Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Wątek: wstrząsy podczas jazdy

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    szczecin
    Posty
    10

    wstrząsy podczas jazdy

    Witam wszystkich. Dostałam audii tt z 2002 r w automacie i mam z nim problem. Podczas ruszania, oraz jazdy przy przechodzeniu na wyzsze biegi autko lekko szarpie. Dzieje sie to równiez podczas przełączania na bieg wsteczny. Wykluczono juz skrzynie biegów, poduszki i komputer i nie mogą wykryć przyczyny. Może ktoś z Was mi pomoże. Pozdrawian i proszę o pomoc

  2. #2

    Dołączył
    Sep 2008
    Skąd
    TRÓJMIASTO
    Posty
    43
    to musi byc skrzynia albo sprzegło! tak bynajmniej mi sie wydaje!

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    szczecin
    Posty
    10
    to juz wykluczono. ale dziękuję bardzo

    [ Dodano: 3 Listopad 2008, 09:45 ]
    NO PANOWIE NIKT NIE POMOżE KOBIECIE ?

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    257
    moim zdaniem przyczyn może być sporo, np. wtryski lub cewki na świecach lub same świece. Należałoby też sprawdzić poziom oleju w skrzyni. Proponuję jednak podjechać gdzieś gdzie ogarniają temat diagnostyki Vagiem i tam przeprowadzić pełną diagnozę, a nie tylko sprawdzanie czy występują błędy. Cewki i wtryski wyjdą na diagnostyce, poziom oleju w skrzyni mechanik sprawdzi "organoleptycznie" , ale uwaga temperatura silnika podczas sprawdzania musi być na odpowiednim poziomie (nie na zimnym silniku). Tutaj ciekawy wątek o skrzyniach automatycznych: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewt...zarpie+automat

  5. #5
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kobiecie zawsze i z chęcia ale telepatycznie jest ciężko bo z tego co opisujesz i nie wiem kto ci diagnozował usterkę ale często w takich przypadkach ( mowie to z doświadczenia z autami jakie posiadałem AUT. ) kończyło się to większymi lub mniejszymi naprawami skrzyni. Jeżeli sprawdzenie poziomu lub wymiana oleju i filtra nie pomoże to może to być objaw końca sterownika hydraulicznego lub tarczki się kończą i wiele innych. Jeżeli potrzebowała byś pomocy w sprawie naprawy lub regeneracji to mam pod Warszawą godny polecenia serwis.
    POWODZENIA
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #6

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    szczecin
    Posty
    10
    PANOWIE DZIĘKUJĘ BARDZO
    PRZYCZYN JAK WIDZĘ MOżE BYÆ WIELE, MOżE KTO¦ Z WAS MA GODNY POLECENIA SERWIS LUB OSOBĘ W SZCZECINIE? BYłABYM BARDZO WDZIĘCZNA.
    POZDRAWIAM

  7. #7

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    wolin
    Posty
    18
    Witaj . jedynie co moge pomoc to nt tel do goscia ktory naprawia tylko Audi mieszka pod wolinem nazywa sie LAMBREHT. TEL. 0-91 32 65 265. to jest od szczecina jakies 60 km moze 70 ale naprawde warto bo wiem ze sie zna sama jestem swieza posiadaczka TT wiec planuje wizyte . ale zadzwon wstepnie i moze uda sie Tobie uzyskac pomoc na telefon? pozdrawiam

    Dodano: 19 Listopad 2008, 12:25
    jeszcze raz telefon nr 091 32 65 265 .pozdawiam. to jest dokladnie 70 km jakies 11 km od wolina. w drodze na miedzyzdroje.

  8. #8
    Dziewczyny,
    zamiast jeździć po specjalistach na wsiach, wsiądźcie w autko i poświęccie pieniązki które dacie na benzyne i specjalichom z warsztatami w stodole - na wizyte w ASO.

    Naprawde warto, nie wszystko się da 'wyklepać' za pomocą śrubokrętu i sekatora..

    Znajdźcie salon Audi w Szczecinie, umówcie sie na wizyte i niech zrobią dogłębnie przegląd - a wszystko będzie jasne..
    TTHud | carnivore extraordinaire

  9. #9

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Pabloes akurat ASO w Szczecinie to specjalnie bym nie polecal (z wlasnego doswiadczenia).
    Co do naprawde dobrego mechaniora w Szczecinie znajacego sie na TT to dam Wam znac tylko musze cholera to wizytowke znalezc
    Bylem tam trzy razy i zawsze wyjezdzalem mega zadowolony.
    ...

  10. #10
    Szczecina nie znam, zasguerowałem po prostu pełną kontrole samochodu - VAGi i inne kosmosy.

    Jak znajdziesz wizytówke to daj dziewczynom znać
    TTHud | carnivore extraordinaire

  11. #11

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    szczecin
    Posty
    10
    Dzięki bardzo za zainteresowanie a Ciebie Odeen poproszę o ten nr możliwie szybko bo strasznie denerwują mnie te wstrząsy
    pozdrowionka

  12. #12
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    ASO to wymieniacze części jak dajesz skrzynie do naprawy bardzo często oni wiozą ją do dobrych i tańszych warsztatów gdzie wykonywana jest naprawa a po co komu pośrednicy lepiej samemu znależć po przez internat lub wywiad środowiskowy jest to bardzo łatwe ale nie wszystkim się chce
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #13

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    szczecin
    Posty
    10
    żCZEK NIE CWANIAKUJ. JESTEM KOBIET¡ I NIE WYMAGAJ ODE MNIE żEBYM NAPRAWIłA AUTO. JESTEM DOBRA W INNYCH DZIEDZINACH ALE W NAPRAWACH TOTALNE ZERO. POZDROWIONKA

  14. #14
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Czemu uważasz że cwaniakuje nie wiem w czym jesteś dobra ale wyszukiwarka gogle i piszesz naprawa skrzyń aut. Szczecin potem opinie o firmie to chyba potrafisz
    POZDRAWIAM
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #15
    Ja wrecz odradzam ASO, w kraju a tym bardziej za granica. partacze i nic wiecej. Ja mam serwisowane auto w ASO i teraz musze tylko poprawiac po nich, wiec dzekuje, ale nie dzekuje.

Podobne wątki

  1. Dziwny pisk podczas jazdy
    Przez sieko6 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-05-2017, 16:09
  2. Szum powietrza podczas jazdy
    Przez defekTT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-10-2016, 07:31
  3. MK1 [8N] głośność/wygłuszenie podczas jazdy
    Przez diablo189 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-07-2015, 17:12
  4. Podczas jazdy jak puszcze gaz ....
    Przez silny w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-09-2014, 19:07
  5. zgasł podczas jazdy i nie odpala
    Przez brava4 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 14:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •