Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Czy byl cofany licznik?

  1. #1

    Czy byl cofany licznik?

    Witam
    Dzis moj kolega podlaczal mi VAG'a i zrobilt test licznika. Wskazowki przeunely sie do konca, pozniej cofnely i zatrzymaly na 60 mph/3000 obr/min
    Problem polega na tym, ze kolega stwierdzil ze licznik byl cofany na podstawie, ze wskazowki nie zatrzymaly sie centralnie na liczbie, 60 tylo lekko z boku.
    ~Tak samo mam z temp. wskaznik nie zatrzymuje sie na 90C tylko jest 2mm przesuniety w prawo.
    Czy to to wszystko moze wskazywac na cofniety licznik?

  2. #2
    wskazuje raczej na pelnie ksiezyca...

  3. #3
    dzieki za wyczerpujaca odpowiedz... nastepny 'fachowiec' sie odezwal. Jak masz pisac glupoty, to lepiej nic nie pisz.

  4. #4
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    luke jak napiszesz mądre pytanie to może dostaniesz mądrą odpowiedz a nie głupoty jak to nazwałeś

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Panowie , badzcie bardziej wyrozumiali dla nowych klubowiczow ...
    Jak nie wie to kogo sie ma zapytac , kolegow ktorzy takie dziwne teorie prawia
    Temat nie byl wielokrotnie omawiany na forum jak np. BOV-y , DV , i ocenianie furek po zdjeciach

    Wracajac do tematu .......
    W TT niestety nie da sie sprawdzic Vag-comem czy byl cofany licznik , sa sie to zrobic w nowszych modelach Audi i w MK2 ...

    W tym przypadku zmiana stanu licznika nie wplywa na prace silniczkow krokowych napedzajacych wskazowki , moze choc watpie ta teoria dotyczyc starych rodzajow licznikow mechanicznych ..


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6
    Dzieki Arttur bo widze ze jestes jedyna osoba ktora przeczytala dokladnie pytanie
    Ksolk, nie wydaje mi sie ze napisalem glupoty chlopie. gdybys przeczytal dokladnie no i zrozumial co jest napisane moze bys wogole nic nie napisal.
    Pytanie powstalo nie z mojej niewiedzy na tema wykrycia cofania licznikow, tylko z obserwacji mojego kumpla. Wiec postanowilem zapytac sie czy ma to jakiekolwiek znaczenie ( przekrzywione wskazowki)
    A ze ktos pozniej odpowiada, chyba nabijajac sobie liczbe postow tylko, to wybaczcie za zadane pytanie.

  7. #7

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    luke_t, rozumiem twoje obawy i pytanie bo w anglii to normalka banda złodzieji i oszustów ale mniejsza o to problem jak i diagnoza tego jest skąplikowany i wymaga wiekszej wiedzy praktyczno-teoretycznej i czasem organoleptycznego zbadania osobnika tak ze mysle ze temat jest trudny i nie otrzymasz tu na forum konkretnych odpowiedzi bo jak mam nadzieje rozumiesz auTTo trzeba zobaczyc
    NO RISK,
    NO FUN.

Podobne wątki

  1. Licznik :)
    Przez damianek506 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-09-2016, 18:03
  2. Licznik
    Przez amadeusz568 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 08-09-2015, 10:04
  3. Licznik
    Przez Pawlo50585 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-12-2013, 23:09
  4. kod licznik
    Przez waldek1 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-07-2011, 23:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •