A ja odświeżę kotleta. Dysponuje ktoś schematem elektrycznym systemu poziomowania lamp ksenonowych z 8n? TT kupiłem rok temu z ksenonami ale bez sprysków i poziomowania..

Włącznik świateł miałem pod ksenony ale tutaj ciekawa sprawa Zamiast świateł mijania paliły mi się przeciwmgielne - myślałem, że rąbnięty był przełącznik świateł. Pogrzebałem, popróbowałem i przy podpięciu „na krótko” lampki działały. Finalnie wsadziłem przełącznik świateł halogenowych i wszystko działa jak ulał -problem w tym, że ręczna regulacja wysokości świateł również działała.. Cóż, dałem się orżnąć przy zakupie Planuję montaż czujników, pociągnięcie wiązki i zastanawiam się, czy sam sterownik poziomowania reflektorów można podłączyć przy wiązce włącznika świateł, czy też jest tu jakiś bardziej hardcorowy patent którego samodzielnie nie ogarnę…
Spryski mam już +/- ogarnięte i gdyby ktoś miał dostęp do schematu autopoziomowania to byłbym wdzięczny

Swoją drogą, na zlocie klubowym w Poraju, piękna niebieska (oklejona) TT`ka miała taką samą przypadłość jak wyżej