Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 249

Wątek: Xenon ksenon ksenony xenomorph

  1. #31

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Dorzuce spostrzezenie po instalacji xenonow. Kupilem z allegro w sumie za 1400 oryginalne. Roznica jest ogromna i goraco polecam, zaskoczony bylem zwlaszcza jak szeroko na boki oswietlaja. Z instalacja nie ma zadnych problemow, mam maly FIS - bledow nie pokazuje. Spryski to inny temat

  2. #32

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    a montowałeś spryskiwacze ? czy narazie bez ?
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  3. #33
    Ja kupiłem jedne z takich http://moto.allegro.pl/item530124177...rzeszow_3.html . Podczas montażu okazało się że przetwornica pasuje prawie że idealnie w oryginalne umiejscowienie więc tam ją przytwierdziłem.

    Odnośnie sprysków na allegro znalazłem parę opcji do wyboru
    http://moto.allegro.pl/item528151040...amp_xenon.html

    http://moto.allegro.pl/item528325854...h_aut_now.html

    http://moto.allegro.pl/item526497907...ne_xenony.html

    ostatni zestaw dziwnie tani... szczególnie że z opisu sprzedajacego wynika że oryginalny audi/vw

  4. #34
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    chlopaki.. czesc..

    mam pytanie.. pdolacze sie pod xenony..

    mam je usiebie seryjnie.. ale.. 3 X zdarzylo sie.. ze xenon lewy zgasl.. otak po prostu... bipnelo na wyswietlaczu.. i hmm.. Zgasilam auto.. odpalilam.. i wszytsko gra.. samo sie naprawilo. ehh..

    Wiece co sie moglo stac..?? hmm..

    =========
    Vorspung durch Technik

  5. #35

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Narazie bez spryskow, ale chcialbym zamontowac, ma to ktos za soba i moglby powiedziec jakie sa koszty?

  6. #36

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Kraków/Piekary ?l
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez emy
    chlopaki.. czesc..

    mam pytanie.. pdolacze sie pod xenony..

    mam je usiebie seryjnie.. ale.. 3 X zdarzylo sie.. ze xenon lewy zgasl.. otak po prostu... bipnelo na wyswietlaczu.. i hmm.. Zgasilam auto.. odpalilam.. i wszytsko gra.. samo sie naprawilo. ehh..

    Wiece co sie moglo stac..?? hmm..
    To samo co u mnie padł ci regulator napięcia, który jest w lampie i nie kupisz tego w ASO- chyba, że razem z całą lampą.
    Są dwie opcje: 1. poszukaj uszkodzonej lampy- może być zmasakrowana ważne zeby był ten regulator. Wtedy możesz rozebrać lampę i wymienić to
    2. Ja kupiłem na allegro przetwornicę z tych zestawów hid, wywaliłem oryginalną przeciąłem trochę kabli i działa. W oryginalnej przetwornicy nie ma tego regulatora a w tych "dokładanych" jest. Koszt naprawy 2 sposobem: części 50 zł robota: jak trochę się znasz na tym to sam to zrobisz a jak nie to jakieś 100 max 200 zł- trzeba wyciągnąć lampę

  7. #37

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    a jak się zamontuje Xenony zamiast zwykłych to później VAG-Com zobaczy że są i będą jakieś opcje w ich ustawieniu ?
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  8. #38
    ja po montażu ksenonów pojechałem na całą ścieżke diagnostyczną i żadnych błędów nie wykazało odnośnie oświetlenia )) poza tym mam chyba małego FIS-a tzn. pokazuje spalanie srednie, chwilowe , dystans do przejechania na baku..

  9. #39

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    prędkość średnią i ile czasu jedziesz .... też takiego mam ... ;>.... a co z regulacją ( poziomowanie ....)
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  10. #40
    mam już na to sposób )) dzisiaj najprawdopodobniej przyjedzie do mnie kolega który zna się na elektryce... i robie nastepujacy bajer: Wrzucam przekaźnik pod manualną regulację świateł co spowoduje że po przekręceniu kluczyka światła "zjadą" w maksymalnie niskie położenie po czym wrócą do ustawionego poziomu :PPP i Policji mówie "pier... się" oczywiście nie wszystcy są źli... ale mam ksenona od tygodnia : dowód rej. zabrali mandat 50 pln i wczoraj ledwo ubłagałem żeby mi 300 pln nie wlepili ( pod warunkiem że jak sie jeszcze raz spotkamy a Rzeszów male miasto dostane 500 pln ((

    [ Dodano: 19 Styczeń 2009, 15:44 ]
    ale teraz jestem mądrzejszy i nie dam im się )) lampki mamy przystosowane do ksenona więc niech sie czepiaja tych którzy faktycznie wrzucaja ksenona do klasycznych odbłysników )

  11. #41

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    ale capnęli cię z jakiego powodu ?.... że co ?.... a nie czepiali się braku spryskiwaczy ?
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  12. #42
    wszystkiego sie przyp...dolili... przede wszystkim do tego ze jechali przede mną na prawym pasie a ja jechałem na lewym za nimi i ich oslepialem!!! jak dla mnie jest to oczywiste że im jarałem po lusterkach :P skoro każda europejska lampa jest asymetryczna :P siłą rzeczy nie moglo byc inaczej dodam jeszcze że droga byla prościutka więc samopoziomowanie by nie pomogło i tak samo spryskiwacze bo tetka była świezo wypucowana ) z resztą jak 90 % swojego życia.

  13. #43
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Wyślij fotke jak u Ciebie świeca te HIDy..

  14. #44

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    I co w tym momencie z dowodem? Zabrali i co dalej z nim?

  15. #45
    Dowód już odzyskany na szczęście )) sprawa wygląda tak że usuwasz usterke i jedziesz na b. techniczne i placisz 20 pln za badaniecząstkowe i odbierasz d. rejestracyjny w Wydziale komunikacji.

Podobne wątki

  1. Zarowki ksenony!!
    Przez 007 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 22-08-2020, 21:22
  2. Audi TT MK2 sline ksenony
    Przez Gracjan89 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2016, 17:58
  3. Ksenony w Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 28-09-2014, 21:45
  4. jak wyregulowac ksenony
    Przez DaviTT w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-09-2012, 17:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •