Panowie własnie otrzymałem Forgie 007 chyba tak. Powiem szczeże pięknie sa wykonane zwłaszcza w kolorze srebrnym. Robiłem test porównójąc orginalny a Forgie i sie okazało że forgie lekko sie naciska i praktycznie membrana nie opada jest około 0,5 cm szczeliny a w strarym opada prawie całkowicie i zostaje koło 1 mm i sie trzeba napocić. Po jezdzie próbnej nie widze różnicy ale jakby inaczej ale raczej nie było to warte 380zł. Mam nadzieje że auto musi przejechać te magiczne 100 km i będzie lepiej bo narazie jest inaczej ale niewiem czy lepiej. Poczekam do końca przysżłego tygodnia jeśli nie bedzie lepiej to zastosuje metode z podkładkami tak jak mi Artur opisywał i mam nadzieje że bedzie lepiej. Jakiej wielkościbędzie dla mnie podkładka przy wzwiększonym doładowaniu o 15% w seryjnym 180 ps i co sądzicie o moim temacie

[ Dodano: 8 Listopad 2008, 10:30 ]
Powiem tak dzisiaj rano troche poszalałem i auto jezdzi coraz lepiej mam nadzieje że to zasłucha Forgie hehe

[ Dodano: 8 Listopad 2008, 21:18 ]
Właśnie wróciłem z wypadu 200km do Bielska i musze powiedzieć że auto popierdala od 2 do odcięcia jak rakieta wreście moge sie autkiem nacieszyć aż mi żal było go gasić. Bajka Nie będe zapeszał bo jestem pesymistą pojezdze jeszcze z tydzień jeśli sie nie zmieni to normalnie wódke stawiam. Jeśli macie brak płynności przyśpieszenia tylko wymiana na FORGE.Pozdrawiam