Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Kradzie? TT

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31

    Kradzie? TT

    Mam propozycj? mo?e wszyscy obecni wypowiedz? si? czy mieli ju? w?amy do swoich fur lub chocia? pr?by w?amu. Mo?e kto? ma ciekawe zabezpeczenie przed kradzie?? lub jaki? boski alarm, kt?ry sam goni z?oczy?c?.
    Osobi?cie opr?cz fabrycznego mam jeszcze antynapad i drugi immobilaser - do tego stopnia kombinacja PRZTYCZK?W jest u?o?ona, ?e jak odstawi?em kiedy? auto na serwis to dzwonili do mnie, ?ebym przyjecha? je odblokowa? bo im stan??o w poprzek hali i nie mog? ruszy? z miejsca :P - t?umaczenie przez telefon nie pomog?o i musia?em sam si? pofatygowa?.

    Mia?em kiedy? GPS ale tylko do test?w i g??boko si? zastanawiam nad monta?em (2500zl) i program do komputera ok 1000z? (zni?ka w PZU do 50%!!!!!! za GPS) abonament miesi?czny 100-200z? w zale?no?ci od systemu monitoringu. Pomiear po???eniea auta i pr?dko?ci co ok 30 sekund wi?c mo?na sobie potem obserwowa? w komputerku gdzie si? by?o - poza tym maj?c laptopa w aucie i kom?r? z GPRS jest to najta?szy spos?b na NAWIGACJ? SATELITARN? - mamy Polski s? ju? bezb??dne.


    W zesz?ym roku kupi?em sobie przeno?n? nawigacj? (GPS V) na www.garmin.pl i korzystam z niej aktywnie do dzi? - trafienie w ka?de miejsce w Polsce jest bezb??dne i bezproblematyczne POLECAM GOR?CO

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    warszawa
    Posty
    4
    Czesc ja u siebie mam dodatkowy alarm odpalany z kluczyka orginalnego imobilajzer i dodatkowo gps jest to o tyle dobre ze jesli wlaczy sie alarm to dzwoni mi telefon .za gps place ok 200zl miesiecznie . Ponoc najlepsza jest blokada skrzyni biegow (bolec ).
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •