Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dobijam do Was!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31

    Dobijam do Was!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cze?? WSZYSTKIM

    UFOka mam ju? od roku ale na Wasz? list? klubowicz?w wskakuj? dopiero teraz. Przemieszczam si? cz?sto po Polsce i spotkanie TT gdzie? na trasie to jeszcze rzadko?? ale jak juz si? spotka to radocha jest nies?ychana!!!!!!!!

    Od razu mam temat do rozwini?cia dla zainteresowanych. Mianowice przejecha?em w nieca?y rok ponad 80.000km. Czy kto? ma wi?ksze przebiegi i mo?e podpowiedzie? na co nale?y zwr?ci? wi?ksz? uwag? ni? na znikaj?ce klocki i tarcze hamulcowe od zbyt gwa?townych hamowa??????

    Pozdrawiam
    Marcin Szymkowiak

  2. #2
    Bartek
    Gość
    Cze??

    Ja mam TT od maja i przejecha?em dok?adnie 76tys. km J Jedyne, na co zawracam uwag? to olej po 15tys.km, tylko oryginalne klocki, bo si? tak bardzo nie grzej?, a no i opony – na to powinienem cz??ciej patrze? tylko kasy brakuje, ale ci?nienie, co dzie? sprawdzam J A problemy mam ze sprz?g?em, bo kupi?em j? po wypadku i od pocz?tku by?o cos nie tak. Reszta to ok..

    Pozdrawiam
    Bartek

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Hmmm - ja mam ok 125 tys nabite i stan jest ok oprocz kilku znanych nam juz wad oraz rzeczy kt?re normalnie sie zuzywaj? np: koncowki drazkow , gumy stabilizatora , w quattro wieszaki od wydechu , gumy od amor?w, ?ar?wki postojowe i taki tam heh , jednak szczegonie zima trzeba zwracac uwage na temperature oleju zeby turbinki nie zatrzec - a tak to w rure
    TTC Quattro
    GG 1539752

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •