Witam cieszę się z odzyskania konta, które sam zablokowałem przez błędne podawanie hasła późno było i mi się mieszało

W sobotę 29 listopada zaparkowałem w swoim garażu czarną TT w popiele w środku, sprowadzoną z francuskiej ubezpieczalni

Produkcja: 30 IX 2001 model 2002???
180 FF

Auto było uderzone, jednak od początku wszystko widziałem jak wygląda, byłem świadom co jest do zrobienia i sam to kontrolowałem, przedni zderzak pospawany na ciepło dosłownie kawałek pod lewą lampą, lampa ma tylko ryskę do spolerowania więc kolizja była leciutka

Przed zakupem robiłem kontrole zbieżności w serwisie, na tym to ja się nie znam ale pierwszy raz widziałem taki sprzęt jakieś kamery jakieś lasery i inne bajery wyszło idealnie

Jutro jeszcze na francuskich blachach auto jedzie prosto do znajomego lakiernika, do pomalowania jest ten przedni zderzak, maska która ma wgniecenie jakby ktoś łokciem walnął z lewej stron, lewy próg, lewe drzwi i tylne nadkole.

Wszystkie dokumenty są niestety jeszcze nie zarejestrowane w Polsce ani ubezpieczone to też sobie nie pojeździłem ale emocje wywołuje,
Po remoncie i dokładnym praniu wstawię zdjęcia.

P.S
z problemów które już zauważyłem:
nie domykająca się szyba pasażera - przeprogramowanie to nie lek na mój przypadek, próbowałem
nie działająca środkowa lampka na podsufitce - może to tylko żarówka nie sprawdziłem jeszcze.
No i zdobyć muszę przednie lewe nadkole, ten plastik osłaniający wnętrze silnika, chlapacze


A tak poza tematem to studiuje na pwr i wiem że pod moim wydziałem staje srebrna Tecia ciekaw jestem czyja to, a wydział Budownictwa Lądowego i wodnego.


Ciekawe linki o na temat Audi TT:
EXTREM CAR AUDIO WROCłAW - W AKCJI Z CZARN¡ TT

EMG WROCłAW - ZABRAłO SIĘ ZA CABRIO QUATRO