Witam, sprzedam swoje prywatne auto Audi TT kupiłem je w listopadzie 2021r, użytkowane jako trzecie, sprzedaje ponieważ nie mam czasu nim jeździć. Autko użytkowane rzadko, ale stale utrzymywane jako sprawne i zadbane. Od czasu do czasu jeżdżone i traktowane jako niedzielne hobby, mini projekt, powoli usuwane usterki.

Trzeba zwrócić uwagę na lakier który bym poddany korekcie przez poprzedniego właściciela, podobnie jak tapicerka.
W oczy będą się rzucać zregenerowane profesjonalnie światła (czyli były rozebrane klosze wypolerowane i polakierowane, wnętrze lamp pomalowano na srebrny kolor po- lifta, są nowe żarówki, nowe odbłyśniki i silniczki lamp)

Długie opłaty:
przegląd do 07-11-2023
OC do 15-11-2023
Udokumentowany przebieg który można sprawdzić na historiapojazdu.gov.pl
VIN: TRUZZZ8NZX1012035
nr. rej CB770NC
I rejestracja 01-05-1999r.

*I właściciel w Polsce od 02-05-2008
*udokumentowany przebieg od 143952km w 06-11-2015

grill plaster miodu
nowe linka hamulca, i tarcze hamulcowe przód i tył ZIMMERMANN + klocki Brembo tył
magnetyczny uchwyt na telefon
olej Motul do silnika 5w40 fs + filtr oleju przy 173865km + olej skrzynia na oleju Motula + filtr paliwa
rozpórka kielichów przód 150,00 zł
nowe głośniki Pionier oraz radio Sony z USB i Bluetooth z zestawem głośnomówiącym - świetnie działa jak w nowych autach
nowe świece, cewki Beru od TFSI i adaptery
kierunkowskazy aktywne plus wsteczne

***MAM NOWY KOMPLET ROZRZĄDU BOSCHA KTOREGO NIE ZDĄŻYLEM JESZCZE WYMIENIĆ DORZUCAM DO AUTA***

Cena Auta to 15900zł oczywiście do negocjacji

za dopłata mogę dorzucić
*osłona termiczna stożka + stożek (100zł)
*dawnpipe (400zł) którego nie zdążyłem założyć- w aucie jest seryjny układ wydechowy

Auto ma 24lata proszę mieć tego świadomość i ma kilka wad. Jedna z nich to cieknący magiel- przekładnia kierownicy oraz do wymiany mata grzewcza w fotelu pasażera- grzeje ale paru po 30 sekundach.

Elementy blacharskie wyglądają na oryginalne, ale są gdzie nie gdzie rysy ( przedni lewy błotnik do podkładu- zrobiona zaprawka, oraz na klapie bagażnika która otarła mi się o półkę stalowa na opony)
unnamed.jpg
Zrzut ekranu (258).jpg

link do aukcji: https://sprzedajemy.pl/audi-tt-180km...a9f-nr67748870

Zapraszam do kontaktu najlepiej kom: 664093506