Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Audi TT 240 KM Coupe Quattro vs. Audi A3 3,2 250 KM quattro

  1. #1

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612

    Audi TT 240 KM Coupe Quattro vs. Audi A3 3,2 250 KM quattro

    Start ze swiatel spod salonu Jaguara w wawie w strone centrum, idziemy w miare rowno, choc na poczatku on wystrzelil - nie bylem sure czy chce sie scigac i nie ruszylem z wyzszych obrotow :/ doganiam, prawie go mam, i w tym momencie zauwazam dziewczyne z psem przechodzaca na pasach przedemna O.o Po hamulcach, odbilem, minalem ja o wlos... nogi mi sie trzesly jak galareta przez nastepne 2 h. Otarlem sie o wiezienie :/ Moral: Scigasz sie to badz extremalnie uwazny Albo nie kupuj TT przed trzydziestka.

  2. #2
    Dobry post.
    Ostrzeżenie dla takich jak ja, 21
    Dziękuje, że to napisałeś. Miałem już kilka razy taki strach w gaciach ale nigdy w aucie i mam nadzieję, że tak zostanie
    KOCHAM MAłE CZARNE

  3. #3

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Tak sie zastanawialem wlasnie czy pisac, bo niby siara straszna. Ale pomyslalem, ze jesli choc jedna osobe ustrzege przed bledem ktory zepsuje zycie, to warto. Wiec przyjemnosc po mojej.

  4. #4
    Warto pisać
    nie uważam, żeby to była siara
    na tym polega życie, podejmujemy decyzje gwałtownie, pod wpływem różnych czynników. Ten przypadek, dał Ci już jakieś doświadczenie na przyszłość, a i mi daje do myślenia przed wciśnięciem pedału gazu do końca
    KOCHAM MAłE CZARNE

  5. #5

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Ok stary, przebiles mnie swoja historia, jestesmy kwita :P hah

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    cezary ty masz 240km ?? Po modyfikacjach ?? czy tylko program ?
    Czarne jest piękne

  7. #7

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Nic nie robilem i pojechalem na hamownie do unitronica, wyszlo 240 km i 310 nm w pieknym zakresie. Nie wiadomo czy zdrowy silnik, czy juz program czy co

  8. #8
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Myślę że zepsuta hamownia była
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #9

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    jak sie jeździ na spiryTTusie to juz tak jesTT
    NO RISK,
    NO FUN.

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    to pewnie program podciągniety
    Czarne jest piękne

  11. #11

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    ********
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez Toxias
    Warto pisać
    nie uważam, żeby to była siara
    na tym polega życie, podejmujemy decyzje gwałtownie, pod wpływem różnych czynników. Ten przypadek, dał Ci już jakieś doświadczenie na przyszłość, a i mi daje do myślenia przed wciśnięciem pedału gazu do końca
    Tak poza tematem to chyba najlepiej wciskac go "do końca" w 75% bo jak jest w podłodze to silnik dostaje zbyt bogatą mieszankę i też nie za dobrze mu to wychodzi - tak wyczytałem i zgadza się to z moimi obserwacjami.

    Ale używajmy tych 75% tylko w uzasadnionych przypadkach i nie ryzykujmy życia/zdrowia innych...

  12. #12
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Przyznaje się, że też miałem podbramkową sytuację na ulicy Prostej 3-pasmowej w w-wa. Droga pusciutka po zmroku. I tak się rozpedzam od ronda daszyńskiego w kierunku toruńskiej i nagle z podporządkowanej ulicy wyjezdza jakies biale kombi. Ja na tym kilkusetnym odcinku juz mialem okolo 150km/h i nagle hamowanie, pisk, zjechalem z lewego na prawy pas zeby uniknąć zderzenia.
    Byłem pewny, że z tamtąd nic nie może wyjechać. Fakt, że koleś się nie rozejrzał przed przecięciem ul.Prostej.

  13. #13
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    w sumie ja też miałem kilka takich sytuacji Przyznam się nawet że dość dużo ale jadna mi zadziałała szczególnie na psyche...!! ścigałem się z audi 80 droga jawornik- Myślenice dziurawa Jak ser możecie mi wierzyć albo nie miałem 195 i z drogi podporządkowanej wyjechał vw transporter około 40m , mój lewy pas zajęty rów lewy mostki do domów i z prawej to samo ,więc opcja rów nie wchodziła w gre zostało mi uderzyć w tył transportera lub czołówka pierwsza myśl ciągne ręczny i przywale w mostek tyłem ...ale zrobiłem co innego wejszłem na 3ciego międz tico a transportera tico małe zmieściło się na poboczu a gość transporterem ani nie zjechał na bok...uratowało mnie tylko to że zachowałem zimną krew ale powiedziałem że nigdy więcej...!!! nie da się tego opisać ...ale jak bym siedział jako pasażer na 100% miałbym posrane gacie..

  14. #14

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    ********
    Posty
    29
    Moja ostatnia sytuacja: ul. Górczewska, za Wola Parkiem na zachód (wiadukt) jadę lewym skrajnym pasem około 100km/h, na środkowym jedzie AUDI A80, jakiś dziadek - kiedy już byłem praktycznie obok to jemu zachciało się zmieniać pas na mój. Z prawej nie mogłem go wziąć bo już za późno... więc cisne po hamulcach i podjezdzam maksymalnie blisko do kraweznika trąbiąc na A80 w międzyczasie. Gość opanował się w ostatniej chwili i nie wiechał na mnie... ale najlepsze teraz będzie... jechałem z kumplem który troche poobijany był na twarzy bo lał się gdzieś ostatnio, przed nami czerwone światło na najbliższym skrzyżowaniu to zwolniliśmy i zrównaliśmy się z A80 i kumpel zaczyna coś pokazywać w złości... gość się tak zląkł że zgasł mu silnik, zapalił awaryjne i nie wiedział co zrobić, zatrzymał się i stał tak przez jakieś 15 sekund zanim ochłonął... myślę że troche się wystraszył

  15. #15
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Cytat Zamieszczone przez Chmoora
    Moja ostatnia sytuacja: ul. Górczewska, za Wola Parkiem na zachód (wiadukt) jadę lewym skrajnym pasem około 100km/h, na środkowym jedzie AUDI A80, jakiś dziadek - kiedy już byłem praktycznie obok to jemu zachciało się zmieniać pas na mój. Z prawej nie mogłem go wziąć bo już za późno... więc cisne po hamulcach i podjezdzam maksymalnie blisko do kraweznika trąbiąc na A80 w międzyczasie. Gość opanował się w ostatniej chwili i nie wiechał na mnie... ale najlepsze teraz będzie... jechałem z kumplem który troche poobijany był na twarzy bo lał się gdzieś ostatnio, przed nami czerwone światło na najbliższym skrzyżowaniu to zwolniliśmy i zrównaliśmy się z A80 i kumpel zaczyna coś pokazywać w złości... gość się tak zląkł że zgasł mu silnik, zapalił awaryjne i nie wiedział co zrobić, zatrzymał się i stał tak przez jakieś 15 sekund zanim ochłonął... myślę że troche się wystraszył
    to w sumie jest dobry sposob na wygraną

Podobne wątki

  1. [K] Audi TT Quattro 225koni coupe
    Przez black w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-07-2017, 16:34
  2. marini Audi TT 225KM coupe quattro
    Przez marini w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 23:19
  3. Audi TT 225KM Quattro 2000 VS Audi RS3 340KM Quattro 2011
    Przez TTyoung w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 23:37
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-08-2012, 16:44
  5. Audi TT Coupe 3.2 Quattro + turbo jakie doładowanie turbiny?
    Przez bedzie1900 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-06-2012, 21:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •