Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 80

Wątek: CB-Radio w TT?

  1. #61
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez lambo
    BarTTek, jednak antenke zestroiłem zasięg się polepszył do 15 km wystarczyło wysunąć jakieś 2cm Bacik i gotowe ..!! tylko dziś wyładowało mi się aku nie wiem czemu..podłączyłem bezpośrednio do aku załączyłem alarm i po 30 minutach nie odpaliłem auta i nie wiem co jest grane..
    No to fajnie
    Co do aku, moze Ci klema nie laczy. Bo napewno CB w ciagu 30min nie 'zjadlo' calego aku
    Moze miales swiatla wlaczene, moze radio, moze masz ubytek elektrolitu - sprawdz czy plytki sa zalane, jak nie to dolej wody destylowanej i go podlacz pod prostownik na 10h.. Powodow moze byc mnóstwo..

  2. #62
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    właśnie wszystko sprawdziłem elektrolitu jest dobrze klemy czyste dociśnięte , instalacji jestem pewny od cb że nie ma zwarcia puszczone kable dodatkowo zabezpieczyłem w oplot z pcv

  3. #63
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Po ostatnim mandacie w końcu zmobilizowałem się żeby poszukać jakiegoś CB-radia i okazuje się że mnóstwo tego jest, a nie za bardzo się na tym znam, więc postanowiłem odgrzebać ten temat. Czy osoby korzystające z CB mogą polecić jakieś porządne radio, będące kompromisem pomiędzy jakością i ceną?

    Z góry dzięki za wszelkie propozycje.

    Pozdrawiam!

  4. #64
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    to ja sie podczepie do tematu i zapytam o anteny. Od pewnego czasu rozwazam zmiane mojej metrowej anteny magnesowej na taka ok. 40 cm. Wiem, ze zasieg bedzie krtoszy, ale mi potrzeba zawsze zapytac mijanego mobilka o sytuacje. Obecna antena jest za dluga i mnie denerwuje. Mala jest poreczniejsza, lepiej wyglada na aucie i mozna ja gdzies schowac. Jaka antene wybrac. Moze byc replika (podrobka) jakiegos presidenta? Czy te repliki maja takie same wlasciwosci, czy jest to zupelnie cos innego? Co polecacie?

  5. #65
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    to ja sie podczepie do tematu i zapytam o anteny. Od pewnego czasu rozwazam zmiane mojej metrowej anteny magnesowej na taka ok. 40 cm. Wiem, ze zasieg bedzie krtoszy, ale mi potrzeba zawsze zapytac mijanego mobilka o sytuacje. Obecna antena jest za dluga i mnie denerwuje. Mala jest poreczniejsza, lepiej wyglada na aucie i mozna ja gdzies schowac. Jaka antene wybrac. Moze byc replika (podrobka) jakiegos presidenta? Czy te repliki maja takie same wlasciwosci, czy jest to zupelnie cos innego? Co polecacie?
    Wiem że SIRIO robi anteny wyglądające zupełnie jak fabryczne anteny w autach grupy VAG. Pod antenę da się podpiąć CB, radio, a także nawigację. Mój ojciec miał to w Lexusie- w ogóle nie widać że masz CB, jednak zasięg nie był zbyt szczególny, ale skoro mówisz że głównie pytasz mijanych kierowców to powinna wystarczyć:

    TRIFLEX SIRIO uniwersalna antena CB,FM,GSM,GRATIS (2048522504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  6. #66
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    chodzi mi o antene na magnesie i najlepiej do 100 zl Jesli ktokolwiek mial z czyms takim stycznosc to prosze o komentarz

  7. #67

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Jeśli chodzi o radio to Uniden 520 xl jest kompromisem pomiędzy ceną a jakością. Sam używam tego radia w połączeniu z anteną President Florida, żeby zapytać o drogę to wystarcza a nawet można chwile dłużej pogadać

  8. #68
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Ja polecam YOSAN TURBO MULTI, używam od półtorej roku i jestem zadowolony

    CB Radio YOSAN TURBO MULTI - opis, informacje, dane techniczne produktu

    ---------- Post dodany o 09:38 ---------- Poprzedni post z 09:31 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    to ja sie podczepie do tematu i zapytam o anteny. Od pewnego czasu rozwazam zmiane mojej metrowej anteny magnesowej na taka ok. 40 cm. Wiem, ze zasieg bedzie krtoszy, ale mi potrzeba zawsze zapytac mijanego mobilka o sytuacje. Obecna antena jest za dluga i mnie denerwuje. Mala jest poreczniejsza, lepiej wyglada na aucie i mozna ja gdzies schowac. Jaka antene wybrac. Moze byc replika (podrobka) jakiegos presidenta? Czy te repliki maja takie same wlasciwosci, czy jest to zupelnie cos innego? Co polecacie?
    Mari, tu masz adres dobrego sklepu z CB:
    CB-Serwis 22 Rafał Pyrka - Jabłonna, Modlińska 22 - mapa Polski, baza firm - Zumi.pl

    Pytaj o Henia, na pewno dobierze Ci odpowiednią antenę do Twoich oczekiwań.

  9. #69
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Mari z anten do 40 cm jedynie President Florida, ma tylko jeden minus po przekroczeniu 140 km/h zaczyna troszke swiszczeć, z racji swojej budowy. no i powyżej 200 zaczyna sie przesuwać , zresztą jak masz czas zapraszam do mnie okolo 30 anten mam na miejscu zawsze jakąś wybierzesz

  10. #70
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
    Mari z anten do 40 cm jedynie President Florida, ma tylko jeden minus po przekroczeniu 140 km/h zaczyna troszke swiszczeć, z racji swojej budowy. no i powyżej 200 zaczyna sie przesuwać , zresztą jak masz czas zapraszam do mnie okolo 30 anten mam na miejscu zawsze jakąś wybierzesz
    A jako fachowiec w tej dziedzinie mógłbyś polecić jakieś radyjko? Ojciec ma Presidenta Johnny III i w sumie bardzo fajne, ale nie chce wydawać 500zł na radio. Czytałem gdzieś że dobrym radiem jest Alan 102, czy wiesz może coś na jego temat?

    Pozdrawiam!

  11. #71
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Alan 102 (lub 199)w obecnej fabrycznej konfiguracji to niestety totalny szumofon, to co ja moge polecić czego sam używam to Uniden 520XL najlepiej w starej mechanice, koszt okolo 250 zł i radyjko przyćmi Ojca Presidenta Johnego III

  12. #72
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    wottka dzieki, chetnie podjade Ja od okolo 7 lat uzywam unidena 520 (nie pamietam literek) i tez uwazam, ze jest ok. Tylko ta antene bym na mniejsza zmienil...

  13. #73
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    wottka dzieki, chetnie podjade Ja od okolo 7 lat uzywam unidena 520 (nie pamietam literek) i tez uwazam, ze jest ok. Tylko ta antene bym na mniejsza zmienil...
    Mari zapraszam , popatrzysz sobie , sprawdzimy odrazu na aucie

  14. #74
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    No to git! Bede jechal kiedys do lublina to zajade do Ciebie. Od razu bys mi ustawil antenke, jesli mozesz. Napisz mi na PW namiary na siebie to w niedalekiej przyszlosci podjade.

  15. #75
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Zna ktoś może to radyjko?

    ALAN-48 PLUS MULTI (2061957191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Mam możliwość kupienia go w zestawie z anteną President ML-145 i zastanawiam się nad tym poważnie, bo ogólnie jeżeli chodzi o "design" to podoba mi się Pozostaje tylko pytanie jak będzie się spisywało. Co kolega Wottka może powiedzieć o tym radiu?

    Pozdrawiam!

Podobne wątki

  1. Radio RNS-E
    Przez allkado w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 22:49
  2. Radio 2 DIN w TT MK1
    Przez radektg w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-02-2015, 12:37
  3. CB Radio
    Przez miskof w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 19-03-2014, 07:47
  4. Radio ori.
    Przez RADEK89 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 18:56
  5. Radio
    Przez w0jt4k w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-03-2011, 23:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •