Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: UKRADLI MI DZISIAJ MOJA NIEBIESKA BESTIE !!!!

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    lubuskie/wielkopolskie
    Posty
    13

    UKRADLI MI DZISIAJ MOJA NIEBIESKA BESTIE !!!!

    eh.. brak mi slow
    Jak zobaczycie niebieskie ufo ...
    Chociaz watpie aby ktos poruszal sie jeszcze tym samochodem.


    (((((((

  2. #2
    Gość
    strasznie wsp??czuj?! JAk to si? sta?o? Na ulicy? W domu? Powiedz co? wi?cej! My?la?em, ?e takie furexy nie s? popularne w?r?d z?odziei, z uwagi na ich rzadko??.. Hm... co za chamstwo! Pozdrawiam i g?owa do g?ry, na pewno si? znajdzie (AC mia?e??)

  3. #3
    Gość
    kurna... nie pami?tam has?a, a klepi? z obcego kompa... W ka?dym razie to ja, Maciek zwany Prezesem...

  4. #4

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    lubuskie/wielkopolskie
    Posty
    13
    Ukradli z gara?u podziemnego, kt?ry znajduje si? pod blokiem w Poznaniu.
    Samochod zostawilem wczoraj ok. godziny 20-tej a dzisiaj o 8:00 bylo juz tylko puste miejsce i slady opon.
    Mam AC na minimalna kwote


    Oby Wam si? to nie przydarzy?o !

  5. #5
    MI TO SAMO PRZYTRAFI?O SIE W POZNANIU NA SIKORSKIEGO, WIECZOREM WJECHA?EM DO GARAZU POD BLOKIEM A RANO TAXI I NA POLICJ? ! WSP?CZUJE CI I MAM NADZIEJE ZE SIE ZNAJDZIE !

  6. #6
    Maciek
    Gość
    co za kibel... jaja bym takim palantom urywa?... przepraszam za s?ownictwo. Co za chu..............

  7. #7

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    Wyrazy wsp??czucia dla wszystkich pozbawionych TeTetek.... Sam mieszkam w Poznaniu i trzes? portkami jak musze gdzie? auto zostawi? na mie?cie

    Rozmawia?em kilka dni temu ze znajomym z drog?wki z Poznania i ten powiedzia?, ?e od kilku tygodni najcz??ciej kradzionymi autami (z tych lepszych) jest Audi A6 i A8 - dotyczy to Poznania i okolic.

    7 marca pu?ci?em post "Kradzie? TT" i jakos nikt nie poci?gn?? tematu a chodzi?o mi opis zabezpiecze? jakie stosujecie w swoich ufokach. Kolega "Seba" niech si? wypowie czy mia? co? wi?cej opr?cz fabrycznych zabezpiecze?. Wi?kszo?c z nas ?aduje w auta ci??kie pieni?dze ?eby auto by?o wyj?tkowe - b?l jest w?asnie wtedy kiedy dostajemy odszkodowanie.... nikomu nie ?ycze takiej sytuacji bo wszyscy wiemy ?e s? marne szanse, ?eby dostac takie pieni?dze jakie faktycznie wsadzili?my w samoch?d.

    Pom??my sobie wzajemnie i wymie?my si? opiniami bo dla ka?dego troszk? bardziej wtajemniczonego wiadomo, ?e omini?cie zabezpiecze? fabrycznych w autach Audi nie jest dla kogo? "odpowiednio wyposa?onego" ?adnym problemem..... takich aut nie kradnie sie ?omem.
    Je?li kto? chce wiedzie? jak to na priva........

  8. #8
    Awatar pavel
    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    GKW (pomorskie)
    Posty
    133
    Sebo,

    jestem w szoku i strasznie Ci wsp?lczuje.


    Paradoksalnie dzisiaj do po?udnia m?j srebrniak sta? u elektryka i dosta? bardzo prosty, indywidualny immobilizer. Co?tam tajemnego trzeba dotkn??- inaczej czego?tam zabraknie (paliwa czy iskry). Urz?dzenie banalne i niedrogie, pono? skuteczne ale wole nie zapesza?.

    Dotychczas, tzn. od prawie 2 lat oprocz fabrycznych zabezpieczen mialem jedynie blokade skrzyni bieg?w, ktorej uzywam podczas parkowania w podejrzanych miejscach i pobytu w du?ych miastach.

    Z wyj?tkiem jednego przypadku, gdy tu? przed Warszaw? pi?ciu ?ysych w czarnej beemce dawalo mi przez szybe znaki, ze maja "jak?? wa?n? spraw?" i zebym zjecha? w boczn? droge- jako? nie mialem incydent?w ze z?odziejami. Zreszt? tamci pow?chali tylko spaliny.

    trzymaj sie Sebo !!!

    pozdrowienia dla wszystkich
    pavel

  9. #9

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    STRASZNIE WSP?CZUJ? !!!!!!! TO PRZECIE? SKURW...... TO JUZ NA KAR? ?MIERCI ZAS?UGUJE !!

  10. #10
    Cezary Magier
    Gość
    mnie ostatnio udalo sie znalesc alarm, ktory jest obslugiwany z oryginalnego kluczyka (jak ktos chce nazwe to sie dowiem) wiec nie musze wieszac sobie dodatkowych pilotow itp co mnie np. strasznie wnerwia, tylko uzbrajam i wylaczam oryginalnym pilotem w kluczyku... (podobno tylko jedna firma ktora podpisala kontrakt z audi je robi). nie jest wcale taki drogi-kosztowalo mnie to razem z montarzem 450,00zl. ma tez funkcje antynapadowa i jeszcze jeden patent ze trzeba "cos tam gdzies tam nacisnac" bo nie odpali, tzn zgasnie po minucie. oprocz tego chlopak ktory zakladal mi alarm powyciagal mi wkladki z zamkow tak ze nie da sie drzwi otworzyc zadnym lamakiem itp.-polecam!
    i wspolczuje starty!

  11. #11

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    Cezary jak by? m?g? to daj namiar na firm? gdzie Ci robili ten alarm - chyba si? skusz

  12. #12
    Cezary Magier
    Gość
    Sluchaj robi to moj znajomy w ?odzi, tak wiec mam pewnosc ze jest to zrobione dobrze i zadnaj lipy mi nie wciska, poza tym jest atrakcyjny cenowo . Alarm jest f-my "Proxima" - konkretnie do samochodow audi.
    jak bedziesz zainteresowany pisz na prv!

  13. #13
    Gość
    Czekam na dokument o umorzeniu post?powania w sprawie kradzie?y.
    Po tym okresie mo?na ubiega? si? o odszkodowanie (max 60 tys ).
    Pozostaje tylko czeka? i szuka? nowego samochodu.

  14. #14

    Dołączył
    May 2003
    Skąd
    Kuj-Pom
    Posty
    9
    Ja takze dolaczam sie do kondolencji napisz czy miala jakies znaki szczegolne bo u nas kreci sie jakas niebieska watpie zeby to byla ta ale... opisz znaki szczgolne wiem ze to dosc pozno ale jesli mozesz to napisz pozdrawiam i wspulczuje ...

  15. #15

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    lubuskie/wielkopolskie
    Posty
    13
    Rowniez watpie.. po samochodzie to zostaly mi tylko hmm opony letnie .

    Znaki szczegolne? moze opis..
    brak spojlera z tylu
    felgi 17'' te blyszczace : )
    niebieska skora
    odrapana raczka hamulca recznego, dosyc mocno- to jedyny szczegol.
    -------------------------------------------------------------

    Gdzie w sieci mozna doszukac sie ciekawych ofert sprzedazy TT ?
    oprocz: mobile.de, ct.com.pl/baza, gratka.pl oraz trader.pl

Podobne wątki

  1. Niebieska APX r.2000
    Przez area_st w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-06-2017, 22:41
  2. [mk1] niebieska strzała 180 by Klakier
    Przez Klakier w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 01-07-2015, 16:50
  3. Złodzieje ukradli moją TT MK 1 224 Q
    Przez Bambino w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 08-10-2014, 20:48
  4. Audi TT 8N 1.8T, 180KM, niebieska:)
    Przez Ermenegildo w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-06-2014, 21:57
  5. ZNOWU UKRADLI:(:(:(
    Przez Ergox w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 24-06-2003, 01:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •