Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Witam z 3citi

  1. #1
    Awatar mayster
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    3-miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    12

    Witam z 3citi

    Hej

    To się przyznam, że autko już w domu, 2000 rok 225 KM, przebieg 90 tyś, cena 37 tyś.
    Choć, na co dzień śmigam mocnymi autami to wrażenia z jazdy TT (500 km) były niesamowite.
    Faktem jest, że Audi przeznaczone dla córki, a cała reszta poza uciechą z jazdy związana z obsługą i naprawami przypisana jest mi, więc pewnie jeszcze niejednokrotnie poproszę Was o jakieś rady z tym związane, bo autko dosyć odmienne od dotychczas przeze mnie użytkowanych.
    Na razie tylko fotki z ogłoszenia, a za jakiś czas bardziej artystyczne

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Witam

    Tak pooglądałem do z zewnątrz wygląda na te 90 tysięcy km.
    A w wewnątrz... hmm mój ma 140 tysięcy i skórka lepiej się zachowała. Ale zależy jak kto jeździ
    Tak czy siak gratuluje i pytam... Czemu mi ojciec TT nie kupił ?? lub czemu nie jestem (z) twoją córką :P
    Czarne jest piękne

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez xylo
    hmm mój ma 140 tysięcy i skórka lepiej się zachowała. Ale zależy jak kto jeździ
    ja mam 94 tys w MK1 i tez jest w o wiele lepszym stanie, ale zalezy to pewnie od stylu jazdy Gratuluje slusznego wyboru!! Pozdrawiam

  4. #4
    Awatar Kuxik
    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarnuch
    Posty
    342
    Córka na pewno się ucieszy, super autko - na takie się czaje, chyba muszę się porozglądać w 3miescie
    Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??!
    Nie Synku... to Diesel...

  5. #5
    Awatar mayster
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    3-miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    12
    Hej

    Dzięki za opinie.
    Muszę się przyznać, że to dzięki Wam wybór padł na taki, a nie inny model po mojej lekturze wypowiedzi tu na forum.
    Auto przed zakupem dokładnie sprawdzone i nie widać oznak ingerencji blacharza.
    Przebieg udokumentowany i jak napisaliście wiarygodny, co do skóry to faktycznie jakaś zmęczona jest, ale i pozostałe elementy jak kierownica, gałka zmiany biegów czy nakładki pedałów noszą podobny stopień zużycia, co jeszcze bardziej w mojej ocenie uwiarygodnia przebieg i że nic nie było picowane na sprzedaż.
    Co do adopcji to pewnie znalazłoby się jeszcze wielu chętnych, więc oznajmiam że ledwo daję radę dotychczasowym wyzwaniom i na następne brak perspektyw.
    Teraz muszę pomyśleć o sobie, bo kulam się dość wiekowymi bolidami, aczkolwiek w dobrej kondycji i niejednego potrafią zaskoczyć.

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Witam i gratuluje wyboru


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •