Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 147

Wątek: Chce wsadzić nowy przód do starej TT

  1. #31

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    85
    dzięki za radę szukam profesjonalnych podpowiedzi więc z jednym się wstrzymam jeszcze zaraz poczytam co opisujesz

  2. #32
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie róbmy OT jeżeli masz jakieś pytania to wrzucaj je do odpowiadającym im tematom
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #33

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    85
    wrażenia całego dnia:
    1 carline zderzak przedni jak dla mnie lipa pasuje 10 śrub reszty nie ma do czego przykręcić
    2 nie możliwe jest zrobić spryskiwacze xenonów jeżeli nie jesteś blacharzem lub cudakiem od plastiku
    3 zderzak pasowałby tym co nie mają spryskiwaczy wykonany dobrze nawet bardzo dobrze
    4 jestem k...ewsko zły bo mi przy szarpaniu zderzaka lekko zsunął się z lewarka co uszkodziło mi lekko lakier na bocznej belce, nosi mnie jak k..wę w deszcz
    5 mogę zderzak odsprzedać jeżeli ktoś chce, bo zwracam go właścicielowi
    6 dolot powietrza zrobiony dodatkowo z przedniego zderzaka oraz z nadkola
    7 chyba jeszcze zejdę na dół do garażu i zrobię sobie dziury w puszce

  4. #34
    Awatar game23
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    DDZ,WROCLAW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    186
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    237
    Nie wiedzialem ze na tym forum mozna dostrzec przejawyy wiesniackiego tuningu!!!nie robcie z tego kultowego samochoduu wsiii!!!a jak ktos chce miec nowy przod niech becali za mk2 i tyle...jak dla mnie temat powinien byc zamkniety...pozdrawiam i oczywiscie bez obrazy elo
    AUDI MÓJ NARKOTYK!!!

  5. #35
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    game23, w pelni popieram. Te duze grile w mk1 w 99% wygladaja tragicznie. On poprostu nie pasuje do mnk1! Poza tym jest sporo wiekszy od tego z mk2 lub r8. Mi sie to kojarzy z naszywaniem sobie wielkiej metki markowej firmy na srodku bluzy. Podobnie z drzwiami "lambo"

  6. #36

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Ale co dalej twierdzicie że mój zderzak jest do dupy ? A ja i sporo osób uważa że duża gęba czy R32 nadają temu autu charakte. Seryjny zderzak przód to kicha dla mnie i napewno jeśli nie mój obecny to r32 jedynie

    [ Dodano: 18 Styczeń 2009, 12:51 ]
    Ale każdy ma swoje zdanie byle to nieby jakieś wstrętne dokłądki lub uśmiechnięta gęba
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  7. #37

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    eeee nie podobają ci sie drzwi lambo ??
    http://www.youtube.com/watch?v=ga2gJ...eature=related

    według mnie jest to super sprawa... nie mam pojęcia ile coś takiego kosztuje w Polsce. Ma ktos takie info ? Jak dla mnie byłoby praktycznie podnosić drzwi do góry zamiast w bok. Więcej miejsca w garażu.
    Czarne jest piękne

  8. #38

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    xylo, Ja wiem tylko powiem ci coś strasznego. Renomowanym producentem który ma
    super mega i dostosowane zestawy do kazdego auta jest firma LSD . Cena np. do renault clio kosztuje 1100 Euro wiec strasznie drogie Co do innych tańszych firm nie mogę sie wypowiedzieć ale kosztuja 1/4 lub nawet 1.6 mniej od nich. Mój wujek ma taki zestaw w pasacie i jest to mega dobrze wykonane ale za te pieniądze to przesada

    http://www.lsddoors.com/us/index.html masz tu linka producenta i masz linka do naszych fur dydykowany cena prawie 1600 Euro razy 4.25 równa się 6.800 zł wiec gra nie jest warta świeczki bo za tą kase i kawałek metalu pffhttp://cgi.ebay.de/LSD-Doors-LSD-Doors-Fluegeltueren-Audi-TT-8J-Coupe-Cabrio_W0QQitemZ250285817898QQcmdZViewItemQQptZAut oteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item250285817898&_trksid= p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A1 2%7C39%3A1%7C240%3A1318
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  9. #39
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Maxvibe, napisalem 99% bo moze Twoj to akurat ten 1% Nie mieszajmy zderzaka r32 do "duzej geby" bo kazdy na forum chyba uwaza ze r32 jest genialny i zrobiony przez audi dla TT. Sam chetnie bym sobie sprawil zderzak z wersji 3,2.

    xylo, dla mnie takie drzwi sa zbyt pretensjonalne i zarezerwowane dla aut typu lambo. Zle bym sie czul wychodzac z TT otwierajac drzwi do gory

  10. #40
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    A mi sie bardzo podoba ten zderzak co ma Maxvibe. Samochód wygląda groźniej.. Jak i również te drzwi otwierane do góry..
    game23 to nie ma kompletnie nic wspolnego z wiesniackim tuningiem..
    Zobacz na znajomego samochód: http://www.toyotamr2.pl on tez ma wiejski tuning?
    Chcesz zobaczyć naprawdę wiejski tuning to zapraszam tutaj
    http://klubtt.pl/forum/topics17/wiej...ria-vt1329.htm

    PS. Ja odpuszczam sobie duzy zderzak, ale poluje juz jakis czas na Grill z TT 3.2 i cos nie moge go znaleźć, ktos moze go ma i powie mi gdzie go moge kupic? Nie w kosmicznych cenach, bo na allegro jest 1 za 800zl

  11. #41
    Awatar game23
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    DDZ,WROCLAW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    186
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    237
    Wiesz ten link co podales to delerii wiejsckii tuning to juz takie wiesz do przesady wiejskie...powiem Ci tak drzwi do mr2 pasuja bo to japoniec etc...ale np bodykit w aucie twojego kumpla dlamnie to mega bieda!!!i te lampy z tylu czlowieku to shit jak z allegro...i nie chcem tu nikogo obrazic ale nie jaram sie tonami szpachli etc...wole miec serie na glebie z fajnym kolkiem lekko przydymiona szybko co by sie zabardzo w oczy nie rzucac a na ulicy robic swoje...temat rzeka bo wsumie o gustach sie nie gada ale uszanuj to chociaz ze mam swoje zdanie........zobacz sobie dwie HONDY CIVIC BUDDY CLUB i postaw je kolo tej toyoty...HONDY sa wykonane profiii jak tylko sie da elo
    AUDI MÓJ NARKOTYK!!!

  12. #42
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Wielkie mordy to kwestia gustu , choc nigdy nie zrobie tego swojej TT to jednak nie bede tego nazywal wiejskim tuningiem , odpowiednio zrobione moze wygladac ok ..

    Teraz jesli chodzi o OT w postaci dzwi typu lambo to zalaczona fotka w 100% odzwierciedla moje poglady w tym temacie


    Na tym koniec , prosze o trzymanie sie tematu i nie robienie OT


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  13. #43

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    85
    miałem carline ale się wkurzyłem było za dużo pracy i odsprzedałem znajomej dziś żałuje ale autko jak dla mnie wygląda ślicznie i już nie zazdroszczę a życzę szerokiej drogi kwestia gustu do tego 350KM pod maseczka rewelacja ja dopiero 270 ale dociągnę

    dobrej jakości dopiero zrobi i osobiście tu je nam pokaże

  14. #44

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Masakra, najbrzydsze TT jakie w zyciu widzialem Nie mam slow jakie to jest brzydkie..

    Jedyny ladny duzy przod to wzor jaki ma maxvibe, zmiksowany ze zderzakiem r32, w dodatku pasujacy w sumie tylko do czarnego koloru, reszta sie nigdy dobrze nie prezentuje ale to co ty wkleiles to juz jest po prostu przegiecie paly z calymi tymi brewkami, przesadzonymi dyfuzorami no i oczywiscie glownym winowajaca czyli tym czyms co udaje grill. Na miejscu kolezanki wstydzilbym sie tym wyjechac na ulice bo to modelowy przyklad wiejskiego tuningu..
    ttless..

  15. #45
    ktoś coś mówił o brzydkim przodzie?

    [ Dodano: 29 Marzec 2009, 16:05 ]
    http://www.klubvmax.pl/img/27/audi_t...eme_tuning.jpg

Podobne wątki

  1. Kupno nowej skrzyni + nagranie dzwieku starej
    Przez Lukasz.Kow w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2017, 13:30
  2. Wartosc starej ttki
    Przez Hubert12100 w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-06-2017, 01:00
  3. Nie chce odpalić auq
    Przez czester w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-01-2015, 14:08
  4. Też chcę się przywitac.
    Przez Marcin nowicjusz w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 00:52
  5. czy kiera od nowej TT wejdzie do starej?
    Przez Pajak w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-09-2009, 15:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •