Cytat Zamieszczone przez Maciek B.
MOJA TT TO NARAZIE STANADROWE 180 KM ,ALE NIEDLUGO!!!ZAMOWILEM CHIP MTM I SZUKAM JAKIEGOS DUZEGO INTERCOOLERA.JEST OBNIZONA 50MM , KOLA 17" ORYGINALNE AUDI , SZYBKI CHROM (NIE FOLIA)
PRAWIE ZAPOMNIALEM.....LADA DZIEN BEDE MIAL OSTATNIA PUSZKE OD QUATTRO (2 RURKI)
POZDROWIONKA
czesc! musi byc ladna-podeslij jakies fotki najlepiej!
jesli chodzi o wydech to mam nadzieje ze ty tez masz wersje quattro bo jesli nie to bedziesz musial wyciac oslone na kolo zapasowe-generalnie nie jest to skomplikowany zabieg (mam fotki jak by co)
co do MTM'u to uwazam ze popelniles blad-po co przeplacac???(zreszta nie sa tacy dobrzy jak by sie wydawalo, moga to potwierdzic nasi znajomi)- ale to juz twoja sprawa (mam nadzieje ze to co obecuja bedziesz mial na wydruku z hamowni)
intercooler- jesli masz zamiar robic tylko elektronike o ktorej wspomniales to nie widze sensu wydawac na niego pieniedzy bo w niczym ci to nie pomoze-chyba ze masz w planach ciagnac moc jeszcze wyzej, to owszem!
a powiedz mi Maciek czy sam obnizales auto-jesli tak to jakie sa wrazenia i czy wymienione masz tylko sprezyny czy cale zawieszenie???

pozdrawiam!
p.s- czapke wysle ci w poniedzialek (bardzo dobry wybor-szara bedzie ci sie podobala, sam sobie taka zostawilem!)