. mam zamiar kupic aud tt z 2001 r , 225 quattro , posiada spoiler ale nie ma na przycisku napisu esp. moje pytanie brzmi czy ma to stare zawieszenie? ? czy jest mozliwsoc ze jak bylo na wymianie to zmienili zawieszenie bez zalozenia esp ? czy moze od 2001 wychodzily juz fabrycznie tt z nowym zawieszeniem ? jak tyo sprawdzic? aha i jeszcze czy jest sens kupowac tt bez esp ? czy to nie ma az takiego wplywu na jazde? tz czy przy pierwszym deszczu lub w zimie nie wyladuje na drzewie pozdrawiam

    czy jest mozliwosc zamontowania esp w tt ? robi to aso w polsce? jaki moze byc koszt ?

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    ja mam z 2000 roku i tez niemam esp a spojler jest ale z tego co czytalem to kiedys byla taka kacja serwisowa ze na montarz spojlera i esp posiadacze byli zapraszani do serwisów i moze u Ciebie jak i u mnie ktos niechcial miec esp i zamontowal tylko spojler, a co do zawieszenia to Ci niepomoge ale podłacze sie do pytania czy w wersjach po lifcie bylo inne mocniejsze zawieszenie?

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    48
    ja mam tez bez esp i nie narzekam...

  4. #4
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ale pomyslcie. Za darmo dorzucaja ESP ktore mozna przeciez wylaczyc i ktos tego NIE CHCE? To tak jakby kazdemu dawali dodatkowe sliczne felgi 18" a ktos powiedzial "nie nie ja dziekuje". Dla mnie to dziwne. Co do ESP - na ogol jezdze z wlaczonym i bardzo pomaga, jak chcesz jechac szybko i nie martwic sie o cala reszte. Jak chcesz troche zabawy to wylaczasz. Podsumowujac: na codzien ESP, do zabawy bez.

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    tak tylko ze esp nawet jak wylaczasz tym przyciskiem to tez w koncu powie dosc i zacznie ingerowac w jazde bo niewylacza sie do konca tylko daje troche wiecej luzu, a jak niema wogole to nic Ci nieingeruje.proste

  6. #6
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    gibons, ja nie zaobserwowalem zeby ingerowalo wtedy kiedy jest wylaczone. Moge krecic boczki, latac bokami i nic, kompletnie nic (mowie oczywiscie o jezdzie posniegu). proste

  7. #7
    Jezli cos wylaczasz to znaczy ze jest wylaczone. Az tak ten samochod to nie 'mysli'

  8. #8
    Awatar Kazek
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Szary
    Posty
    103
    ztego co sie dowiedzialem to darmowa byla wymiana zawieszenia i spojler. a esp robili juz za oplata jak ktos chcial odrazu. jest to prawdą?

  9. #9
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Z tym nie do końca niewyłączalnym to ktoś walnął babola,ktoś przekazał ,dalej i ktoś to powiela nie mając za bardzo pewności czy ma rację, czy tak nie powstają plotki lub mity
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #10
    A ja z kolei slyszalem, ze w tarkcie tej akcji serwisowej bylo dodawane ESP, ale nie takie jak montowane seryjnie. Nie byl wymieniany goly klawisz w desce, a systemu nie dawalo sie wylaczyc. Dzialal ponoc w ograniczonym zakresie, ale zawsze. Do tego bylo zmieniane przednie zawieszenie.

    Jak to pisze to sam w to nie wierze, no ale moze jeszcze ktos to potwierdzi.

    Pozdrawiam,
    Marcin

    PS. W 2000/2001 byla kolejna akcja serwisowa - wymieniano elementy tylnego zawieszenia, zdaje sie ze 4 drazki poprzeczne, oczywiscie razem z tulejami. To wiem na 100% bo niedawno sam ja robilem - moje ASO wyszperalo, ze poprzedni wlasciciel tego nie zrobil!!! Koszt akcji wpisali na 3.500PLN, wiec mialem banana na twarzy, bo mam za darmola nowe tyle zawieszenie...

  11. #11
    Awatar Kazek
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Szary
    Posty
    103
    a jak radzicie ! w sparwie tego esp ! brac to audi bez esp? czy lepiej uparcie szukac z esp ? no i czy auta z 200/2001 roku produkowane bylu juz z poprawionym zawieszeniem ? pozdro

  12. #12

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    eee a czy jeśli moja auto nie jest obecnie serwisowane w ASO jest z 2000 to możliwe żeby np mi także za frajer wymienili te tylnie zawieszenie ??
    Czarne jest piękne

  13. #13

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    tylko ja mialem takie esp a a4 z 2001 ktore nawet wyłączone po pewnym czasie latania na recznym sie odpalalo.

  14. #14
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    W ramach akcji serwisowej zmieniane bylo przednie zawieszenie ( wachacze ) dodawany byl system ESP ( wylaczany ) i oczywiscie spoylerek .
    Nie bylo opcji ze trzeba placic za kontrole trakcji .

    Teraz wszyscy ktorzy chca sprawdzic jakie maja zawieszenie powinni wejsc pod auto i i zlokalizowac wachacze



    Trzeba zmierzyc ten najwiekszy przegub gumowy , nowa wersja powinna miec niecale 53 mm
    stare sa znacznie mniejsze ...


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #15

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    ale ja w sumie mam ESP i spojler... to pewnie wachacze też zmienili ale sprawdzę
    Czarne jest piękne

Podobne wątki

  1. Zawieszenie - jakie części
    Przez xMaro w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17-11-2021, 18:26
  2. Jakie zawieszenie do agresywnej jazdy po torze ?
    Przez maehix w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-08-2014, 08:57
  3. MK1 [8N] Witam po roku
    Przez Michal_b w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-05-2014, 08:51
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-11-2013, 13:35
  5. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 20:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •