Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: LOGI problem z brakiem zapłonu wycina wtryski po przekreceniu kluczykiem

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2024
    Płeć
    Skąd
    Drzycim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    brązowy
    Posty
    7
    ok dotarłem do momentu gdzie wiem ze bez programatora nie pojde dalej.Wydaje mi sie to dla mnie najprostrze rozwiazanie na ten moment.Pewnie ktoś by podszedł i zagrał i po temacie ^^ a ja trenuje xD
    kasowalna i programowalna pamięć tylko do odczytu – e2prom zeby cos tu zmienic potrzeba pradu elektrycznego i fizycznie na miejscu.
    Nie wiem jak inni sobie z tym radzą ale mam kabel hexa v2(chip atmega 162) kppl(chip ch340) powinno hulać jak trzeba do odczytu i kess v2 (zabawka do nowszych aut) zeby po obd2 działać sprawnie. Dzisiaj widze ze zabawka ktag na stoł byłaby dla mnie lepsza na poczatek. Co prawda z jednego ecu zczytalem kess v2 ale lutowałem 10 kilo rezystora na pinach od flash memory i atakowałem to bootloaderem wpinajac sie w 12+ /gn/ 12+ czerwony i kline zołty
    Poslucham glosu rozsadku i kupie lapka tylko pod xp i drivery bo z 7 bedzieszcze malo wiele ale z 10 jest rożnie.

    potrzebuje 2 x e2prom a82c250 to pierwszy kolega(do ostatniego wlasnie sie dobieram)(update 3.53 AM )( a82c250 jest taki sam) z kazdergo licznika wyciagnac kod do logowania bo potrzebny bedzie to adaptacji 1 licznika w aucie. w sumie z ecu tez musze imo ogarnac z 9504 i zczytam modul komfortu 2904. moja uwaga wszystkie programy po ang to zaczniecie kleic co z czym sie je bo tu polski i ang to mozna sie bawic jak ktos robi to na codzien
    nie mam pojecia czy ktos to czyta ale moze komus kiedys sie przyda
    Ostatnio edytowane przez icewtf ; 14-02-2024 o 05:15

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •