Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: TT RODASTER i 4 osoby!! ?aden problem!!

  1. #1
    Bartek
    Gość

    TT RODASTER i 4 osoby!! ?aden problem!!

    Siema, ja niestety jestem teraz bez mojej kochanej TT w ko?cu doprowadzam j? do stanu idealnego, wiec mi smutno tak samemu . Dobrze ze mam dobrych koleg?w, przyjecha? dzisiaj do mnie S?awek Audi TT cabrio no i ?eby si? nie nudzi? pojechali?my po znajome. Sami wiecie ze w rodaster jest tylko dwu miejscowy, my dzisiaj pobili?my ten rekord jecha?o 4 osoby z zamkniemy dachem przez 50 km i naprawd? by?o spox- wygodnie
    Jutro wy?le fotki TT S?awka tylko trzeba na myjnie pojecha? no i szkoda ze nie ma swoich 18stek -sa zajebiste
    To chyba jedyny roadster u nas w klubie??
    jest naprawde super wola?bym cabrio od normalnego TT, a tak praktycznie to i w jednym i w drugim mie?ci si? tylko dwie osoby, nienawidz? jak mi kto? z tylu siedzi, te tylne siedzenia to tylko na zakupy, albo ?eby torb? po?o?y?, a w cabrio to samo tylko jeszcze bez dachu mo?na je?dzi?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Cezary Magier
    Gość
    jedyne, jedyne jak na razie! wrzucaj zdjecia stary bo jestem ciekawy jak to wyglada, wlasciwie to jeszcze z bliska nie ogladalem roadstera-bedziecie w 1maja w Modlinie?

  3. #3
    Bartek
    Gość
    Jasne ze b?dziemy w Modlinie
    Wczoraj rekord, a dzisiaj tak ok 11 urwa?em misk? olejowa w TT S?awka. Jest obni?ona i nie wje?d?a w te drogi, co moje UFO, taka przygoda kosztowa?a mnie 5h strachu i 500zl,ale wszystko za?atwi?em dzisiaj, zaskakuj?c sam siebie

    Pozdrawiam

  4. #4
    Bartek
    Gość
    w ko?cu wys???em fotki tego roadstera
    myskle ze pare dni je zobaczycie


    pozdro

  5. #5
    Cezary Magier
    Gość
    a do kogo wyslales-do admina? uuu...to predko ich nie zobaczymy
    admin juz od miesiaca mi na maile nie odpowiada a i materialu ktory mu wtedy wyslalem tez jakos nie widac .
    Bartek - 1 Maja do Modlina bedzie jechalo kila osob z Lublina, np. Maciek niebieskim RS4, moze sie zgadacie jakos? jak by co to szukaj go na forum www.streetracing.pl ma nick "Sql" widac ze jest spoko!

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-06-2015, 13:07
  2. TT Wakacje 3 osoby 2 Tygodnie :D
    Przez Fiozo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 21:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •