Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 147

Wątek: Chce wsadzić nowy przód do starej TT

  1. #61

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Górny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    W Polsce jest kilka firm, które produkują takie rzeczy (głównie na zachód z ceną x2 lub 3) - wiem, że jedna mieści się w Chorzowie.

    Co do odsprzedania z dużym grillem to zdania są różne. Ja kupując tt chętnie patrzyłem na te z dużym, nie udało się takiej dorwać i przerabiałem oryginalny zderzak. Teraz mam chyba jedyną TT na świecie z grillem... q5 s-line Zachodu było dużo ale mi się podoba i to najważniejsze

  2. #62
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    wiadomo każdy ma swój gust mi sie wydaje, że to się podoba do pierwszego uczestictwa w zlocie . Nie ukrywam, że sam się za dużym grillem oglądałem podczas zakupu i nawet chciałem to montowąc bo mialem przypękniety zderzak i jak się teraz cieszę, że mnie ręka Boska uchroniła od tego (a konkretnie komentarz Arturra)!!! Bo na zlocie byłby wstyd. Żałowałbym straconych pieniędzy. To auto jest piękne w serii, a ten duży grill zalatuje przeszczepem i wygląda takie auto śmiesznie.
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 03-12-2012 o 19:56

  3. #63
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    Czemu wstyd? Tobie sie nie podoba ale komus innemu juz moze, kwestia gustu. Jesli bedzie to dobrze zrobione to nie bedzie wstydu, jesli przyklejone tasma lub kropelka juz tak

  4. #64

    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Okolice Poznania
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    39
    Hahahahaha zalatuje przeszczepem Padłam jak to przeczytalam


    Dla mnie nie ma wstydu. Jak widać po tych postach powyżej, jednym się podoba, drugim nie. Ja szukałam auta z takim, a że nie znalazłam to już inna para kaloszy. Ale obiecałam sobie, że kiedyś taki swojemu zamontuję. No podoba mi się i koniec. Nie chcecie mnie na zlocie z takim.. jakoś przeżyję oczywiście żartuję.
    Nawet się pokuszę o wstawienie zdjęcia jak juz będzie wszystko zrobione

  5. #65
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Ja swoją kupiłem z dużym grillem. Lecz kupując wiedziałem że zderzak robi wylot. Znajomi się śmieli komu ja go sprzedam, kto go zechce a co dziwne sprzedał się szybko za dobrą kasę i jeszcze miesiąc po sprzedaży dzwonili z ofertami:P
    fotki TT która miała szczęście:
    AUDI TT 8N ZDERZAK + GRILL R32 TOP DESIGN (2823688055) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Ta TT z fotek na szczęście została "odszpecona" bo trafiła do moich rąk i obecnie ma full pakiet r32 + jakieś tam inne zabawki:P
    miałem zderzak z dużym grillem ( ta z allegro to moja TT 4 lata temu ) potem seria i teraz r32 i jak dla mnie jedyna opcja która wchodzi w grę to właśnie r32...
    Ten zderzak z laminatu to porażka ....wszystkim odradzam. Gdy jechałem TT i ktoś się patrzył na auto to miałem myśli, patrzy na TT czy śmieje się ze zderzaka...pozbyłem się tych kompleksów po zmianie zderzaka....

  6. #66

    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Okolice Poznania
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    39
    Ale dlaczego mieli sie smiac ze zderzaka? Chodzi Ci o jakosc wykonania, ze cos pekalo, odginalo sie albo bylo widac ze to jakies badziewie? Czy ogolnie ze stare TT z nowszym grillem?
    Kurka wodna, no nie mogę pojąć co widzicie w tym brzydkiego jesli chodzi o wygląd duzego grilla

  7. #67
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez wivien Zobacz posta
    Ale dlaczego mieli sie smiac ze zderzaka? Chodzi Ci o jakosc wykonania, ze cos pekalo, odginalo sie albo bylo widac ze to jakies badziewie? Czy ogolnie ze stare TT z nowszym grillem?
    Kurka wodna, no nie mogę pojąć co widzicie w tym brzydkiego jesli chodzi o wygląd duzego grilla
    No ja widzę że jest to grill z audi a6 i wsadzanie go do TT to taki ulepek zlepek, troche tu trochę tam i coś tam udaje, nie wiem klasę premium, czy zabrakło części coś takiego nasuwa się 99% ludności, mała piękna dziewczynka która przesadziła z powiększaniem biustu i ma już taki duży że nie można na nią patrzeć, biedactwo.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #68
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    bo zalatuje przeszczepem heheh:P mi się to kojarzy z "tuningiem" typu calibra itp:P
    Jakość spasowania była przyzwoita, jakośc powłoki z bliska kiepska , na 1 rzut oka niby ok ale jeździłem ze świadomością że mam przeczep zalatujący kalibrą dlatego dziwnie się z tym czułem..

  9. #69

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Górny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Każdy ma swoje zdanie i gust ale tak to o każdej rzeczy można powiedzieć, że jest wiejskie itd. W Polsce brakuje trochę luzu ludziom bo jak coś tylko się różni trochę od serii to od razu wieś Mi to tam lata, że ktoś tak ocenia te rzeczy albo na czarno albo na biało. Osobiście uważam przód mk1 za fajny jak na tamte czasy ale w porównaniu do tego jak auta teraz wyglądają to brakuje mi tam trochę polotu i drapieżności - dlatego zmiana to była jedna z pierwszych rzeczy jakie zrobiłem Szanuję jednak opinie innych i niech każdy jest zadowolony ze swojej wersji i zdania.

    Dla mnie np TT najładniej wygląda czarne i najlepiej aby miał duży grill + ładne felgi (nie oryginały) - ja mam eta beta 19 cali tettsut + przyciemniane szyby + ledy z przodu i jak wyjechałem pierwszy raz się przejechać jeszcze kawałek bez tablic i chciałem czmychnąć niepostrzeżenie to gdy zawracałem to mnie grupka dzieciaków okrążyła i wołała co to za auto (heh jeden poznał dopiero po 10 sek że to tt). Są więc też inne auta niż "wieś" lub "seria" (z zewnątrz) i jak ktoś ma wyczucie to takie auto pewnie jest znacznie ciekawsze niż setki tych na ulicach. Nikt się raczej nie naśmiewa z mojej TT (wręcz odwrotnie i często pytają co i jak), a nawet gdyby to co mnie to obchodzi? Ja robię samochód dla siebie i to mi się ma podobać przecież więc opinie inne - ok można wysłuchać i te rozsądniejsze uszanować ale chyba istotne jest to co samemu się myśli na ten temat. Ja tam kompleksów tego typu nie mam, czego innym też życzę

    ps. @Elor - nie wyobrażam sobie sytuacji abym zobaczył na zlocie inne tt i bym się wstydził swojego. Dla mnie moje będzie zawsze naj , dla Ciebie pewnie Twoje... (no chyba, że moje na żywo zobaczysz po zimie - hehe żartuję Pozdro.

  10. #70
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Na całym świecie entuzjaści TT są podzieleni jeśli chodzi o ''wielką mordę'' w TT , jest to bardziej sprawa gustu i jeśli o mnie chodzi to nie nazwał bym tego wiejskim tuningiem . Osobiście mi się nie podoba ale i nie będę wyśmiewał i wytykał palcem

    Każdy ma też inną koncepcje jaka TT najlepiej wygląda , ja na przykład nigdy nie planowałem i nie planuje stylizacji z TT 3,2 ale bynajmniej też nie mam seryjnego wyglądu

    rebel - wrzuć jakieś foty Twojej TT , większość tych zderzaków jest robiona pod grill z A8 co może też jest przyczyną że wzbudza kontrowersje bo jest on naprawdę wielki . Jeśli chodzi o grill z A6 to widziałem może jeden czy 2 zderzaki ....











    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #71

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Górny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Na całym świecie entuzjaści TT są podzieleni jeśli chodzi o ''wielką mordę'' w TT , jest to bardziej sprawa gustu i jeśli o mnie chodzi to nie nazwał bym tego wiejskim tuningiem . Osobiście mi się nie podoba ale i nie będę wyśmiewał i wytykał palcem

    Każdy ma też inną koncepcje jaka TT najlepiej wygląda , ja na przykład nigdy nie planowałem i nie planuje stylizacji z TT 3,2 ale bynajmniej też nie mam seryjnego wyglądu
    Dokładnie każdy ma swój mózg i koncepcję... tylko właśnie dlatego sam napisałem aby nie popadać w skrajności - im będzie więcej tolerancji w Polsce to tym lepiej

    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    wrzuć jakieś foty Twojej TT , większość tych zderzaków jest robiona pod grill z A8 co może też jest przyczyną że wzbudza kontrowersje bo jest on naprawdę wielki . Jeśli chodzi o grill z A6 to widziałem może jeden czy 2 zderzaki ....
    Kurcze w wersji letniej nie zrobiłem ani jednej sesji (nie wiem czemu ) więc póki co nie wrzucam swojego auta bo zimowo na alu felgach zwykłych TT to połowa efektu samochód traci. Wrzucę więc wszystko na wiosnę - póki co poznaję auto i jakieś drobne elementy modyfikuję (teraz akurat dłubię w audio i zastanawiam się czy zostawić radio z wyciąganym panelem czy będę przerabiał na 2din).

  12. #72
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Ja pisząc że się troszkę krępowałem jak ktoś się patrzył nie chciałem nikogo urazić. Jak patrzyłem na swoją TT to niestety widać było że ten grill jest upchnięty. Linia auta nie pasuje do tego grilla. W oryginalnym zderzaku albo w 3.2 wysokość lamp odstępy pomiędzy nimi są tak dobrane , że widać iż jest to spójna całość. Kontynuacja przetłoczeń z maski w tym z laminatu niby przechodzi w zderzak ale te załamanie jest jakieś rozmyte sprawiając że ktoś kiepsko szpachlę nałożył. Oczywiście tak nie było tylko żywica była tak ukształtowana lecz jak ja patrzyłem na swoją to odnosiłem wrażenie że po prostu ktoś wyciął dziurę w zderzaku i wkleił ten grill. Ojca a3 ma duży grill i tam jest pełna spójność. Wszystkie linie ,krawędzie i lampy tam współgrają a do starej tt pasuję to troszkę (tylko się nie obrażajcie)jak :

    W tt nie jest to oczywiście tak jak w corsie ale nie oszukujmy się że te zderzaki nie nawiązują idealnie to lini auta.
    Ale niema co w kółko gadać o gustach bo długo można by o tym debatować. Jeżeli chcesz kupić ten zderzak z allegro to polecam oddać go do jakiegoś magika który poprawi jego kształty, wyodrębni pewne krawędzie i spasuje odpowiednio płaszczyzny. Jeżeli będzie to zrobione ze sztuką to efekt będzie dużo lepszy. Jeżeli myślisz tylko na kupnem i pomalowaniem to efekt będzie taki jak u mnie czyli z daleka będzie ok ale z bliska będzie widać niedoskonałości a jak dla mnie efekt tkwi w szczegółach .
    Dodam także taki fakt że jak przeszedłem z dużego grilla na serię to wszyscy znajomi jednogłośnie powiedzieli że jest o niebo lepiej A ja już się nie wstydziłem jeździć czystym autem
    Odnośnie oceny danej TT z dużym grillem to i tak można to zrobić tylko na żywo, na fotkach to i moja wyglądała poprawnie czego na żywo niestety już nie można było potwierdzić;/ Nawet jak wysyłałem fotki nowemu nabywcy zderzaka pokazujące niedoskonałości ( mam je ) to też na fotach nie raziło tak bardzo jak na żywo...

  13. #73
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    signed! To to mam na myśli wlasnie

  14. #74

    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Okolice Poznania
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    39
    No widzicie, to kwestia gustu.. dzisiaj zebrało się około 5 osob z moich znajomych i wszyscy przyglądali się mojej szkodzie w aucie. Wszyscy jednakowo stwierdzili ze z duzym grillem bedzie wyglądac fajnie i wszystkim (im) będzie się podobać mi także. Ja nadal obstaje przy dużym. Jak mi się kiedyś znudzi czy coś, to zmienie na seryjny i tyle. Jak mi nie będziecie dokuczać, że duży grill jest fe i nikt nie będzie chciał mnie i mojego auta nigdzie oglądać to się nawet pokuszę o wstawienie tutaj zdjęcia... jak juz wszystko będzie gotowe rzecz jasna

  15. #75
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    tylko niech koleżanka pamięta o tym co pisałem. Trzeba ten zderzak oddać do wygładzenia i poprawienia szczegółów Jeżeli będzie idealnie to nie będzie straszyć:P

Podobne wątki

  1. Kupno nowej skrzyni + nagranie dzwieku starej
    Przez Lukasz.Kow w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2017, 13:30
  2. Wartosc starej ttki
    Przez Hubert12100 w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-06-2017, 01:00
  3. Nie chce odpalić auq
    Przez czester w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-01-2015, 14:08
  4. Też chcę się przywitac.
    Przez Marcin nowicjusz w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 00:52
  5. czy kiera od nowej TT wejdzie do starej?
    Przez Pajak w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-09-2009, 15:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •