Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z układem chłodzenia

  1. #1
    Awatar K1CrasH
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Śrem
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Żółty
    Posty
    33

    Problem z układem chłodzenia

    Pojawił się u mnie problem z układem chłodzenia. Auto nagrzewa się do czerwonego pola i się nie schładza. Nie działa ogrzewanie. Jak się zaczęło: zrobiłem trasę 15 km i wszystko było w porządku. Po około godzinie po ponownym odpaleniu samochodu wyskoczyła kontrolka poziomu płynu chłodniczego. Musiałem dojechać do domu, poziom był w porządku więc postanowiłem kontynuować jazdę. Po niecałych 2 KM, temperatura weszła na czerwone pole. Auto zostało przetransportowane pod dom i zacząłem je diagnozować. Jak dotąd wymieniony został czujnik temperatury płynu chłodzącego, termostat i pompa wody, ale problem nadal pozostaje. Co jeszcze mogę sprawdzić?

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Sprawdzałeś jak działają wiatraki?
    Czy oba działają i się włączają?
    Klima z automatu włącza drugi wiatrak, czy jak wzrasta temperatura i włączysz klimę to spada temperatura wody?
    __________________________
    Pozdrawiam

  3. #3
    Awatar K1CrasH
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Śrem
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Żółty
    Posty
    33
    Wydaje się, że problem rozwiązany. Profilaktycznie wymienione zostały następujące elementy: termostat, czujnik temperatury, pompa wody (był już na nią czas i tak), trójnik układu chłodzenia, kawałek węża gumowego w układzie chłodzenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •