Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2023
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3

    Witam

    Siemanko wszystkim!!

    Dopiero dołączyłem do was, bo właśnie dzisiaj zakupiłem Audi TT 8n 1998. I w sumie mam sporo pytań w jej temacie. Ogólnie samochód kupiony od faceta który posiadał auto przez 8 lat i mega o nie dbał. Dlatego tez stwierdziłem ze jest to dobry zakup mam ponad 20 zdjęć wszystkiego co w nim przez ten okres czasu wymienił zrobił bądź naprawił. Ale mam do Was tez całkiem sporo pytań jako osobo która dopiero zaczyna zabawę z TT i planuje pare różnych modyfikacji w niej zrobić. Na początek zacząłbym w sumie od tego że od razu zrobiłem płukankę oleju i zalałem motulem oraz wymienił filtr powietrze jak i oleju. Kolejna sprawa jest taka że zastanawiam się nad wymianą rozrządu bo nie ma co prawda przejechane tych przykładowych 120tys ale czasowo powinien być niby wymieniony. Jeśli chodzi o hamulce i tarcze to są świeże wiec z tym na spokojnie. Sprzedający powiedział mi żebym się przyjrzał kielichom na przedniej osi, ze nie długo mogą być do wymiany. Tak to samochód w bardzo dobrym stanie, żadnych wycieków wszystko działa jak powinno wracałem nim dzisiaj na kołach 360 km, wiec uważam że jakbym było coś ukryte to by wyszło. Podczas jazdy brak falowania na obrotach olej trzyma cały czas 90*. Drogi się trzyma w spanaiale śmiga jak opętany. Mam nadzieje że mi doradźcie

    Pozdro

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Witaj na forum TT.

  3. #3
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Witaj na forum!

    Rozrząd wymieniaj, nawet się nie zastanawiaj. Minął określony czas wymiany, więc jak nie chcesz mieć awarii to trzeba.
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2023
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3
    A mam jeszcze pytanko co do chłodnicy jaką kupić na zamianie która się sprawdza do Tt 8n i jednocześnie w przyszłości wytrzyma podniesienie mocy

  5. #5
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    A witam serdecznie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •