Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: Tuing wydechu i FMIC - fotki z przeróbki mojej TTki

  1. #16

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    50
    co to znaczy aprobata tunera TYLKO OD softu, dla tunera mechanicznego?

    moj tuner od orurowania akurat wspolpracuje i z jetronikiem i z compsportem i innymi tunerami softu w naszym kraju

    nie do konca widze sens dalszej dyskusji o wyzszosci coca coli nad pepsi czy AMD nad Intelem jeden lubi sledzie, drugi jak mu z geby j**e

    jedni wola i lubia wydac 7 tysi na firmowa puszke i firmowe rurki, ja wole wydac na to samo 2 tysie, gdzie kolesie nie przerabiaja jak piszesz niczego, tylko tworza pode mnie na moje potrzeby z prostej rury takiej jak sobie wybralem, uklad dokladnie pod moje auto i dostosowuja je na moim aucie

    ja mam efekt jaki chcialem, glosnosc i moc, ktos takze ma efekt jaki chcial, wiec wszyscy sa zadowoleni i dobrze jest wiele drog tuningu i dlatego jest piekny, do osiagniecia celu mozna wydac 3 x mniej kasy, mozna za to miec na pewno wizualnie duzo lepszy efekt i swiadomosc markowych gratów pod maska, wg mnie wszystko jest wiec git i nie ma o co sie przekomarzac, peace

    Zuczek wrzuc dobrego skana wykresu prosilem jutro jade stroic to mam nadzieje bede i ja mial jakis ladny

    game23 puszka tak jest obliczona i przetestowana na paru autkach juz z 1.8T, pod duzo wieksze moce, tlumik, BOV i pare gratkow od razu zalozylem zeby moze kiedys miec zapas na robienie mocy, jakby mi cos do glowy strzelilo

  2. #17
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No wlasnie to samo mialem napisac , nie odbieraj opini innych jako ataku , po prostu nie wszyscy musza miec taka sama opinie
    Piszac o gotowcach mialem na mysli czesci dedykowane pod konkretne auto i model , nie jakies uniwersalne .. Na prawde jest masa takich '' gotowcow '' do TT i sa one topowej jakosci ..
    Looknij np na to :

    http://www.goapr.com/Audi/products/i...r_fmic_tt.html

    Na pewno swietne rozwiazanie nie zwiekszajace nadmiernie pojemnosci ukladu ( ma to znaczenie wlasnie przy malej turbinie w 180-tce ) jednak nie sposob nie przyznac Ci racji jesli chodzi o porownanie cenowe ..

    Tak czy inaczej nie ma nic zlego w Twoim '' set upie '' nie oznacza to jednak ze ktos inny nie moze miec checi i koncepcji aby zrobic to inaczej

    Mam nadzieje ze nie zniecheci cie odrobina ''konstruktywnej krytyki'' i bedziesz nas caly czas informowal o postepie prac nad autkiem ..

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kolego RICHIE mam takie wrażenie że rozmowę naszą odbierasz jako atak a wcale tak nie jest bo każdy ma swoje zdanie i rozmowa nasza wchodzi na pewien poziom a nie polega na klaskaniu i biciu braw. Myślę że na przyszłym spocie będziemy mieli o czym gadać do białego rana Wykresik postaram się wrzucić dziś wieczorem jak wrócę do domu. Być może będę miał nowy bo dziś auto wjeżdza znowu na hamownie
    POZDRAWIAM
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Z calym szacuniem do twojego tematu i do ciebie kolegi z jednego miasta no i oczywiscie do projektu ktory mi sie podoba i bedzie pewnie jeszcze bardziej podobal ale powoli robi sie off topic ktory przepraszam z gory ale jescze pociagne w tym jednym poscie

    Robilem dwa razy pierwszy i ostatni spierd... mi auto i jeszcze je zniszczyli
    Aha i jeszcze jedno nigdy swoich opini nie opieram na plotkach pisząc je w necie
    To ze kolega ZUCZEK w VTG robil tylko dwa auta nie znaczy ze nie wala tam ch...jni a wala strasznie kolega EB84 tez moze to potwierdzic, 2 znajomych z lbn tez odebralo autka i po niedlugim czasie zrobily "BUUUUM" no i wracajac do 600 KM w 1.8T to poprostu brak mi slow tragedia napewno nie bylo tam 600 a druga sprawa to nie robi sie chyba wydmuszek na tydzien uzytkowania bo nie na tym to polega

    pozdro i powodzonka w projekcie

  5. #20

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    50
    tam bylo Pawle ponad 600KM i nie przez tydzien, a przez pol sezonu scigania na 1/4 ta S3 przeciez slawna

    ale widze ze tu nie lubi sie VTG, a jak sami powiedzieliscie - kazdy moze miec inna opinie wiec ja mam akurat o nich inna bo znam wiele aut zrobionych super oraz robia po prostu najszybsze auta w Polsce i nie tylko w Polsce, a gdzie drwa robia tam wiory leca sorry tuning w 100% bezpieczny, to +10KM w aucie emerytki i na tym koniec, zeby byc na topie, trzeba ryzykowac i 100 razy wybuchnac i poprawiac, taki jest tuning na najwyzszym poziomie, tloki w NHRA wymienia sie co wyscig, bo co drugi moga wywalic i nikt nie mowi ze to zle przygotowane auta, to jest po prostu extremum mocy

  6. #21
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    No przy autach po pare tysiecy koni to i owszem ja ciebie rozumiem D apropos czasow to ja znam to S3 i nie robilo ono jakis masakrycznych czasow jak na 600 KM wiesz ja tam nic nie mam do vtg tylko jest to firma o ktorej fuckupach sie nie rozmawia bo nie mozna hehe tak to rozumije zobacz to poje... forum streetracing.pl tam wszyscy czcza vtg i auta z tej stajni ktore sa tak do finansowane ze nam sie w glowach nie miesci a kazdy chyba wie ze jak jest $ i to duzo to jest zabawa = duzeee moce a osob ktore by to potrafily wystroic jest w PL bardzo duzo no ale nie jada do nich na mase ludzie z klapkami na oczach i oslepieni vtg no coz nic na to sie nie poradzi. Moze jest to spowodowane tym ze byli chyba jako pierwsi na rynku z taka oferta i mieli sporo czasu na wysadzenie masy silnikow i to ich czegos nauczylo no bo wiecie nawet malpa by sie po takim czasi nauczyla i po tylu niepowodzeniach o ktorych cicho sza...

    p.s. i jeszcze raz sorki za OT ale nie moglem sie powstrzymac i nie moge zrozumiec ludzi nie slyszacych o drutach vtg i okreslajacych vtg mianem najlepszych tjuneruff

    pozdro

  7. #22

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    panowie moim zdaniem powinnismy juz zejsc z tego nieszczesnego vtg - kazdy ma swój rozum i wie czy auto ma miec 30 bph + czy lepiej 50 TTysi wiecej do przejechania - kazyd tuninguje fure pod swoje upodobania przekonania wiare i pare innych bzdurnych (lub nie) wierzen, faktem jest ze vtg czasem sie (lekko mówiac) myli ale to nie znaczy ze w kazdym przypaadku tak bedzie no i TTo jak to mówia kto nic nie robi ten sie nie myli tak ze mysle ze jusz wyszystko wiemy w tym temacie

    a i do TTemaTTu jeden lubi wygodne adidasy za mniej kasy a drugi lubi napis "adidas" zawiecej kasy

    jak na moje jesli wszystko działa TTo czy to jasiek czy kazik robił to juz ma mniejsze znaczenie wazny jest końcowy efekt a nie naklejka pod maską
    NO RISK,
    NO FUN.

Podobne wątki

  1. Akumulator do TTki
    Przez raiden25 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 14-10-2020, 16:53
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 12:15
  3. TT z USA - przeróbki
    Przez mateoos w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:42
  4. fmic w 180ps co zrobić z czujnikiem na fmic-u
    Przez DORKNEST w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 09-05-2011, 14:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •