Zacznę od samego początku. Nie ma znaczenia czy ktoś ma seryjne nagłośnienie czy BOSE.
Opisze wszystko co ja mam w TT. Z seryjnego sprzętu nie zostawiłem nic poza napisem na boczkach BOSE. Radio: Alpinie cda 9833r- od tego modelu w górę radzę szukać. Ja kupiłem z uszkodzonymi końcówkami mocy bo i tak mam podpięty wzmacniacz. Głośniki: Do drzwi potrzebujemy 2x16 i wysokie tony też x2. Ja mam mało znana firmę nie wiem czy jeszcze da się je kupić GMs audio. SUB: to zależy już czego oczekujemy. Możemy zrobić zabudowę która zajmie połowę bagażnika albo tak jak ja planuję zakupić super głośnik dwu-cewkowy JL w3v2. Co prawda jest drogi bo około 800 zł ale zajmuje niecałe 30 litrów i jest świetny.
Wzmacniacze: proponuje na głośniki z przodu zakpić mały wzmacniacz o dowolnej mocy i zamontować go pod tylną kanapą w coupe. Przydają się tez zwrotnice montowane do drzwi. Do SUBa to już również jest kwestia indywidualna jaki wzmacniacz. Jeżeli ktoś zdecyduje się na ten głośnik JL to już trzeba kupić coś lepszego.
Ja zleciłem wszystko osobie która wykonuje zabudowy audio. Jeżeli ktoś jest z okolic Katowic/Bytomia to mogę podać numer tel. Koleś nie jest drogi a poza tym ma dostęp to podzespołów. Ma Audi a4 jako demo car i chętnie pokazuje co można zrobić z autem.
Ogólnie koszt wszystkiego zamknie się w cenie minimalnej około 2 tyś ale jak ktoś dołoży 1000 zł to już będzie wypas. Na sam koniec napiszę, że warto zmienić sprzęt bo przyjemność z jazdy jest bezcenna