max1236454, to może ja powiem co wiem . Blok 115 to wartości mówiące o doładowaniu, najważniejsze w nim są dwie rubryczki - wartość zadana i wartość mierzona. Wartość zadana to taka, którą komputer podaje do silnika, żeby osiągnął określone parametry pracy, wartość mierzona to taka, którą rzeczywiście osiąga silnik. Wchodząc do zakładki Engine>08Measure blocks wybieramy sobie blok 115 ( możemy wybrać jednoczdeśnie jeszcze inne, max 3) i robimy tzw. log dynamiczny, czyli mierzymy podczas jazdy w okreslonych warunkach (jadąc na 3 biegu od 1500obr naciskamy gaz na max i jedziemy tak do osiągnięcia max obr.) Wowczas po odpowiednim skonwertowaniu pliku, który się pojawi w katalogu VagCom/Logs odczytujemy wartości o których pisałem.
Szarobury- osobiście raczej unikam autoscanu, lepiej to robić ręcznie dla każdej grupy. Niektóre grupy, a szczególnie Haldex nie zawsze się prawidłowo łączą z interfejsem i to może mieszać. Poza tym zrób sobie wersję "Fully Registered" jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.