[quote="Maxvibe"]BarTTek, Nie obraź sie ale mało wiesz w tym temacie Ale spoko JBL i firmy które podałeś sa fajne ale HERTZ to kamień milowy dla wspomnianych firm. Nie moge znieść tylko buszmena bo na forum www.audiocar.pl by cię zjedli. Mieli by racje bo to gówwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwoo


Pozatym to nie forum na takie pytanie www.audiocar.pl/forum
Sorki że dopisuje ale co ma pirnik do wiatraka.Kondesator ci długości naładowania baterii nie przedłuży. Kondensator jest po to żeby uzupełnić spadki napięcia.Wzmacniacz który podałeś jest w klasie niskiej nie średniej straszne brednie ;-D Wiesz nie chce z nikim wojować bo o to nie chodzi ale nie mogłem sie powstrzymać

[ Dodano: 12 Październik 2008, 19:56 ]
jeszcze jedno 1 farad jest na 500 W RMS czyli 1000 wat muzycznej ale prawdziwych oczywiście .Pozdro

[ Dodano: 12 Październik 2008, 19:59 ]


Skoro tak mowisz to Ok
Ja mowie z wlasnych doświadczenien, zawiodlem sie bardzo na Hertz i nigdy bym tego gowna nie kupil wiecej, co to Boschmana mam glosnik 1200W/ 500W RMS 2-cewkowy ktory wypada zajebiscie w testach i dorownuje np JBL, sluzy juz mi tyle lat i zero z nim problemow. Pozatym znajdz mi lepszy wzmacniacz w podobnej cenie od Boschmanna PCH-990ATX Oprocz tego jesli mialbym za duzo kasy to tylko Crunch
CO do kondenastora, tak jest on do wyrownywania skokow napiec.
Jesli masz dobry sprzet to bez niego ani rusz, a 2 akumulator to juz inna sprawa.
Zapraszam na strefacaraudio.pl