Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 147

Wątek: Chce wsadzić nowy przód do starej TT

  1. #16
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Cytat Zamieszczone przez Richie
    taki zderzak razem z grillem mozna kupic za 1000zl komplet zalaczam zdjecie wlasnie go kupilem dokladnie ten z foty
    miałem identyczny nawet na tej samej aukcji kupowałem i jest to jeden wielki śmietnik, zażądałem zwrotu pieniędzy bo jak go zacząłem spasowywać to okazało się że zupełnie nie pasuje (rozumiem że zderzak może wymagać jakiś drobnych korekt ale bez przesady, w warsztacie powiedzieli mi że musieli by go przecinać w pół i dużo kombinować żeby jako tako wyglądał na samochodzie).

    Zuczek nie zgodzę się z tobą te zderzaki z allegro to laminat (chyba wykonywane w jakiejś formie) a oryginał jest z ABS (bez porównania 100 razy lepszy materiał od laminatu). W Niemczech sprzedają takie zderzaki ale ich koszt bez grilla jest sporo większy od tych z allegro, ja na pewno nie dam się drugi raz nabrać na laminat. Ale pomysł na wykonanie takiego zderzaka bardziej podoba mi się niż kupienie z allegro.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  2. #17
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kondi nie napisalem że to laminat jeden nie równy drugiemu , ale są to oryg zderzaki robione tą metodą o której napisałem i wtedy pasują idealnie. Ty widocznie trafiłeś jakiś odlew badziewiasty i pewnie 90% to taki syf. Fajnie Ze podzielasz moje zdanie i gdybym kiedy kolwiek miał robić to tylko w ten sposób jest taniej i mamy pewność że nie trafimy jakiegoś odlewu który nawet jeżeli gnąc i lamiąc jakoś go wpasujemy to i tak po paru miasiącach popęka
    POZDRAWIAM
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #18
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    witajcie......
    moja jest z duzym grillem i zamierzam się go pozbyć na rzecz serii.. wysyłam linka aukcji zanim ja kupiłem...:
    http://www.allegro.pl/item463591238_...ill_2000r.html
    zderzak jeszcze jest na aucie...dopiero kupiłęm wszystkie kratki...jeszcze musze sam zderzak...cena jest do dogadania....odlewany cały z laminatu...na mój gust jest do ponownego lakierowania bo gładkie powierzchnie nie sa równe...wiekszośc ludziom się podoba...ale ja na 100% się bedę pozbywał więc jeśli ktoś lubi tuning w takim wydaniu to zapraszam na gg ....pogadamy co i jak

  4. #19

    Dołączył
    Jan 2009
    Skąd
    Mszana, ?l?skie
    Posty
    6
    [quote="kondi"]
    Cytat Zamieszczone przez Richie
    taki zderzak razem z grillem mozna kupic za 1000zl komplet zalaczam zdjecie wlasnie go kupilem dokladnie ten z foty
    miałem identyczny nawet na tej samej aukcji kupowałem i jest to jeden wielki śmietnik, zażądałem zwrotu pieniędzy bo jak go zacząłem spasowywać to okazało się że zupełnie nie pasuje (rozumiem że zderzak może wymagać jakiś drobnych korekt ale bez przesady, w warsztacie powiedzieli mi że musieli by go przecinać w pół i dużo kombinować żeby jako tako wyglądał na samochodzie).
    [quote]

    witam wszystkich po raz pierwszy
    Mam zamontowany taki właśnie zderzak z dużym grillem z A8 - za 1100 zł z allegro i zgadzam się z opinią, iż jest to jeden wielki szajz ze szklanego włókna. Nie przetrzymał w całości nawet transportu kurierem, po żmudnym spasowaniu i lakierowaniu szybko pojawiły się znów pęknięcia. Zgłaszałem reklamację (nawet przez allegro), ale w końcu dałem spokój.
    Jeśli chodzi o wygląd, to pominąwszy jego jakość, całość prezentuje się świetnie, ale żałuję, iż nie poczekałem kilku miesięcy - w podobnej cenie był zderzak wykonany z ABS-u.

  5. #20
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jedyny słuszny zderzak to od wersji 3.2 ale ten kosztuje
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #21

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    ZUCZEK, jest jeszcze na allegro czarny Pomalowany

    [ Dodano: 6 Styczeń 2009, 10:44 ]
    Jeśli to nie R32 http://moto.allegro.pl/item515050912...32_s_line.html
    to proszę poprawic
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  7. #22
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ale to też nie jest oryg. od tt. To jakiś tuning niby ABT ale nie wiadomo z czego jest zrobiony
    Ja mówiłem o 3.2 wyprodukowanym przez Audi
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #23

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    ZUCZEK, Będziesz coś optycznie robił .Jakieś plany
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  9. #24
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie nic nie kombinuje ostatnio doprowadzilem przód do ideału po zbabranej robocie przez paparucha a to dzięki malutkiej stłuczce i teraz dla mnie jest pięknnie nawet grill dałem ori. bo był po 2003 jedyna zmiana to to że wrzuciłem go w kolor
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #25

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    85

    :)

    kupiłem sobie carline zderzak i mam do Was pytanie w tym zderzaku jest miejsce niby na spryskiwacze do xenonów jednak jest to spójne ze zderzakiem stąd moje pytanie. czy to się wycina by założyć ze starego zderzaka spryskiwacze? no i czy w oryginalnym zdejmuje się te spryskiwacze i wkłada np do tego mojego car line??

  11. #26

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    piła, To jest moim zdaniem imitacja ale jak ci się uda to też w to wchodzę
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  12. #27

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    85
    Maxvibe, jutro po odwiezieniu córki do szkoły zaczynam pracę na autem. Mam nadzieję że cały mechanizm można jakoś wyjąć i zamontować w innym zderzaku, inaczej nie było by chyba sensu zderzaków bez możliwości zamontowania np nowej klapki bo ta się akurat złamała, ale nie jestem znawca tematu. A w zderzaku przecież można wyciąć dziurę odpowiednią i jeżeli jest to jakoś montowane rozwiązać ten problem. Szukałem wiedzy kogoś kto może już próbował z tym walczyć bo jutro czeka tez mnie zmiana dolotu i wlutowanie nowego chipu

  13. #28
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    wlutowanie nowego chipu
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #29

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    85
    Zuczek, a jak osiągnąłeś 235KM?hamownia? bo ja musiałem się trochę napocić wyszukując chip jednak nie jestem pewien wolałbym wgrać przez OBD ale raczej nie znajdę czegoś takiego. Miesiąc poszukiwań firmy rozmowy chipy i podjęcie decyzji, a do tego mam już program do sprawdzania mocy więc hamownia mi nie potrzebna.

  15. #30
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Poszukaj trochę na forum wszystkie mody dokładnie opisałem sposób tuningu który opisujesz to masakra odradzam albo rób to profesjonalnie albo ciesz się bezawaryjną jazdą bo widzę że masz całkiem świeżutką tetunie :P
    POZDRAWIAM

    [ Dodano: 6 Styczeń 2009, 23:46 ]
    Hamownia to hamownia i żaden program jej nie zastąpi podaje on jedynie wartości domyślne i w przypadku modyfikacji ciężko coś wywnioskować
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Kupno nowej skrzyni + nagranie dzwieku starej
    Przez Lukasz.Kow w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2017, 13:30
  2. Wartosc starej ttki
    Przez Hubert12100 w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-06-2017, 01:00
  3. Nie chce odpalić auq
    Przez czester w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-01-2015, 14:08
  4. Też chcę się przywitac.
    Przez Marcin nowicjusz w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 00:52
  5. czy kiera od nowej TT wejdzie do starej?
    Przez Pajak w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-09-2009, 15:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •