Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: zmiana języka komputera

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223

    zmiana języka komputera

    Mam problem – moja sprowadzona TT wciąż mówi (pisze) do mnie po niemiecku. Szukałem na forum i w necie ale nie znalazłem jednoznacznej informacji czy / jak / gdzie można zmienić język komputera na polski czy angielski. Dzwoniłem do ASO Audi w W-wie ale powiedzieli mi ze oni tego nie mogą zrobić i że może jakieś nieautoryzowane mniejsze warsztaty... przerabialiście to z Waszymi furkami? Co można zrobić?

  2. #2
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Ja po ściągnięciu TT z USA miałem wszystko w milach i farenthide. Musiałem rozkodować radio i pojechałem do elektronika. Przy okazji spytałem się go czy mógłby mi zmienić właśnie ten jak go Nazwałeś "język komputera" i nie było żadnego problemu. Nie wiem z jakiej części Wawy Jesteś ale mogę ci podać adres do dwóch elektroników tyle że to pólnocna strona Warszawy i okolice łomianek (jeden dokładnie na początku).

    Pozdro
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    Mieszkam na Białołęce wiec łomianki to żaden problem (jak przebiję się przez zwężenie przy żoliborzu Namiary na fachowców bardzo, bardzo poproszę. Jeżeli to możliwe to najlepiej telefon (ewentualnie na prv).

    Pozdro!

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    czemu na PRV ? nas wszyskich to interesuje a nie jednemu pomoże w przyszłości jeszcze od tego chyba jest forum nie ...
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  5. #5
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Nie ma sprawy teraz jestem w pracy ale jak wrócę to znajdę te adresy z telefonami i umieszczę tu, niestety nie pamiętam ulic bo to moje okolice i wszystko znam na pamięć,

    Cytat Zamieszczone przez PN
    jak przebiję się przez zwężenie przy żoliborzu
    jeśli chodzi Ci o zwężenie na wisłostradzie to już zrobili obie estakady (można nieźle się rozpędzić na tych trzech szerokich pasach )

    Pozdro
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    najlepszy namiar to telefoniczny -> dzieki niemu zdobędę i cene i dostępność i adres

  7. #7
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Co prawda nie mogę znaleść namiarów do tego chłopaka co mi to zrobił, ale podam Ci do innego (mój elektryk samochodowy dał mi jego wizytówkę i powiedział, że to geniusz jeśli chodzi o elektronike w samochodzie) więc nie powinnieneś Mieć problemów w razie czego daj znać a podjadę do tego swojego elektronika i wezmę od niego numer (nie wiem czy odległość między nimi to nawet nie kilometr), choć myślę, że nie będzie to konieczne.

    Dokładne namiary:

    "AVIP" Elektronika pojazdowa Audi,Volkswagen i pochodne
    Włodzimierz Kozłowski tel. kom. 0503 063 326
    Warszawa-Młociny
    ul.Dzierżoniowska 11
    tel/fax (022) 834 11 49
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    Super - wielkie dzieki! Mam mieć jeszcze jeden namiar od innego znajomego. Jak zbadam sprawę to poinformuje wszystkich jak to wygląda.

    [ Dodano: 1 Listopad 2008, 09:34 ]
    Niestety powoli zajmuję się sprawą... ale za to nieustępliwie dążę do tego aby moja TT nie „mówiła” do mnie po niemiecku.

    Dzwoniłem do człowieka którego polecił kondi – oczywiście zmienia język na angielski (polski nie jest dostępny). Koszt około 200 zł. Trzeba podjechać w ciągu dnia. W soboty nie pracuje.

    Od znajomego dostałem również namiary innego specjalistę od nawigacji i komputerów VAG. Powiedział to samo co powyżej tyle że cena u niego to 120 zł za zmianę z niemieckiego na angielski. Operacja podobno trwa 30 minut i trzeba się podstawić od poniedziałku do piątku 8-16. Będzie to dla mnie trochę problem ze względu na prace ale mam nadzieje, ze znajdę jakiś luźniejszy dzień.

    Niestety do tego tańszego człowieka mam tylko prywatną komórkę wiec nie chciałbym zamieszczać jej na forum. Jak przeprogramuje sobie kompa to wezmę jakieś bardziej „służbowe” namiary na warsztat i podam wszystkim zainteresowanym.

Podobne wątki

  1. wymiana komputera
    Przez sloebc4tt w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 10-07-2015, 06:06
  2. Regulacja komputera w Warszawie ?
    Przez ArnoldTT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 31-07-2013, 15:53
  3. Aktualizacja sterownika komputera BAM
    Przez HENRY007 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-02-2012, 20:33
  4. Co? dla fanów komputera i TTS
    Przez Dream w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 23:59
  5. Zmiana opon na zimowe a zmiana felg??
    Przez Justa w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-09-2009, 21:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •