Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: porada przy zakupie tego egzemplarza

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    265
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Black
    Posty
    11

    porada przy zakupie tego egzemplarza

    Cześć, z racji może tego, ze jestem coraz starszy i jeszcze kilka lat temu miałem 8j a teraz przez ostatnie czasy latałem służbowymi samochodami- mam zajawkę żeby kupić sobie znów cudowne tt i robić je sobie na weekendy. Coś w stylu kupić tanio, ale zrobić wszystko po swojemu.

    Stad pytanie czy za ciut mniejsze pieniądze niż w tym ogłoszeniu kupić takiego skrzatka.
    Mam do gościa 10km i jestem ciekawy co o tym myślicie i na co zwrócić uwagę przy tym jak tam pojadę ????
    i czy w ogóle jest waszym zdaniem warto zrobić te 10km do faceta ????
    wiem, ze 5 właścicieli po prostej weryfikacji na gov

    pozdraaaawiam serdecznie IMG_7390.jpgIMG_7392.jpgIMG_7393.jpgIMG_7395.jpgIMG_7396.jpgIMG_7398.jpegIMG_7397.jpg

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    10km zawsze warto zrobić i zobaczyć z czystej ciekawości co w świetle dziennym przedstawia ta TT.
    Zdjecia nie przyciągają mojej uwagi, do tego brak poduszki pasażera, fotele tragedia, wspomniane sprzęgło.
    Jeżeli chcesz się bawić w remowacje, to warto sprawdzić kondycję silnika i haldexa, no i stan blacharki.
    Cena niska, ale trzeba skalkulować ile wydasz na doprowadzenie do stanu przyzwoitości, względem kupienia w lepszym stanie z mniejszym nakladem napraw.
    __________________________
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •