Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 249

Wątek: Xenon ksenon ksenony xenomorph

  1. #46
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Dodaj fotki jakbys mogl.. pochwal sie
    Aha a wybierajac na allegro wybrales te ze wszystkich? Czy Pierwsze Lepsze
    bo nie wiem czm sie mam kierowac, oczywiscie nie mowie tu o barwie swiatla.

  2. #47

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Ok, ale lapia Cie gdzies w trasie czy na miescie, i jak wracasz samochodem do domu skoro nie masz dowodu? Hol ? :/

  3. #48

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Toronto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    183
    dostajesz pokwitowanie wazne np 7 dni (czas na usuniecie usterki i zrobienie badan)

  4. #49
    Odnosnie pokwitowania za zabrany d. rejestracyjny to sprawa wyglada nastepujaco: jeżeli wpiszą Ci policjanci na tym potwierdzeniu date zatrzymania d. rejestracyjnego to mozesz śmigac na nim do 7 dni.. jeżeli natomiast nie wpiszą nic = nie mozesz się ruszyć z miejsca zatrzymania... laweta, etc. i taki kwitek własnie mi wystawili... tłumaczyli się że stwarzam zagrozenie w ruchu drogowym oslepiając innych uzytkowników... Poza tym złapali mnie na mieście. Jeżeli chodzi o wybór ksenonów to moim kryterium było miejsce zamieszkania sprzedającego = koles był z Rzeszowa wiec mogłem podjechac i odebrac osobiście.

    [ Dodano: 22 Styczeń 2009, 09:44 ]
    * rozkręciłem wczoraj nadkole i wyjąłem zbiornik od sprysków... i wyciągnąłem wnioski iż zbiornik jest przystosowany fabrycznie pod spryski nie zaleznie od tego czy jest ksenon czy też go nie ma )) wiec kolejny plus )

  5. #50
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Hmm czyli masz xenony w soczewkach (H1) a w drogowych-długich (H7) masz normalne?

    Tyle jest tego na allegoro ze ja juz nie wiem co mam kupic a przedział cenowy spory..

  6. #51
    W soczewkach (swiatłach mijania) mam H1(ksenon) a w drogowych mam H7 też ksenon i jak je zaświecę to w nocy robi sie dzień )) bede testował na trasie do Krakowa w piatek to wam powiem jakie wrażenia.

  7. #52

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    i ile cie to wszystko kosztowało ?? oczywiście bez przystosowania spryskiwaczy do xenonow.
    Czarne jest piękne

  8. #53
    Spryskiwacze wysokocisnieniowe z allegro z pompka wysokocisnieniową i klapkami w zderzak 140 pln (zestw oryginalny VW/AUDI) + 2 zestawy ksenon 2x 220 pln + 2 popołudnia żeby to wszystko ładnie zmontować. Ostrzegam od razu że jak ktoś chce przerobić drogowe światła na mijania to musi poczynić nieodwracalne zmiany w lampie = gniazdo żarówki drogowej nie jest przelotowe więc trzeba wywiercić dziurę na żarnik ksenonowy...

  9. #54
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Aha czyli musze kupic 2 zestawy ksenonów, a jak na 1 lampie zmieszczą sie 2 przetwornice?
    Hmm a tak w ogole oryginalnie w TT ksenon jest tylko w soczewkach?

    Te spryskiwacze to te kupiles?
    http://moto.allegro.pl/item526497907...ne_xenony.html

    Fajnie by bylo jakbys jakies foto dołączył..

  10. #55
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    A nie lepiej było by pokombinować w mało użytecznych przeciwmgielnych jest to dobre miejsce aby zaadoptować soczewke i bixenon jak ta lala
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #56
    Wersja biksenon jest ekstremalnym pomysłem... tetetka ma lampe przystosowaną wg oznaczeń do swiateł mijania ksenonowych. Ja stwierdzilem że na długie zamontuje też ksenon bo w końcu jak uzywa się długich świateł to nikt przed Tobą nie jedzie ani z naprzeciwka więc mozna sobie rozświetlić "delikatnie" otoczenie )) są też minusy takiego swiatła... oryginalny biksenon montowany w autach składa się w 90 % przypadków z jednego żarnika ksenonowego i przesłony która opada i odsłania całą wiązkę światła... nie ma wtedy momentu nagrzewania się żarnika , który występuje u mnie. PS. Zamontowałem wczoraj pseudo samopoziomowanie i jestem w fazie testów. Wyglada to tak, że w momencie przekręcenia zapłonu i zaświecenia światła układ skonstruowany przez mojego kolegę powoduje samoczynne "zjechanie" świateł w dół po czym powraca do pozycji ustawionej na manualnej regulacji kłopot z głowy. Dodam tez że jeżeli ktoś byłby chętny to mój kolega jest w stanie zrobić pare takich zestawów.

    [ Dodano: 28 Styczeń 2009, 11:20 ]
    BarTTek, takie same spryski kupiłem. I podobno mogę sobie wybrać kolor klapek. Narazie mam lenia więc pewnie troche czasu minie zanim wezmę się za montaż tego pakietu... moze narazie nakleje na zderzak same klapki dla niebieskich

  12. #57
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez criters
    Wersja biksenon jest ekstremalnym pomysłem... tetetka ma lampe przystosowaną wg oznaczeń do swiateł mijania ksenonowych. Ja stwierdzilem że na długie zamontuje też ksenon bo w końcu jak uzywa się długich świateł to nikt przed Tobą nie jedzie ani z naprzeciwka więc mozna sobie rozświetlić "delikatnie" otoczenie )) są też minusy takiego swiatła... oryginalny biksenon montowany w autach składa się w 90 % przypadków z jednego żarnika ksenonowego i przesłony która opada i odsłania całą wiązkę światła... nie ma wtedy momentu nagrzewania się żarnika , który występuje u mnie. PS. Zamontowałem wczoraj pseudo samopoziomowanie i jestem w fazie testów. Wyglada to tak, że w momencie przekręcenia zapłonu i zaświecenia światła układ skonstruowany przez mojego kolegę powoduje samoczynne "zjechanie" świateł w dół po czym powraca do pozycji ustawionej na manualnej regulacji kłopot z głowy. Dodam tez że jeżeli ktoś byłby chętny to mój kolega jest w stanie zrobić pare takich zestawów.

    [ Dodano: 28 Styczeń 2009, 11:20 ]
    BarTTek, takie same spryski kupiłem. I podobno mogę sobie wybrać kolor klapek. Narazie mam lenia więc pewnie troche czasu minie zanim wezmę się za montaż tego pakietu... moze narazie nakleje na zderzak same klapki dla niebieskich
    nakleisz?
    A to trzeba wycinac dziure w zderzaku czy jest moze jakas zaslepka zamalowana farba?

  13. #58
    Awatar micjed
    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Wierzchowiska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    430
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Bleu Île
    Posty
    157
    criters, ja jak najbardziej jestem chętny na taki układ do poziomowania
    o ile to nie będzie jakiś wielki koszt bo już nad czymś takim myślałem ale poco
    się męczyć jak już jest coś sprawdzonego. :P

    A tak na marginesie to może ktoś wie jak to jest z prawdziwym samopoziomowaniem
    bo jest na allegro http://www.allegro.pl/item536523244_...iatel_lwr.html
    ale potrzebny jest jeszcze jakiś czujnik montowany na wahacz tak???
    a czy komputer z samochodu bez xenonów jest przystosowany do zrobienia takiej instalacji
    czy trzeba coś zmienić tzn. można coś wgrać

    Może mnie ktoś oświeci

    Pozdrawiam
    430KM i 430Nm

  14. #59
    Trzeba wycinać dziure w zderzaku poza tym ja mam zmieniony i nie mam mocowania pod zderzakiem pod spryski, a z tego co się orientuje każdy zderzak fabryczny od wewnętrznej strony jest przygotowany pod spryskiwacze więc sprawa jest ułatwiona.

    PS. Odnośnie pseudo samopoziomowania to koszt 120 pln z montażem, no ale nie wiem czy będzie Ci się chciało bujać do Rzeszowa... no chyba że tak to zapraszam. Spać jest gdzie... wychylimy jakiegoś whiskacza, podłubiemy przy tetkach i podumamy co by nastepnego "zepsuć" co by lepiej jeździło... a nie tylko dobrze wyglądało ))

  15. #60
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez criters
    Trzeba wycinać dziure w zderzaku poza tym ja mam zmieniony i nie mam mocowania pod zderzakiem pod spryski, a z tego co się orientuje każdy zderzak fabryczny od wewnętrznej strony jest przygotowany pod spryskiwacze więc sprawa jest ułatwiona.

    PS. Odnośnie pseudo samopoziomowania to koszt 120 pln z montażem, no ale nie wiem czy będzie Ci się chciało bujać do Rzeszowa... no chyba że tak to zapraszam. Spać jest gdzie... wychylimy jakiegoś whiskacza, podłubiemy przy tetkach i podumamy co by nastepnego "zepsuć" co by lepiej jeździło... a nie tylko dobrze wyglądało ))
    Ja mam do Rzeszowa 100KM
    micjed A ty jakie masz ksenony? ktore kupiles? mozesz cos opowiedziec moze jakies foto

Podobne wątki

  1. Zarowki ksenony!!
    Przez 007 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 22-08-2020, 21:22
  2. Audi TT MK2 sline ksenony
    Przez Gracjan89 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2016, 17:58
  3. Ksenony w Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 28-09-2014, 21:45
  4. jak wyregulowac ksenony
    Przez DaviTT w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-09-2012, 17:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •