Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: problem z air bag

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    284
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    52

    problem z air bag

    witam, wyskoczyl mi na wyswietlaczu napis air bag , znajomy mechanik usunal mi blad ale dzis znowu sie pojawil , dzis takze zauwazylem , ze nie dziala podgrzewanie fotela pasazera ( na tym fotelu wyskakuje blad poduszki) , moze ktos mial podobny problem?? co moglo sie stac? z gory dziekuje i pozdrawiam

  2. #2
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    Właśnie pod fotelem jest taka kostka, którą trzeba czasami oczścić lub wymienić i po kłopocie. Zniknie Ci wtedy lamka air baga.

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    odepnij kostki zobacz w jakim są stanie...mi jakis czas temu też wywaliła kontrolka ...po czyszczeniu auta ale wypopiołem wszystkie kostki wpiołem od nowa bład skasowałem i git

    [ Dodano: |12 Sie 2010|, 2010 20:45 ]
    a jak będzie klops to podaj jaki to bład...bo jesli 65535 to troszkę gorzej ale skoro maty też nie działają to raczej nie to co myślę...

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    284
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    52
    ok dzieki chlopaki , sprawdze i dam znac :P

  5. #5
    Awatar arthstudio
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Isle of Man
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    122
    Tylko sie z tym nie opieprzaj, bo każdy najmniejszy błąd zw. z airbagami powoduje wyłączenie całego systemu poduszek w aucie. jak cos pukniesz to żadna nie wystrzeli a chyba bys tego nie chciał... Ja bym nie chciał

  6. #6

    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    284
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    52
    znowu skasowalem blad i czekam czy znowu sie zapali gdy nie bede przesuwal fotela , niestety nie mialem ostatnio czasu tego naprawic a sam nie moge wypiac tych kostek i przeczyscic bo nie chce ich urwac a wypiac mi sie nie chca ..... poczekam a gdy mi sie ponownie zapali definitywnie oddaje auto do naprawy chyba ze ktos mi podpowie jak wypiac te kostki i ktore trzeba tak zeby nic nie uszkodzic?

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    normalnie się wypina jak kostki tylko gdzieś jakiś plasticzek trzeba wcinsąć lub odgiąć żeby zwolnić zatrzask..generalnie nie jest to filozofią i jak robiłem po raz pierwszy to nie miałem z tym kłopotu więc obadaj gdzie jest zatrzask i ściagniesz bez problemu no chyba ze Ci zardzewiały i na pinach nie chcą puścić ale wątpię...

  8. #8

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    lubuskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    50

    airbag...

    Czesc - jestem tu nowy i od niedawna (moze 3 miechy) szczesliwym posiadaczem TT.

    Mam oczywiscie problem z airbagiem - zapalil mi sie kilka dni temu jak byly pierwsze mrozy. Znaczy lampka a nie airbag :P
    Pomyslalem o kostce pod fotelem o ktorej piszecie w tym watku (dosc czesto przesuwany jest fotel). Moglby mi ktos napisac gdzie dokladnie jest ta kostka? Sprawdzilbym styki bo mnie juz krew zalewa z tym bledem... Czy ta kostka jest abrdizej z przodu czy bardziej z tylu, z lewej czy z prawej, czy moze trzeba demontowac fotel aby ja rozlaczyc?

    Pozdro, Wojtas

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    pomiędzy szynami ..odsuwasz fotel do końca i widać, lecz nie pamiętam czy nie trzeba czegoś tam przesunąć albo coś żeby wypiąć, ale dojdziesz skoro ja pierwszy raz to robiąc doszedłem jak odpiąć i wpiąć to dasz rade lecz zeby kontrolka znikneła trzeba vagiem bład skasować, i te twierdzenia że jeśli jest ok to się zapali zgaśnie i zapali to nie prawda u mnie się zapalała i nic nie gasło a winą była koska i po skasowaniu vagiem było wszystko ok

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •