Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Wątek: jestem nowy.kupiem sreberko tydzien temu.

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    42

    jestem nowy.kupiem sreberko tydzien temu.

    Lepiej chyba nie moglem wybrac niz tt!!!
    Szkoda tylko ze u nas jest ich tak malo (1 szt.)
    Do zobaczenia na zlocie.

  2. #2
    Maciek
    Gość
    Witaj szcz??ciarzu!
    Pode?lij troch? danych o swoim furexie, zdj?cia te? mile widziane!
    Pozdrawiam i witam w KlubieTT.

    Prezes

  3. #3
    Cezary Magier
    Gość
    rowniez witam i gratuluje wstapienia do naszego grona!
    milego uzytkowania i mam nadzieje ze zobaczymy sie 1 maja w Modlinie!

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    ??d?
    Posty
    8
    Witam
    Jesli mozna tez chetnie bym sie zapisal choc moja TT jeszcze w produkcji na tasmie hehe ;(
    Ale jak tylko przyjedzie przywitam was na zlocie

  5. #5
    Maciek
    Gość
    jak to mi?o widzie? przybywaj?cych maniak?w TT! Witamy, witamy! Skoro Tw?j furex jeszcze w produkcji, to znaczy mo?e, ?e TT V6??? ALe by by?o!!! Tak, czy inaczej! WELCOME!

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    42
    MOJA TT TO NARAZIE STANADROWE 180 KM ,ALE NIEDLUGO!!!ZAMOWILEM CHIP MTM I SZUKAM JAKIEGOS DUZEGO INTERCOOLERA.JEST OBNIZONA 50MM , KOLA 17" ORYGINALNE AUDI , SZYBKI CHROM (NIE FOLIA)
    PRAWIE ZAPOMNIALEM.....LADA DZIEN BEDE MIAL OSTATNIA PUSZKE OD QUATTRO (2 RURKI)
    POZDROWIONKA

  7. #7
    Cezary Magier
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Maciek B.
    MOJA TT TO NARAZIE STANADROWE 180 KM ,ALE NIEDLUGO!!!ZAMOWILEM CHIP MTM I SZUKAM JAKIEGOS DUZEGO INTERCOOLERA.JEST OBNIZONA 50MM , KOLA 17" ORYGINALNE AUDI , SZYBKI CHROM (NIE FOLIA)
    PRAWIE ZAPOMNIALEM.....LADA DZIEN BEDE MIAL OSTATNIA PUSZKE OD QUATTRO (2 RURKI)
    POZDROWIONKA
    czesc! musi byc ladna-podeslij jakies fotki najlepiej!
    jesli chodzi o wydech to mam nadzieje ze ty tez masz wersje quattro bo jesli nie to bedziesz musial wyciac oslone na kolo zapasowe-generalnie nie jest to skomplikowany zabieg (mam fotki jak by co)
    co do MTM'u to uwazam ze popelniles blad-po co przeplacac???(zreszta nie sa tacy dobrzy jak by sie wydawalo, moga to potwierdzic nasi znajomi)- ale to juz twoja sprawa (mam nadzieje ze to co obecuja bedziesz mial na wydruku z hamowni)
    intercooler- jesli masz zamiar robic tylko elektronike o ktorej wspomniales to nie widze sensu wydawac na niego pieniedzy bo w niczym ci to nie pomoze-chyba ze masz w planach ciagnac moc jeszcze wyzej, to owszem!
    a powiedz mi Maciek czy sam obnizales auto-jesli tak to jakie sa wrazenia i czy wymienione masz tylko sprezyny czy cale zawieszenie???

    pozdrawiam!
    p.s- czapke wysle ci w poniedzialek (bardzo dobry wybor-szara bedzie ci sie podobala, sam sobie taka zostawilem!)

  8. #8

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    42
    NAJPIERW MTM.NIE WIEM CZY PRZEPLACAM ?! PLACE ZA TO 1200 ZL.!!!
    W ZAWIESZENIU WYMIENIONE SA TYLKO SPREZYNY.JEZDZE DO TEGO NA 17 I JEST BARDZO SYMPATYCZNIE,ZRESZTA ZOBACZYSZ W MAJU NA ZLOCIE.
    NIE MAM TEZ LOTKI NA KLAPIE BAGAZNIKI I UWAZAM ZE DUZO LEPIEJ SIE PREZENTUJE.
    DZIEKI ZA CZAPECZKE.
    POZDRAWIAM

  9. #9
    Maciek
    Gość
    To obni?enie jest kusz?ce.... I tylko spr??ynki podmieni?e?? Amortyzatory zosta?y te same? Jakie koszty? Co do Chip'a MTM, to za te pieni??ki mo?na faktycznie sprawdzi?. A jak wyglda kosztorys chromowych szybek? Przyciemni?e? wszystkie??? Pozdrawiam.

    P.S. Szara czapeczka jest COOL!

  10. #10

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    42
    Kuszace i jakie efektowne!!!Efektywne tez!!! Tak tylko sprezyny.W Tipie w Berlinie za 200 Euro (komplet).Amortyzatory zostaly.Przez to nie jest az tak przesadnie twardo.
    Chromowe szybki juz byly jak kupilem.Podobno ok. 3000 zl.(nie jestem pewien.tak powiedzial mi ten gosc od ktorego kupilem TT)Wszystkie przyciemnione.Efekt jest za......y.

  11. #11
    Cezary Magier
    Gość
    Maciek bardzo dobre sprezyny progresywne H&R kosztuja ok 900zl.
    daja - 40mm (moga zostac seryjne amory!)
    bede je mial wkrotce u siebie

    Macku B.- a ty nie kupiles tego auta przypadkiem z ?odzi- bo pamietam ze jezdzilo takie ze srebrnymi szybami ale juz go nie widze...?

  12. #12

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    42
    [/b]KUPILEM AUTKO Z POZNANIA ALE TO W LODZI TEZ OGLADALEM I BYLO TROSZKE ZAJECHANE.PODZIEKOWALEM.

  13. #13

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    ??d?
    Posty
    8
    Nie V6 to niejest wogule niewiem czy mozna ja tak latwo dostac bo niebylo jej w ofercie TT`ek.
    Zamowilem 225 Quattro Niebieskie .
    Co do ostow nizej to mam pare autek tunningowanych przez mtm np a6 2.5tdi i allroad`a i nienarzekam .

  14. #14
    Cezary Magier
    Gość
    nie chodzi tu ze MTM to dno tylko o to ze to co oni proponuja mozna zrobic naprawde duzo taniej i nawet (takie jest moje zdanie) lepiej!

    Mowisz ze masz allroada MTM ? hmmm...nie widzialem jeszcze w Lodzi takiego okazu - wpaniesz na nocny street jak ci dam znac gdzie i o ktorej? w sumie to calkiem niezle pomyka - 2,7 czy 2,5 ?

  15. #15

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    ??d?
    Posty
    8
    Moze niewidziales dlatego ze niema zadnych zmian zewnetrznych ani zadnego napisu MtM itd..

Podobne wątki

  1. jestem tu nowy
    Przez Jacek37 w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-01-2014, 22:12
  2. Jestem nowy
    Przez benq1989@wp.pl w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17-06-2012, 12:33
  3. Nowy akumulator pada co tydzień
    Przez Altar w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-08-2011, 21:34
  4. Jestem tu nowy
    Przez ZUCZEK w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-04-2008, 23:21
  5. Jestem nowy;
    Przez varna w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2007, 19:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •