Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 249

Wątek: Xenon ksenon ksenony xenomorph

  1. #1
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111

    Xenon ksenon ksenony xenomorph

    Wiem ze to juz było, szukałem i wiele znalazłem ale nie jestem pewien na 100%.
    Chodzi o to że w mojej TT były oryginalnie normalne lampy, kupiłem oryginalne nowe Xenony w kartonie i widac ze wtyczki pasuja (poniżej widać zdjęcia). Czy jak to podepne to wszystko się zapali i będzie OK, czy spale instalacje?

    Czy to dobra firma czy podje..a? Czy to oryginaly?





    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  2. #2
    Awatar Bart227
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    400
    Powinny działać, bo z tego co widać to przetwornice są

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Wałbrzych/Galway
    Posty
    62
    Ja tez mam przetwornice od jakiegos tygodnia i swieca ksenonki zaje... a kosztowalo mnie to tulko 50 e, bo zakupilismy ze znajomymi 50 kompletow i juz wszystkie poszly

    Pozdrawiam
    180 Q + Mody Cel 270-280KM

  4. #4
    50 kompletów trochę dużo ;D

    Mam pytanie, ze mnie mechanik jak z koziej dupy trąbka
    mam w swojej tt zwykłe żarówki, czy mogę w te klosze zamontować lampy ksenonowe?
    W sumie wiem, że można. Ale jakie najłatwiej zaadoptować i co możecie polecić??? gdzie kupić
    KOCHAM MAłE CZARNE

  5. #5
    Awatar Bart227
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    400
    Wszystko można Tyle że wedle prawa żarniki ksenonowe montować można tylko do reflektorów soczewkowych wyposażonych w spryskiwacze, gdyż w emitują światło bardzo rozproszone.
    Aby zamontować, zaopatrzyć się musisz w żarniki (chyba D2S) i przetwornice. Na allegro sprzedawane są w zestawach. Nie kupuj czasem tych powyżej 35W (np. 50W) bo w zwykłych kloszach za bardzo oślepiają i pewne że policja się przyczepi

    Pozdrawiam

  6. #6
    O widzisz, rzetelna informacja dziękuje
    Handlarz od którego kupiłem tt miał tak zmodyfikowane swoje lampy na ksenony
    mówił, żeby nie kupować 10k tylko 6k, mówił mi nazwę firmy we Wrocławiu która sprzedaje przetworniki z żarnikami w dobrych cenach, on za sztukę dawał coś 300zł.
    Swoją drogą ciekawe jak policja to sprawdzi, chyba że po braku spryskiwaczy
    Ja mam nieszczęście do policji, prawo jazdy mam od 3 lat, a zatrzymany byłem już 29 razy z jednym mandatem za pasy od wtedy zapinam zawsze
    KOCHAM MAłE CZARNE

  7. #7
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    czy ktos mi w końcu powie czy to będzie działac?
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  8. #8

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Katowice
    Posty
    71
    Toxias, nie rób wioski tak jak handlarz. Jak widzę takie "samoróbki" to mnie szczypie w d**ie bo jak taki jedzie naprzeciwko czy za Tobą to k**wa NIC nie widzisz oprócz jednej wielkiej niebieskiej plamy. Taki baran jeden z drugim nie założy ani układu samopoziomującego ani spryskiwaczy reflektorów ale za to pewnie czuje się mega kolesiem pod remizą

    kup porządny zestaw np. Helli

    bo inaczej będzie widać że zrobiłeś agrotuning a i do niejednego wypadku nieświadomie możesz doprowadzić. Dla przykładu ostatnio widziałem hmm..."eleganckich panów" którzy pozakładali xenony np. do Daewoo Tico, Lanosa, Nubiry, stary Ford Mondeo (na oko 15 lat), Opel Tigra, Opel Calibra, Ford Sierra, VW golf I i II, transporter i tym podobne fury które poznałem dopiero jak minąłem się z oślepiającym blaskiem ich "xenonów" z allegro i od Pana Zdzisia z garażu za rogiem

    pzdr.
    DJK

  9. #9
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez DJK
    Toxias, nie rób wioski tak jak handlarz. Jak widzę takie "samoróbki" to mnie szczypie w d**ie bo jak taki jedzie naprzeciwko czy za Tobą to k**wa NIC nie widzisz oprócz jednej wielkiej niebieskiej plamy. Taki baran jeden z drugim nie założy ani układu samopoziomującego ani spryskiwaczy reflektorów ale za to pewnie czuje się mega kolesiem pod remizą

    kup porządny zestaw np. Helli

    bo inaczej będzie widać że zrobiłeś agrotuning a i do niejednego wypadku nieświadomie możesz doprowadzić. Dla przykładu ostatnio widziałem hmm..."eleganckich panów" którzy pozakładali xenony np. do Daewoo Tico, Lanosa, Nubiry, stary Ford Mondeo (na oko 15 lat), Opel Tigra, Opel Calibra, Ford Sierra, VW golf I i II, transporter i tym podobne fury które poznałem dopiero jak minąłem się z oślepiającym blaskiem ich "xenonów" z allego i od Pana Zdzisia z garażu za rogiem

    pzdr.
    DJK
    a te moje ze zdjęć mają ten system autopoziomujacy?
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  10. #10

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Katowice
    Posty
    71
    Automotive Lighting to dobra firma:

    Automotive Lighting was founded founded 1999 as a joint venture between Magneti Marelli and Robert Bosch GmbH(K2 lighting division).

    powinieneś mieć układ samopoziomujący bo nie sądzę że taka firma pozwoliłaby sobie na niekompletny produkt

    pzdr.
    DJK

  11. #11

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    a ja proponuje wyczyścić dokładnie lampę od środka i włożyć żarówki philipsa bluevision +50 do tego postojówki także bluevision. I bardoz fajnie świecą. Nie przeszkadzają innym , nie narażasz się policjantom, nie musisz dokupywac spryskiwaczy, a zaoszczędzoną kaske wydaj na dziewczyny...

    Jedyny problem to wyczyszczenie lamp. Nie za bardzo wiem jak za to się zabrać
    widzialem sposób z piekarnikiem ale wydaje mi się drastyczny
    Czarne jest piękne

  12. #12
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    martinflash jak masz duży FIS to najprawdopodobniej trzeba będzie zaprogramować kompa bo będzie wywalać błąd. Z ciekawości ile daleś za te lampy bo mam jeden xenon do sprzedania i nie wiem jaką dać cene
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #13
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    A ja zgadzam się z DJK, też mnie na maxa wkór... jak jedzie taki z naprzeciwka z xenonami własnej roboty (on może i wszystko widzi ale ja NIC „prócz początku maski”) razi tak że niekiedy muszę stanąć i poczekać aż mnie wyminie, szczególnie na nie oświetlonej ulicy.
    Xenon dobra rzecz ale lepiej zainwestować w coś porządnego i bezpiecznego (w końcu instaluje się je z uwagi na bezpieczeństwo swoje ale też i innych A NIE DLA BAJERU )
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  14. #14
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK
    martinflash jak masz duży FIS to najprawdopodobniej trzeba będzie zaprogramować kompa bo będzie wywalać błąd. Z ciekawości ile daleś za te lampy bo mam jeden xenon do sprzedania i nie wiem jaką dać cene
    co to jest duży FIS? Kto mi zaprogramuje to? dałem 1950 zł za 2 sztuki, nowe w pudełkach.
    Ale jak podłącze to ruszą czy nawet nie zaświecą?
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  15. #15
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jeżeli są kompletne z przetwornicą i starterem to odpalą ale pojawi się błąd na wyświetlaczu (duży fis szukaj na forum)

    Odnośnie wkurzania to mnie wk..w.. to że kupując brykę z xenonami dopłacam za opcję np 7tyś po to żeby było bezpiecznie i legalnie a taki jeden z drugim kupuje palniki 8 albo 10tyś kandeli na allegro za dwie stówy i świruje pawiana pod bańdżochą przed blacharami a mijając go na drodze muszę zamykać oczy bo tak oślepia
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Zarowki ksenony!!
    Przez 007 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 22-08-2020, 21:22
  2. Audi TT MK2 sline ksenony
    Przez Gracjan89 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2016, 17:58
  3. Ksenony w Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 28-09-2014, 21:45
  4. jak wyregulowac ksenony
    Przez DaviTT w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-09-2012, 17:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •