Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 80 z 80

Wątek: CB-Radio w TT?

  1. #76
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Alan 48 Plus Multi ma jedna wade, obecnie jest to radio procesorowe i przy dużych wachaniach temperatury potrafi kiepsko funkcjonować, miałem przypadek , że skroplona para uszkodziła procesor, drugie ale to kwestja gustu , radio jest dosyć sporych gabarytów , wiec jezeli do TTetki , jakoś niewidze na nie miejsca.
    Są oczwiscie zalety, np. nasłuch dwóch kanałów , płynna regulacja wzmocnienia mik, dobry RF Gain , nawet niezłe filtry.
    Aczkolwiek bardziej to radyjko jest przystosowane do ciężarówek (m.in dłuższy przewód mikrofonu z przełaczaniem kanałów, pamiec 4 kanałów) to jezeli cena z ML145 by President jest okazyjna , radio wpełni sprawne i nieprzeszkadzają Ci wyżej wymienione sprawy to jest to pozycja warta uwagi.

  2. #77
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Wielkie dzięki za fachową i obiektywną opinię. Właśnie widzę że radio jest dosyć duże, ale szukam radia do Mercedesa klasy E więc radio mógłbym podłączyć do tylnej zapalniczki i w tamtej okolicy je zlokalizować, z miejscem nie powinno być problemu. Cena jest okazyjna bo radio razem z anteną używane niecałe pół roku, a cena to 300zł. Rozejrzę się jeszcze za Unidenem którego wcześniej radziłeś.

    Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam!

  3. #78
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    No niestety dostałem ostatnio 10pkt i już czas na CB. Ponad rok temu dostałem cb Alan 78 Plus. Leży zapakowane. Do TT trochę duże, bo chciałem kupić Alana 42 czyli małe poręczne i powiem szczerze u kolegi dobrze się sprawowało, ale szkoda mi kasy. Nie wiem gdzie upchnę swoje radio, bo do schowka się nie zmieści, ale coś wymyślę. Pozostał wybór anteny i tu na bank nie chcę mieć jakiegoś mega bata Zastanawiam sięnad President Florida 45cm albo Titanium 3000 lub 4000.
    Co sądzicie o tej Titanium 3000 ma to ktoś ?

    [url=http://www.skapiec.pl/site/cat/74/comp/953843]Titanium 3000 Antena - CB Radia - Titanium 3000 Antena cena od 49.00z

    EDYCJA ---------- Post dodany 21:56 05-08-2012 ---------- EDYCJA

    Jeszcze jedna ważna sprawa- co nakleić pod magnes anteny ? Jakąś gumową podstawkę czy może jakąś folię ? Czy najlepiej nic nie dawać ?

  4. #79

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebny
    Posty
    5
    Ja swoje CB zamontowałem nie robią żadnej dziury ;P Kabel od anteny magnesowej puściłem pod tylną kanapą i dalej środkowym tunelem. Radio mam włożone pod kierownicą w schowku na jakieś papiery, książki samochodowe... Co prawda musiałem włożyć trochę siły by go tam wcisnąć (president) ale dało radę na razie mam wtyk do zapalniczki ale myślę o podłączeniu na stałe do instalacji.

  5. #80
    Awatar JIMMY
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    21
    Ja proponuje spoko rozwiązanie, antena dachowa "tajfun" wygląda jak fabryczna audi i nie trzeba jej demontować a radio zamontowane pod siedzeniem kierowcy ze sterowaniem tylko z gruszki i też nie trzeba demontować podczas postoju czy parkowania, polecam radio CB Radio Lafayette Venus ........cały zestawik super pasuje do TT i nie widać montażu

Podobne wątki

  1. Radio RNS-E
    Przez allkado w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 22:49
  2. Radio 2 DIN w TT MK1
    Przez radektg w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-02-2015, 12:37
  3. CB Radio
    Przez miskof w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 19-03-2014, 07:47
  4. Radio ori.
    Przez RADEK89 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 18:56
  5. Radio
    Przez w0jt4k w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-03-2011, 23:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •