Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Wątek: OPIS OGłOSZENIA KAPITALNY:)

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Kraków/Piekary ?l
    Posty
    55

    OPIS OGłOSZENIA KAPITALNY:)

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7133730
    ze śmiechu idzie się popłakać

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    83
    hehe ciekawe ale wydaje mi sie ze to glupi zart

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jezusie Or should I say ''dzizas''


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4
    O kurcze, dobre

  5. #5
    Ja chyba to skopiuje dla potomnych gdyby ogłoszenie wygasło szkoda pracy tego Pana:
    Czegoś takiego jeszcze nie widziałem

    Cena:

    26 000 PLN / 6 765 EUR
    Typ:

    Sportowy / Coupe
    Informacje:

    Rok produkcji: 2000, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 225 KM (165 kW), Pojemność skokowa: 1781 cm3, benzyna, niebieski-metalic, Liczba drzwi: 2/3,
    Dodatkowe wyposażenie:

    ABS, 4x4, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, światła przeciwmgielne, pod. przednia szyba
    Dodatkowe informacje:

    pierwszy właściciel, serwisowany w ASO, sprowadzony, garażowany, zarejestrowany w Polsce
    Opis pojazdu:

    Opis pojazdu:

    LUDZIE POMÓżCIE ! TAK TO JEST JAK CHCE SIę BYć DOBRYM DLA żONY!
    MAM JUż TEGO DOśÆ NIECH KTOś ZABIERZE W CHOLERĘ TO AUTO!

    Ale po kolei...
    Kupiłem to auto rok temu dla 'kochanej' żony. Wszystko było fajnie pięknie, do momentu aż wsiadła pierwszy raz za kółko. Boże... co ja się wtedy nasłuchałem, jaki to ja niedobry jestem, że kupuję jej auto, którym ona nie umie jeździć ! Ok, myślę sobie - nauczy się. W końcu wsiadła kiedyś sama. Dzwoni za 15 minut żebym szybko przyjechał bo sie koło urwało ! No to kochany mężuś szybko w auto i jedzie na ratunek. Rzeczywiście - wyskoczyła gałka z wachacza. Pomyślałem: całe szczeście, że się nic jej nie stało(a teraz se myślę... kur**** mogła iść do piachu miałbym święty spokój ). No nic, trzeba było coś z tym zrobić. Wymieniłem calutkie zawieszenie, począwszy od wachaczy, kończąc na amorach spreżynach oraz tarczach i klockach. W końcu bezpieczeństwo żonki najważniejsze (wtedy tak myślałem- o ja głupi.....!) Dobra, autko naprawione, lux stan itp. Wsiadła kolejny raz....... nie wyjechała spod domu. Przytałra ¦KODE zderzakiem(dobrze, że właściciel jest typowym przedstawicielem miejscowej meneliady, więc flaszka załatwiła sprawę). I to był koniec jej przygody. Powiedziała, że więcej nie wsiądzie do tego złomu !
    Wystawiłem pod hipermarketem z kartkami. Myślałem, że tym samym pozbędę się problemu. Ale nic bardziej mylnego. Jest gorzej niz przedtem ! Zaczęły dzwonić praktycznie tylko kobiety z propozycjami umówienia sie w celu oglądnięcia autka. żona robi mi teraz jazdy dzień w dzień, że dzwonia do mnie jakieś lafiryndy i że sie ku***wie niewiadomo z kim! MAM JUż TEGO DOSYÆ ZABIERZECIE TO AUTO...... ALBO LEPIEJ żONĘ !

    Troszkę o autku
    Jest to super Fura na Laski Audi TT Quattro z 1999 a rej 1 była w lutym 2000r.
    Silnik poj.1781 z turbo doładowaniem moc 225 KM
    Napęd na 4 koła
    Skórzane fotele nawet grzeja w d....
    Klimatyzacja działająca – zajeb…ie chłodzi
    Klamotyzacja - była, w bagażniku, ludzie ! żebyście widzieli ile ona tam swoich klamotów nawrzucała!
    wspomaganie
    elektryczne szyby & lusterka
    patefon - kasetowy, orginał i też działa
    3 głośniki (brakuje tylnego prawego - franca wbiła kiedyś parasol)
    podłokietnik nie ma w wyposażeniu (nie można schować tam różnych szpargałów typu podpaski, tampony, na prezerwatywy jest specjalny malutki pojemniczek (tam siedzi niebieski Durex ale o nim niżej - pasuje idealnie na wymiar oraz pod kolor nadwozia)
    Zapalniczka - nie działa ! przecież pisałem, że nikt nie palił (tylko idiotka, ale głupa)
    Wszystko sprawne
    Kolor NIEBIESKI lakier troszkę miejscami porysowany, ale nie ma tragedii. Lewy błotnik ma odprysk, ale pierwszy lepszy Matejko za flaszkę załatwi sprawę. Ja to zamaskowałem, więc cicho - nikomu nie gadać! Ostatnio położyłem wosk Diamondbrite(po co ? i tak stoi... głupek ze mnie). ¦wieci sie ładnie.
    Jest to europejska wersja żaden angol. Silnik NIEMIECKI !!!!
    SKRZYNIA BIEGÓW MANUALNA Aż 6 CIO BIEGOWA. ona jezdziła tylko na 3 biegu. pozostałe 3 nie używane ))
    Piękne stalowe czarne felgi 16 cali BEZ KOłPAKÓW – ALE MAM 4 SZT.Aluminiowe na ORYGINALNYCH LETNICH 17” Z łADNYMI OPONAMI. DODAM GRATIS – JAK TYLKO WEżMIECIE TO AUTO !!!!
    Opony w stanie bardzo dobrym. Pan Henio (kumpel Stacha spod monopolowego), jak składał nowe zawieszenie, mówił, że wszystko ok. A Henio to się zna, żę HO HO. Opony jeszcze długo pojeżdżą, z 6 mm bieżnika mają.
    Ogólny stan bardzo dobry, w środku czysto i pachnie nowością(nie dałbym *wtedy* żonie byle gówna, teraz to co innego). W SAMOCHODZIE NIGDY NIKT NIE PALIL PAPIEROSOW ! NATOMIAST żÓNA CZĘSTO PALIłA GłUPA. Silnik ma dobre kopyto. Idealna baza pod tuning (czy to profesjonalny, czy wiejski - do wyboru do koloru ) Jest taka opcja, że jak nikt nie kupi, to łykam worek diod niebieskich, kilka metrów peszla białego i robie neony - a jak ! do tego siatexy, naklejexy i inne gówna tjuninkowe i stawiam pod remizą na wiosce.

    IDEALNE DO LANSU POD WIEJSKIMI DYSKOTEKAMI GDZIE NAÆPANE MALOLATY SAME WYRYWAJ¡ KLAMKI. BLOWJOB GWARANTOWANY NA KAżDEJ IMPREZIE. SPRAWDZONE EMPIRYCZNIE (NIECH NO TYLKO TA FRANCA TO PRZECZYTA TO MAM PRZERYPANE - DOBRZE, żE MAM SWOJE DRUGIE AUTO WIĘC BEDĘ MIAł GDZIE SPAÆ).

    UWAGA ! Auto zdecydowanie nie nadaje się do sexu ("opierała sie?" - "no pewnie ! o stół!" ze wzgledu na bardzo mało miejsca w środku. W grę wchodzi jedynie sex w ciepłe dni, powiedzmy na masce samochodu. Jest to zaletą tego auta, gdyż dzięki temu tapicerka nie jest ...hmm... poplamiona? O właśnie. Jest dobry do sexu z paniami, które się opierają - można je o maskę Na wyposażeniu auta jest 1 sztuka prezerwatywy Durex (jakaś niebieska, dokładnie nie pamiętam - nie ja kupowałem) ważna do bodajże 2011 roku więc sporo. Jednym słowem auto jest "ready for action". Polecam.
    Jako wyposażenie pierwszej pomocy dorzucam jeszcze dwie rolki srajtaśmy (z 2005 roku, ale myślę, że będzie dobrze zbierał).
    O oczywistych rzeczach typu trójkąt i gaśnica nie wspominam, bo wiadomo, że tego nie ma! (żarcik)
    OC zaplacone aż do czerwca 2009 tak jak i przegład.
    Auto można obejrzeć w ¦WIDNICY. na dolnym śląsku 50km od wrocławia.Nigdzie nie dojeżdżam, umawiam się tylko pod domem ze względu na żonę.
    Proszę nie pisać maili, bo po pierwsze żadko jestem na necie, a po drugie nie chce mi się odpisywać. Od tego jest sextelefon (który i tak muszę odbierać gdy żony nie ma w pobliżu). Numer do mnie 0728 103 400 - czynne całą dobę. Proszę dzwonić ale nie wszyscy na raz! Panie mają bezwględne pierwszeństwo.
    Oglądaczom mówię stanowcze NIE ! Cena 26000 jest CEN¡ OSTATECZN¡ I NIE czekam na propozycje. W przypadku kobiet cena wynosi 25000. Politycy - 27500. W każdym razie jest do negocjacji. Zadzwoń, pogadaj, jak będzie dobra bajera to pewnie zrobie promocję Preferuję transakcję z czlowiekiem konkretnym, a nie jakimś zamulatorem co mi będzie wybrzydzał, że ptak nasrał na maske i trzeba spuścić pińcet...
    Kobiety mile widziane(tzn słyszane) tylko problem z żoną (nie chcę jej już - kasa z wózka pójdzie prawdopodobnie na rozwód..... Boże jak ja się cieszę, że nie mam kościelnego! )
    Do adminów otomoto: proszę pomóżcie człowiekowi i nie usuwajcie tego ogłoszenie. dziękuję

    ps. dziękuję za mnóstwo maili, telefonów i smsów.

    CO DO SAMOCHODU - OGłOSZENIE WCIąż AKTUALNE. DZIEKUJę PANIOM ZA MIłE TELEFONY, JEDNAK W KWESTII MężA INFORMUJę, Iż NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.... ACZKOLWIEK SZCZEGóLNIE ZAINTERESOWANE INFORUMJę, żE MAM 20 LAT I 175 CM WZROSTU I MUSICIE TEż WIEDZIEÆ, żE NIE JESTEM TAKI łATWY . FAJNIE BYć PIęKNYM I MłODYM

    Zdjęcia przedstawiają ten samochód !!!
    KOCHAM MAłE CZARNE

  6. #6
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ja mam wrażenie że gdzieś już takie ogłoszenie czytałem tylko inne auto było albo plagiat albo ten sam opylacz
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #7

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    LUBIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czerwony
    Posty
    134
    sprzedający jest ze ¦widnicy to może to nasz król TT ma nowy pomysła na sprzedaż swoich wypasionych autek

  8. #8
    kolejny głupi ch*j.
    TTHud | carnivore extraordinaire

  9. #9

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    łapie na litość powiem wam dobry cwaniak 2000 rok/225 za 26 pewnie jeszcze do zbicia heheh
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    a dla mnie zajebiste ogłoszenie
    Czarne jest piękne

  11. #11
    Ciekawe czy to sprzeda, czy to tylko fotomontaż...
    KOCHAM MAłE CZARNE

  12. #12
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    26 000 EURO chyba bo za 26 000 to xenony w ASO kosztują Naprawdę kosztują 3800 PLN za sztukę bo pytałem wczoraj!!!
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  13. #13
    A ja myślę że to tylko Kawał żadnego auta na sprzedaż nie ma
    a jeśli jest to na serio za taką cenę ale pewnie po srogich przejściach i zostawia 4 ślady na drodze
    KOCHAM MAłE CZARNE

  14. #14

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Cytat Zamieszczone przez WOYTTEK
    sprzedający jest ze ¦widnicy to może to nasz król TT ma nowy pomysła na sprzedaż swoich wypasionych autek
    Jezeli to dotyczylo tego auta, to zapewne on..
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6877059
    ttless..

  15. #15
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Ale jaja to sprawa rozwiązana bo to jest ta sama TT tyle, że już nie za 26 tyś. tylko za 22.500 tyś. Niezła ściema z tą żoną (pajac)
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

Podobne wątki

  1. Propozycja by ogłoszenia sprzedaży aut były podpięte
    Przez humidorek w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 30-11-2013, 19:24
  2. Kogo TT RS przyznawac sie :P poza tym film kapitalny
    Przez unsuitable w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-03-2012, 14:25
  3. znikające ogłoszenia w sprzedam
    Przez SWRT555 w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-01-2011, 14:35
  4. Log + opis usterki
    Przez Maru w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-05-2009, 07:49
  5. OPIS OGłOSZENIA 2 :)
    Przez Peluquero w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-12-2008, 15:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •