Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: Dorwałem hardtop [Zdjęcia]

  1. #1
    Awatar arthstudio
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Isle of Man
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    122

    Dorwałem hardtop [Zdjęcia]

    witam, dorwałem hardtop do mojej TT ale nie wiem jak go zamontować. Juz od dawna słyszę coś o zestawie montażowym ale nie wiem co to tak naprawdę jest. Z przodu dach jest montowany na zaczepy te same co brezent, a z tyłu są takie 2 bolce (z kablami do podgrzewanai szyby) ale nie wiem gdzie je wsadzić (nie ma żadnych otworów ani nic).
    Czy to że mam USA może mieć jakieś znaczenie?

    EDIT: Dodaje zdjęcia, pomalowany i zalozony Wieczorem dodam wiecej.



  2. #2

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    arthstudio, to ciekawe pierwsz słysze o hardtop masz jakies zdjecia
    NO RISK,
    NO FUN.

  3. #3
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    http://www.audiworld.com/news/00/tt_.../content.shtml
    Hardtop był cały czas dostępny tylko cena bagatela w ASO

  4. #4

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    eeeeee to po co ja kupowałem cupe jesli jest mozliwosc zalożenia hardtop na złe warunki pogodowe. Właśnie jednym i ważniejszym powodów dla którego nie kupilem roudstera byla wlaśnie (bez urazy) ta szmata nad głową nie uznaje takich "dachow" za poważne rozwiązanie na cały rok a jak wiadomo jak auTTo nie jeździ to sie pusje itp itd

    ps to sie dziś nieźle ździwiłem
    NO RISK,
    NO FUN.

  5. #5
    Awatar arthstudio
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Isle of Man
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    122
    Hardtop kosztował mnie 5000zł. Muszę go jeszcze przemalować, narazie tylko przymierzałem. Generalnie jest to swietna sprawa gdyż teraz bede mial prawie normalne coupe a w sezonie letnim w 40stopniowe upały będę sobie smigał bez dachu . Od razu widać, że hardtop ma bardzo dobre, grube i twarde uszczelki, mocuje się bardzo mocno przez co pewnie znacząco podniesie sztywność nadwozia. Oprócz tego jeszcze jeden duży plus - wielka szyba z tyłu na całej szerokości dachuzamiast małego zaokrąglonego okienka. No i jeszcze jedna rzecz o której nie miałem pojęcia - fajna pułeczka zakrywająca dach, zmieści sie tam naprawdę sporo rzeczy a to duży plus w roadsterze. Czekam na jazdy i zdam relacje Jak pomaluje wrzuce fotki

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratuluje zakupu , swietna sprawa dla posiadaczy Roadstera ..
    No i oczywiscie czekamy na foty


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #7
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Arth mam nadzieje że pomoże choć zdjęcia telefonem i jak widać niezbyt stabilną ręką









  8. #8

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    46
    no nie mam pytan.... zastanawialem sie nad roadsterem i specjalnie dzwonilem do ASO (rowinski - waldemajer jesli dobrze pamietam, w wawie) zapytac o mozliwosc kupna hardtopa (do auta z 2000). to pan powiedzial, ze ma tylko metalowe dachy, jakby mi obcielo moj w coupe co za ignoranci :/

    sylweste.r

  9. #9
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez sylweste.r
    to pan powiedzial, ze ma tylko metalowe dachy
    to Ci dobrze odpowiedział,hardtop to metalowy dach a brezent-u widać nie mieli bo to dość rzadko spotykany element w ASO i zazwyczaj zamawiają cały komplet z Niemiec,hydraulika,szmata siłowniki,pompa itp

  10. #10

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    46
    to Ci dobrze odpowiedział,hardtop to metalowy dach a brezent-u widać nie mieli bo to dość rzadko spotykany element w ASO i zazwyczaj zamawiają cały komplet z Niemiec,hydraulika,szmata siłowniki,pompa itp
    no nie wiem ksolk - z tego co zrozumialem (chociaz oczywiscie moge sie mylic) to koles z serwisu mowil o metalowym dachu, ale takim STANDARDOWYM, do coupe (jako po prostu element nadwozia, tak jak nie wiem - blotnik) a nie o hardtopie, ktory jednak sila rzeczy troszke latwiej sie zaklada/demontuje i jest przystosowany do roadsterow (co nie powinno dziwic).

    pozdrawiam, sylweste.r

  11. #11

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    moim zdaniem ten mechanik to baran bo nie zakuma o co biega
    NO RISK,
    NO FUN.

  12. #12
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez sylweste.r
    to koles z serwisu mowil o metalowym dachu, ale takim STANDARDOWYM, do coupe
    w takim razie to mogeś się na szrot dodzwonić bardziej niż do ASO no chyba że w tym ASO tną samochody i spawają.

  13. #13
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ksolk, zdziwilbys sie co mozna kupic w ASO. Mozesz sobie zamowic dowolny kawalek TT, cwiartke, dach, slupek itd. Co do hardtopu ETKA mowi "czesc nieprodukowana" i nie mam numerku wiec nie pomoge

  14. #14
    Awatar arthstudio
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Isle of Man
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    122
    Witam ponownie

    ksolk dzieki ogromne za instrukcje na pewno sie przyda! jutro montuje dach bo był malowany, w sobote mozecie sie spodziewac fotek Faktycznie gdzies czytalem ze hardtop byl produkowany tylko do 2002 roku ale Audi teoretycznie powinno zapewnic czesci na przynajmniej 10 lat. Druga sprawa ze czasam mylnie okresla sie tt coupe jako hardtop (wiem bo sie orientowalem)

  15. #15
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    zdziwilbys sie co mozna kupic w ASO. Mozesz sobie zamowic dowolny kawalek TT
    Mari ok ale dach jest dachem i nie sądzę żeby koledze sylwestrowi ktokolwiek mówiąc o twardym dachu mówił ktoś o czymś innym niż hardtop.Bez jaj!kolega źle zrozumiał i tyle,już nie pierwsza osoba mówi na forum ,że pierwsze słyszy o hardtop-ie do TT.Więc wzystkich informuje że hard był dostępny do roadstera 7 miesięcy po wprowadzeniu na rynek auta.Kiedyś kosztował 22000 zł plus el montażowe których defacto nie ma, plus malowanie,teraz pewnie się to zmieniło,więc rozwiewam wszystkich domniemania,hardtop jest dokładnie w 7 miesiącu od fabrycznej wersji Roadster-a.Można go kupić w dowolnym kolorze,nie sądze żeby jakiekolwiek ASO mówiło o dachu do coupe!Jak się myle to poproszę numer ASO co sprzedają dch do Coupe,z chęcią porozmawiam z Panami z tego serwisu!

Podobne wątki

  1. Kupię HARDTOP do MK1
    Przez timi1 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-02-2019, 21:48
  2. [K] Hardtop
    Przez wojtek tt w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-06-2010, 19:24
  3. Poszukuję hardtop'u do tt roadster
    Przez madzia1633 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 12:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •