Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Witajcie - nowy na forum ;)

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223

    Witajcie - nowy na forum ;)

    Witajcie,

    Od kilku tygodni jestem pasywnym pochłaniaczem forum ale przyszedł czas aby się uaktywnić.

    Jak widze z poprzednich przywitań nie ja jeden TT kupilem troche przypadkiem choc od dłuższego czasu jestem zakrecony żywymi samochodami. Przymierzałem się do Subaru Impreza a najchętniej EVO ale z przyczyn rodzinnych dwa lata temu skończyło się na Foresterze 2,5 XT (6,0s do 100km/h) czyli calkiem fajnie na prostej ale niestety na zakretach i łukach trakcja jest gumiasta.

    Miesiąc temu byłem kilka dni w Luksemburgu bez konkretnego celu zakupu auta ale w jednym z komisów (przy których mimo wszystko z przyjemnością się zatrzymywałem) trafiłem na fajną, bezwypadkową, dobrze utrzymaną TT z relatywnie małym przebiegiem (54k) i cieplutką optycznie beżową skórką 3,2 quattro DSG. Nie mogłem odpuścić sobie jazdy próbnej z ciekawości i... się zaczęło... na pewno sami wiecie jak to jest Trakcja zupełnie inna niż w moim Forku, w miejscu nie stoi no i okazało się ze fotelik dziecięcy też mieści się z tylu (jak się potem okazało – mieści się marnie i musze jeszcze popracować nad tematem...).

    Musialem wracać do domu i nie dałem rady kupic samochodu na miejscu ale w kolejnych dniach zdalnie dociągnąłem temat i od kilku dni mam zarejestrowaną TT w PL pod domem

    W trakcie jazdy banan nie schodzi mi z twarzy i nie mogę doczekać się kolejnego wyjścia z domu!!! A żona cieszy się z Forka który będzie naszą rodzinną kanapą.

    żałuje troszke ze mam DSG bo jednak mimo wszystko radocha z jazdy bez merdania skrzynią jest nieco mniejsza ale kupilem co wpadło mi w oko i nie zamawiałem nowego w salonie wiec nie będę marudzić.

    Martwi mnie jeszcze ze na forum nie ma widocznych użytkowników wersji 3,2 a wszyscy maja zaturbione motorki ale mam nadzieje, ze nie wynika to z jakiejś fatalnej cechy 3,2... poza tym ze ciężki i gorzej się chipuje.

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Dawno na forum nikt sie nie powital w taki wyczerpujacy i fajny do czytania sposob

    Tak czy inaczej witam na forum , gratuluje zakupu i zycze bezproblemowej eksploatacji


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Witam, fajnie, że jest jakaś osoba z TT 3.2 V6 trochę na tym forum już czasu spędziłem ale nie widziałem jeszcze nikogo z takim silnikiem (i to z Wawy ) co nie znaczy, że nie ma.

    Gratuluję furki, napisz coś więcej np. jaki kolor ? A najlepiej to wrzuć jakieś fotki i pochwal się .

    Pozdrawiam
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  4. #4
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    OOO niezly silnik
    Witam Witam, czekam z niecierpliwością na fotki i moze pochwal sie jaka cena samochodu

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    Kolor - ciemny granat ale rozczuliła mnie ta jasno beżowa skórzana tapicerka - nigdy nie miałem samochodu z jasną tapicerką

    Cena – okazja to nie była... 20,3k EUR + koszty sprowadzenia, akcyza, rejestracja, etc. Kupowałem w komisie salonu Audi który zgodnie z lokalnym prawem musi dać roczna gwarancje na używany samochód wiec na pewno nie sprzedaje poniżej cen rynkowych. Gwarancji z Luxemburga raczej nie będę wykorzystywać ale mam pewność ze samochód nie jest bity oraz nadzieje ze jego stan techniczny jest względnie OK jeżeli dealer był skłonny się pod tym podpisać. Oczywiście przebieg potwierdzony dokumentami Audi. Kolejna nadzieja to ze jak z salonu to ryzyko ze kradziony znikome. To mój pierwszy używany samochód wiec powyższe mialo pewne znaczenie.

    Fotki wsadze jak pogoda się ustabilizuje, będzie ladne światło i umyje TT bo już ją zachlapałem

  6. #6
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Gratuluje koledze udanego zakupu, z tego co tu napisałeś to masz swieżutkie auto i napewno będziesz z niego bardzo zadowolony to swietny wóz, a DSG to tylko zaleta 3.2 trochę ociężały ale dzwięk V6 bezcenny :P :P Widzę że jesteś z Warszawy to możemy się spotkać w wekend i kilku jeszcze kolegów, ma być ładna pogoda, można się trochę pobujać po mieście w dostojnym towarzystwie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #7
    Awatar Artix
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    148
    Fajne auto i fajny silnik ! Skorka bananowa jest naprawde cool, ale trzeba o nia dbac.
    Z autopsji uwaga na nowe, granatowe jeansy ...
    Pozdro Artix

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK
    możemy się spotkać w wekend i kilku jeszcze kolegów
    W ten weekend niestety jestem totalnie zabukowany prywatnie i familijnie ale moze w przyszly uda sie cos skrecić byloby fajnie ))

Podobne wątki

  1. Nowy na forum, hello.
    Przez MarioE63 w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-01-2016, 08:36
  2. ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA NOWY SKRYPT / SILNIK FORUM
    Przez BarTTek w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-08-2010, 07:37
  3. Nowy dzial na forum
    Przez Arttur w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-01-2009, 18:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •