Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: AUDI TT VS BMW 740i

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    83

    AUDI TT VS BMW 740i

    wieczorkiem wyjechalem po Nestea do sklepu no i stwierdzilem ze jeszcze sie poszwedam po miescie (ostatnio czesto robie szwedaczke) chcialem juz wracac ale jednak natknelem sie na bmw dosyc swieze w gliwicach koles koles okolo 28 lat na swiatlach staneslimy na rowni on tam cos zaczol swirowac gazem to stwierdzilem ze wyprzedze ta krowe i da sobie spokoj ruszylismy (dodam ze padal deszcz) po ruszeniu odrazu go wzielem i cisniemy dojezdzalismy do mostu z zakretami widze ten z tylu cos cuduje chyba chcial mnie wyprzedzic ale tam jest on zawsze sliski nawet jak deszcz popada dojechalismy do nastepnej dluzszej prostej tez niestety dostal w tylek rozpedzilem sie do okolo 190 km/h (w miescie) widze ze juz powoli rezygnuje to zjechalem w osiedle do znajomego na papieroska wracam i zgadnijcie co stoi na swiatlach hehehe nie moglem uwierzyc to samo bmw ruszal pierwszy ze startu tylko jeden pas byl troszke na podwujnej ciaglem przecielem wzielem go i ladnie podziekowalem swiatlami awaryjnymi widzialem ze o malo sie nie ugotowal w tym bmw to swiecil mi dlugimi po oczach chwile skrecilem w lewo do domu hehe ten cisnie za mna mam nadzieje ze nie urazilem tego steryda hehe ale w momencie gdy zjechalem na parking strzezony dal sobie spokoj i pojechal



    CZASEM TYCH STERYDOW NIE ROZUMIEM DOSTAL RAZ DRUGI I JESZCZE 3 RAZ SIE PROSIL O PLACKA CHOC SZCZERZE POWIEM ZE JECHALEM TAKA BMW I SZCZERZE TO ZAPIERDALA WKONCU MA 285 KONI NO I WSUMIE 2 TONY HEHE

  2. #2

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    dobrze misiu pojechal pewno powalic w worek na silowni :P :P
    NO RISK,
    NO FUN.

  3. #3
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Brawo którą wersje TT masz
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    83
    fwd 180 koni lecz troszke przerobiona w angli zakupy zrobione w tts i zapakowane all w aso taka kupilem wlascicielka mowila ze ma okolo 230-240 koni

    a tobie to sie literowka nigdy nie wpierniczy?

  5. #5

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Cytat Zamieszczone przez bulletTT
    fhd 180 koni lecz troszke przerobiona w angli zakupy zrobione w tts i zapakowane all w aso taka kupilem wlascicielka mowila ze ma okolo 230-240 koni
    Rozumiem fhd to maly error z FWD. Czy jest moze jakie oznaczenie ktorego nie znam :P
    Zrobic z 180-tki 230-240 bhp to trzeba co nieco powymieniac bo samym programem za cholere nie da rady, chociaz na uparciucha wszystko mozna i to jeszcze tym bardziej w anglii to potrafia (z wlasnego doswiadczenia wiem)
    W kazdym badz razie wittamy i szerokiej drogi
    ...

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    83
    a kto ci powiedzial ze sam program ? magiku ciemnej strony bo niewiem skad ty masz te informacje co lales wosk przez klucz na andrzejki czy tarota ukladales?

  7. #7

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    no to może wrzucisz wykresik z hamowi ;] ??
    Czarne jest piękne

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    83
    jeszcze nie bylem wiec narazie niemam co wrzucic

  9. #9
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jak skilowałeś 740 to musi być mocniejszy ale o mocy będziesz mógł powiedzieć po hamowni
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #10

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Cytat Zamieszczone przez bulletTT
    a kto ci powiedzial ze sam program ? magiku ciemnej strony bo niewiem skad ty masz te informacje co lales wosk przez klucz na andrzejki czy tarota ukladales?
    Po pierwsze - czytaj ze zrozumieniem - wspomnialem tylko ze samym programem jest ciezko to osiagnac wiec zapytalem o pozostale "ulepszenia". Nie ma powodu do unoszenia sie.
    Po drugie - po co ten sarkazm z andrzejkami. Kulturalnie sie przywitalem zyczac szerokiej drogi a ty mi tutaj tak wyjezdzasz.
    Po trzecie - tak zdarzaja mi sie literowki dlatego tez z usmiechem do tego podszedlem a ty znowu sie (niepotrzebnie) uniosles
    Po czwarte - jestes tutaj nowy na forum a skaczesz do innych uzytkownikow juz na samym poczatku - to ostani post w twoim kierunku - na szacunek trzeba sobie zasluzyc.
    ...

  11. #11

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    83
    twoja wypowiedz byla dwu znaczna nie wiedzialem czy jebiesz ze mnie czy tak jak napisales
    wiec stwierdzilem ze mnie sie smiejesz i twierdzisz ze taka sytuacja nie mogla miec miejsca
    w takim razie sorry ale wiesz mogl bys to odebrac podobnie w mojej sytuacji
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •