Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Audi TT 8n APX 224km Quattro + LPG

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    39

    Audi TT 8n APX 224km Quattro + LPG

    Witam wszystkich forumowiczów.

    Do sprzedania, jak w tytule, Audi TT mk1 w którego posiadaniu jestem od ponad 12 lat.

    Autko jak na swój wiek w stanie idealnym
    Przebieg według licznika to ok 250 000 km jak mnie pamięć nie myli, aczkolwiek w zeszłym roku został wymieniony silnik na nowy z przebiegiem ok 85 000 mil

    Wszystkie serwisy przeprowadzane na bieżąco, więc nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

    Silnik 100% seria, bez żadnych modyfikacji, nowy kompletny rozrząd z pompą wody, łańcuch pomiędzy wałkami rozrządu wraz z napinaczem, termostat, świece i cewki, nowy oryginalny przepływomierz i wymieniona została turbina i oczywiście wszystkie płyny eksploatacyjne.

    TT ma założoną możliwie najlepszą instalację gazową więc i na gazie jeździ doskonale a przy tym koszty przemieszczania się drastycznie maleją

    Obecny silnik gazu nigdy nie widział wcześniej a na obecnej instalacji ma zrobione ok 1000km

    Klimatyzacja po pełnym serwisie w tym roku wraz z odgrzybianiem.

    W kwestii wnętrza to dołożone zostały tweetery w drzwiach oraz wskaźniki doładowania i temperatury spalin w słupku, co wraz z pozostałymi słupkami oraz klapą bagażnika i drzwiami zostało obszyte skórą.

    System audio składa się z jednostki alpine cde-178bt z bluetooth , głośniki średnio tonowe + tweetery Morel Dotech Ovation , dwa sub-woofery Power Bass , oraz dwa wzmacniacze: czterokanałowy Audison SRx4 oraz potężny monoblock Emphaser EA 1600D , dopełnieniem całej instalacji są 4 kondensatory o zmierzonej pojemności ponad 5 Faradów oraz odpowiednie kable audio i zasilające. Wnętrze dodatkowo wygłuszone specjalnymi matami i piankami akustycznymi.

    Hamulce: Tarcze cięte i nawiercane, klocki - standardowe

    Zawieszenie: Sprężynki Eibach i gdzie się dało zmienione gumy na żółte poliuretany

    Dodatkowo posiadam komplet kół na zimę na alufelgach i sporo innych dodatków, w tym stary silnik, turbo.

    Do auta mogę dołożyć oryginalny przedni zderzak Pogea Racing wraz z oryginalnym dużym grillem od Audi A8

    Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie bo na pewno nie opisałem wszystkiego.

    Cena: 32000zł (do negocjacji)

    Więcej szczegółów udzielę telefonicznie pod nr. tel: 501-044-624

    Więcej zdjęć i link do ogłoszenia:
    https://www.otomoto.pl/osobowe/ofert...-ID6FPsaB.html

    Załączników Oczekujących Zatwierdzenia Załączników Oczekujących Zatwierdzenia

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •