Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: podgrzewane fotele

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    wolin
    Posty
    18

    podgrzewane fotele

    Witam . prosze o pomoc w poszukiwaniu usterki w przypadku kiedy fotel kierowcy nie grzeje czasami tylko jeden bok sie nagrzewa reszta fotela jest zimna , pasazera jest ok. jakie przyczyny od czego sie zabrac by usunac usterke? dziekuje

  2. #2
    Cześć, słuchaj - ty napewno jesteś właścicielem auta czy przypadkiem mechanikiem który zwiózł babola zza granicy po dzwonie w tira i naprawiasz wszystko pokolei ??
    TTHud | carnivore extraordinaire

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    wolin
    Posty
    18
    Witaj nie nie. autko jest moje prezet od meza - sama znalazlam i takie wlasnie chcialam nie bylo czarnego w zachodniopomorskim... nie nie ono jezdzi pieknie tylko ze mam malo pojecia na temat naprawy maz bedzie za dwa dni i tylko mi podpowiada co moge sie dowiedziec - samochod bedzie u mechanika w poniedzialem moze jeszcze w piatek jak maz wroci. przepraszam za klopotliwe pytania. pozdrawiam zaneta i dziekuje za pomoc

  4. #4
    żaneta,
    tak jak pisałem gdzieś wcześniej - zorganizuj sobie czas, zadzwoń do Audi w Szczecinie/gdzieś w pobliżu i umów sie na przegląd, serwis - będziesz spokojniej spała, naprawdę.

    Weź ze sobą męża, niech autko przeglądną, sprawdzą, podłączą do komputera i będzie wszystko jak na dłoni, szkoda nerwów i czasu na zastanawianie się, tym bardziej szkoda autko oddawać do jakiegoś 'dzikiego' robotnika - pamiętaj że to twój prezent i warto o niego zadbać

    Trzymam kciuki!
    TTHud | carnivore extraordinaire

  5. #5
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Witam jeżeli dzieje się dokładnie jak opisujesz to uszkodzeniu uległa część maty grzewczej usterka droga w naprawie,bardziej chyba opłacało by się wymienić cały fotel niż pruć stary.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Podgrzewane lusteka
    Przez barTT w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 14-11-2021, 17:14
  2. Podgrzewane fotele i problem.
    Przez Kemese w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 21-09-2021, 23:10
  3. Podgrzewane fotele.
    Przez Mattes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 16-09-2012, 09:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •