no właśnie... )) więc ja mam tetetke w której nie było nigdy oryginalnego ksenona a na górnej części lampy mam takie same napisy jak kolega marconsio... )) co za tym idzie możemy montować zestawy ksenonów typu hid i nie będziemy oślepiać innych użytkowników dróg a Policja może nas pocałować w nos (oczywiście jezeli doinstalujemy spryski plus samo-poziomowanie) mam nadzieje że się nie mylę ) znaczyło by to że kończy się era gdzie za ksenona żeźba leci okropna - 7000 dopłaty za tą opcje inaczej nie można nazwać ))...!!!! więc prosze sprawdzajcie wasze tetetki czy też macie takie napisy na górnej częsci lampy... ja mam juz zestaw zainstalowany po czym byłem ustawiać lampy na przyżądzie i powiem że kształt emitowanej wiązki jest wzorcowy i nie ma żadnych rozproszeń światła... musze jeszcze pomysleć nad spryskami bo zderzak mam z dużym grillem , no i samopoziomowanie... ale cos się wymyśli... mamy podstawe ))

[ Dodano: 18 Styczeń 2009, 23:00 ]
prośba apropo spryskiwaczy... czy w tetkach w których jest orginalny ksenon są dwie pompki, jedna na lampy druga na szybę???? czy jedna wysokocisnieniowa obsługująca reflektory i szybe prosze o fotki lub wrzute z edki )) pozdrawiam