Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Wymiana przewodów podciśnienia proszę o pomoc.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez staszek Zobacz posta
    A myślisz ze mogłaby być to wina źle ustawionego rozrządu? Bo czytałem ze jest takowa możliwość. Tylko ze auto odpala normlanie nie ma jakiś niepokojących dźwięków.
    Ciężko est mi odpowiedzieć nie widząc i nie słysząc jak działa silnik.
    Ogólnie temat wymiany rozrządu w TT jest prosty, wiec mechanik z doswiadczeniem nie powinien źle ustawcie znaków przy wymianie rozrządu. No, ale... nigdy nie wiadomo.
    Z drugiej strony węże mają ponad 20 lat i też już ich żywot na wykończeniu i o nieszczelność łatwo.
    __________________________
    Pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2023
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Ciężko est mi odpowiedzieć nie widząc i nie słysząc jak działa silnik.
    Ogólnie temat wymiany rozrządu w TT jest prosty, wiec mechanik z doswiadczeniem nie powinien źle ustawcie znaków przy wymianie rozrządu. No, ale... nigdy nie wiadomo.
    Z drugiej strony węże mają ponad 20 lat i też już ich żywot na wykończeniu i o nieszczelność łatwo.
    Jutro będę brał się za wymiane wszystkich przewodów podciśnienia zamówiłem silikonowe po 3m powinno wystarczyć. Czy przewody od odmy tez byś wymienił na moim miejscu? Mógłbym ci podac whatsappa i wysłać ci filmik jak chodzi samochód bo wydaje mi sie ze po wymianie rozrządu jednak chodzi troszkę głośnej. Jezeli to nie będzie problem dla ciebie.

  3. #3
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez staszek Zobacz posta
    Jutro będę brał się za wymiane wszystkich przewodów podciśnienia zamówiłem silikonowe po 3m powinno wystarczyć. Czy przewody od odmy tez byś wymienił na moim miejscu? Mógłbym ci podac whatsappa i wysłać ci filmik jak chodzi samochód bo wydaje mi sie ze po wymianie rozrządu jednak chodzi troszkę głośnej. Jezeli to nie będzie problem dla ciebie.
    Nawet się nie zastanawiaj, przwody odmy też wymieniaj. Sprawdź jak kolanko wygląda przy skrzyni korbowego, czy nie ma luzu i czy nie jest pęknięte, bo też warto wymienić.
    Ewentualnie zastanów się nad uproszczeniem systu odmy i wstawieniu catch tanka.
    __________________________
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •